پیام خوزستان
انجام 4 عملیات مهار آتش سوزی و امدادی در اهواز
دوشنبه 18 اسفند 1399 - 11:12:28
پیام خوزستان - به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه خشایار 60 متری بین خیابان سروش و زینب اطلاع رسانی شد و آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه با دود و شعله‌های حریق در طبقه بالا منزل ویلایی مواجه شدند و سریعا با ایمن سازی و استفاده از لوله‌های آبرسان شعله‌های حریق را مهار و از پیشروی حریق به ساختمان طبقه پایین جلوگیری کردند.
او بیان داشت: علت آتش سوزی از سوی کارشناسان سازمان نشت گاز بخاری گزارش شده است و در اثر نشت گاز منوکسید کربن یک مرد از ساکنین منزل فوت شد.
قنبری با اشاره به حادثه برخورد خودرو پژو و پراید ساعت 11 و چهار دقیقه در مسیر میدان کارگر تصریح کرد: این حادثه آسیب جانی نداشت و آتش نشانان با چیدمان تجهیزات هشدار دهنده ترافیکی در مسیر و پاکسازی مسیر از بقایای بجا مانده از تصادف خودرو‌ها را به حاشیه امن مسیر منتقل و از بروز حادثه برای خودرو‌های عبوری جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: آتش سوزی کانکس ساعت 14 و 33 دقیقه در پیچ میدان مقابل سازمان میادین و تره بار به علت بی احیتاطی در جوشکاری و پاشیدن مذاب بر روی وسایل کانکس رخ داد و آتش نشانان سریعا در محل حاضر شدند و با استفاد ه از لوله‌های آبرسان شعله‌های حریق را اطفا کردند.
این مقام مسئول گفت: اتصال برق فن هود آشپزخانه منجر به رخداد آتش سوزی منزل مسکونی ساعت 14 و 46 دقیقه در منطقه نادری خیابان رستگاری شد و آتش نشانان بدون اتلاف وقت در محل حاضر شدند و با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و با قطع جریان برق و گاز ساختمان با استفاده از تجهیزات خاموش کننده آتش سوزی را در کانون حریق مهار و از پیشروی حریق به سایر قسمت‌های منزل مسکونی جلوگیری کردند.
انتهای پیام/م

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/262443/انجام-4-عملیات-مهار-آتش-سوزی-و-امدادی-در-اهواز
بستن   چاپ