پیام خوزستان
پروژ‌های محرومیت زدایی سپاه در شعیبیه شوشتر به بهره برداری رسید
دوشنبه 18 اسفند 1399 - 11:12:33
پیام خوزستان - گروه استان‌ها-فرمانده سپاه خوزستان گفت: 30سری جهیزیه به نو عروسان تحت پوشش کمیته امداد اهدا می‎شود. - اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شوشتر، سردار حسن شاهوار پور فرماندار سپاه خوزستان گفت: سه خانه عالم روستایی و دو پل کوچک در شعیبیه شوشتر افتتاح شده و همچنین کلنگ‌زنی 8 کلاس آموزشی با توجه به اینکه در بخشی از مناطق شعیبیه مدارس دبستانی برای بچه ها نیست با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس انجام شد.
بیش از 5 هزار طرح اشتغال‌زایی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اجرا شدچتر مهربانی سپاه بر سر دانش آموزان بی‌بضاعت؛ 10 هزار بسته معیشتی در شیراز توزیع می‌شودوحدت نیروی دریایی ارتش و سپاه مایه افتخار نیروهای مسلح استسرلشکر صفوی: مهمترین رسالت سپاه کمک به عمق‌بخشی خارجی و دفاعی انقلاب اسلامی است وی افزود: 30 جهیزیه با مشارکت کمیته امداد امام (ره) که ارزش هر کدام حداقل 25 میلیون تومان بوده نیز تهیه و در مراسمی به زوج‌های جوان اهدا شد.
وی با اشاره به برخی دیگر از اقدامات انجام شده در مناطق محروم خصوصاً شعیبیه، بیان کرد: اهدای بسته‌های معیشتی و اجرای عملیات آب‌رسانی در بخشی از روستاها با همکاری فرمانداری و آبفای شهرستان و تلاش عزیزانمان در قرارگاه پیشرفت و آبادانی که در حال انجام است، بخشی از دیگر گام‌هایی است که برای رفع محرومیت برداشته شده است.
انتهای پیام/341/ ت

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/262445/پروژ‌های-محرومیت-زدایی-سپاه-در-شعیبیه-شوشتر-به-بهره-برداری-رسید
بستن   چاپ