پیام خوزستان
تیم استقلال خوزستان برابر حریفش به برتری رسید
سه شنبه 12 اسفند 1399 - 22:38:10
پیام خوزستان - اهواز - تیم استقلال خوزستان در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته‌ یک فوتبال کشور برابر میهمان خود تیم نود ارومیه به برتری رسید.

به گزارش ایرنا تیم‌های استقلال خوزستان و نود ارومیه سه شنبه در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود استقلال خوزستان به پایان رسید. 
در این دیدار امیرحسین نوایی، فرشاد جانفزا و بهروز بارانی گل های استقلال خوزستان را به ثمر رساندند همچنین محمد رستمی راد تک گل نود ارومیه را به ثمر رساند.
در این بازی حسن پور حمیدی، بهروز افشار، جلال عبدی، علیرضا دغاقله، علی هلیچی، علی بدوی، مسعود اسدی، میلاد صفائی، رامین داودی، محمد معاوی و فرشاد جانفزا ترکیب اولیه تیم استقلال خوزستان را تشکیل دادند.
پیش از آغاز بازی ناظر فدراسیون، کار نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در این بازی انجام داد. این دیدار بدون حضور تماشاگر برگزار شد.
زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز از کیفیت نامناسبی برخوردار بود که نارضایتی کادر فنی 2 تیم را به همراه داشت. در حالی که قرار بود نیمکت نشینان 2 تیم از ماسک استفاده کنند این موضوع کمتر مشاهده شد.
آبی‌های خوزستان با این برد 26 امتیازی شدند و در رده سوم جدول رده بندی لیگ یک قرار گرفتند. تیم استقلال خوزستان قهرمان فصل 95-94 لیگ برتر فوتبال، پس از 6 فصل حضور در لیگ برتر، دومین فصل حضورش را در لیگ دسته یک تجربه می‌کند.
امیر خلیفه اصل سرمربی استقلال خوزستان پس از پیروزی ددر این بازی در جمع خبرنگاران گفت: اگر از موقعیت های خود به نحو بهتری استفاده می کردیم می توانستیم با گل های بیشتری پیروز میدان شویم.
وی افزود: حریف تیم قابل احترامی است اما ما از هر لحاظ بهتر از آنها بودیم و مزد زحماتمان را گرفتیم. امیدوارم در ادامه راه بتوانیم بازی های بهتری به نمایش گذاشته و دل هواداران را شاد کنیم.
برچسب‌ها
فوتبال خوزستان اهواز

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/259865/تیم-استقلال-خوزستان-برابر-حریفش-به-برتری-رسید
بستن   چاپ