پیام خوزستان
عراق| افزایش حالت آماده‌باش در پایگاه نظامیان آمریکایی/ اعلام نتیجه تحقیقات حمله اخیر آمریکا به نیروهای مقاومت
دوشنبه 11 اسفند 1399 - 21:42:24
پیام خوزستان - منابع خبری از افزایش حالت آماده‌باش در میان نظامیان آمریکایی در پایگاه نظامی «بلد» خبر دادند. - اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه المیادین از افزایش حالت آماده باش در پایگاه نظامی «بلد» محل استقرار اشغالگران آمریکایی در عراق خبر داد.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.
(کلیک کنید)
خبرنگار المیادین در واشنگتن گزارش داد این تصمیم به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای پیامدهای حمله اخیر آمریکا به مرز سوریه و عراق اتخاذ شده است.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
نتیجه تحقیقات حمله اخیر آمریکا به نیروهای مقاومت
محمد البلداوی نماینده پارلمان از ائتلاف الفتح از مشخص شدن نتایج تحقیقات انجام شده درباره حمله هواپیماهای آمریکایی به نیروهای حشد شعبی پرده برداشت.
بر اساس گزارش پایگاه خبری المعلومه، بلداوی اظهار داشت: کمیته امنیتی مشترکی در این خصوص تشکیل شده است و پس از انجام تحقیقات به این نتیجه رسیده است که حمله هواپیماهای آمریکایی نه در خاک سوریه، بلکه در بخش عراقی مرز صورت گرفته است.
گفتی است پیشتر هم سازمان حشد شعبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد برخلاف ادعای آمریکایی ها، نیروهای حشد شعبی در عمق خاک سوریه نبوده اند؛ بلکه در مواضع دفاعی خود مستقر بوده اند.
انتهای پیام/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/259282/عراق|-افزایش-حالت-آماده‌باش-در-پایگاه-نظامیان-آمریکایی--اعلام-نتیجه-تحقیقات-حمله-اخیر-آمریکا-به-نیروهای-مقاومت
بستن   چاپ