پیام خوزستان
ترکیب متفاوت تیم های گل گهر و صنعت نفت اعلام شد
جمعه 3 ارديبهشت 1400 - 21:27:51
پیام خوزستان - سرمربیان تیم های گل گهر و صنعت نفت آبادان ترکیب بازیکنان اصلی خود را برای دیدار هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اعلام کردند.
به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، امروز جمعه سوم اردیبهشت ماه در سیرجان مهمان تیم گل گهر است که تا دقایقی دیگر این رقابت در ورزشگاه شهیدقاسم سلیمانی آغاز خواهد شد.
در همین راستا دقایقی قبل سرمربیان دو تیم ترکیب اصلی خود را برای این رویارویی اعلام کردند.
بر همین اساس حامد فلاح‌زاده، محمد اهل‌شاخه، محمد طیبی، حسین ساکی، امید خالدی، مهدی حنفی، حکیم نصاری، احمد شریعت‌زاده، حسن بیت‌سعید، حسین زواری و رحیم زهیوی یازد بازیکن ارنج شده سید سیروس پورموسوی در رقابت با حریف سیرجانی هستند.
همچنین امیر قلعه نویی برای رویا رویی با نفتی ها، علیرضا حقیقی، میلاد زکی پور، علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، علیرضا علیزاده، احمد زنده روح، مرتضی تبریزی، نوید عاشوری، سعید صادقی و یونس شاکری را به میدان خواهد فرستاد.
قضاوت این دیدار بر عهده سیدوحید کاظمی با کمک های حمید سبحانی، مهدی شفیعی و سیدعلی اصغر مومنی است و مسعود مرادی نیز به عنوان ناظر دیدار حضور دارد.
لازم به ذکر است که نفتی ها در این دیدار رضاخالقی فر و امید حامدی را به دلیل مصدومیت و عبدالله ناصری را به دلیل چهار اخطاره بودن در اختیار ندارد.
تیم نفت آبادان در حال حاضر با 25 امتیاز در جایگاه دهم و تیم گل گهر سیرجان با 29 در جایگاه چهارم جدول رقابت های لیگ برتر قرار دارند.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/278311/ترکیب-متفاوت-تیم-های-گل-گهر-و-صنعت-نفت-اعلام-شد
بستن   چاپ