پیام خوزستان
مخالفت مدیرعامل فولاد با جدایی نکونام
سه شنبه 12 اسفند 1399 - 23:43:27
پیام خوزستان - به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید آذری مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص پیشنهاد مسئولان استقلال برای به خدمت گرفتن جواد نکونام سرمربی این تیم، گفت: «آقای مددی تماس گرفتند و چند دقیقه پیش در این باره صحبت کردیم.»
او درباره پاسخ فولاد عنوان کرد: «باتوجه به این که سیاست کاری ما با آقا جواد [نکونام] تنظیم شده و همچنین پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و برای لیگ برتر و جام حذفی نیز برنامه ریزی کرده‌ایم، خدمت عزیزان استقلال هم عرض کردیم که امکان جدایی سرمربی تیممان وجود ندارد.
»
آذری درباره موضع هیئت مدیره فولاد گفت: «ما با اعضای محترم هیئت مدیره فولاد خوزستان هم صحبت کردیم و مدیران باشگاه هم اذعان دارند که آقای نکونام به عنوان یک رهبر مقتدر باید به کارش ادامه دهد چرا که تحت قرارداد فولاد خوزستان بوده و تمام برنامه ریزی‌های ما با او شکل گرفته است.»
مدیرعامل فولاد در پایان با اشاره به گرفتن میزبانی لیگ قهرمانان آسیا گفت: «خوشحالیم که توانستیم نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را جلب کنیم. اما برای مرحله گروهی بگذارید مرحله به مرحله فکر کنیم. اول باید پلی آف را به بهترین شکل برگزار کنیم، چون این می‌تواند مقدمه‌ای برای این باشد که‌ AFC میزبانی مرحله گروهی را هم به ما بدهد. ما باید اعتماد‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا را جلب کنیم.»
بیشتر بخوانید
مخالفت باشگاه گل گهر با جدایی قلعه نویی منبع: ورزش سه
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/259880/مخالفت-مدیرعامل-فولاد-با-جدایی-نکونام
بستن   چاپ