پیام خوزستان
نکونام: خوشحالم که به ذوب‌آهن موقعیت ندادیم/ نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم و رقابت نابرابری داریم
دوشنبه 11 اسفند 1399 - 21:40:37
پیام خوزستان - سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: از تیمم راضی هستم و خوشحالم که به ذوب‌آهن موقعیت ندادیم.
خبرگزاری میزان - جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان پس از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پایان بازی صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:
*درگذشت کرانچار را تسلیت می‌گویم، او برای فوتبال ما زحمت کشید.
امیدوارم خدا به خانواده او صبر بدهد. در مورد بازی باید بگویم که می‌دانستیم بازی سختی داریم، آن هم به خاطر شکل بازی ذوب‌آهن. یک بازی بسته و درگیرانه بود. می‌دانستیم باید زود به گل برسیم. بعد از گل اول می‌توانستیم دوم و سوم را هم بزنیم.
*اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم نیمه اول را با 2، 3 گل به رختکن برویم. در نیمه دوم هم آنها فشار آوردند و 2، 3 بازیکن را به حمله اضافه کردند، اما ما موقعیت‌های 5 به 2 و تک به تک را نزدیم. به نظرم اگر شهاب گردان درون دروازه نبود، نتیجه بهتر از اینها برای ما می‌شد.
*از تیمم راضی هستم و خوشحالم که موقعیت به حریف ندادیم. تیم‌مان به خاطر تعطیلات نیم فصل از شرایط مسابقه دور شده بود و به خاطر کرونا هم نتوانستیم بازی دوستانه برگزار کنیم، اما با تلاش بچه‌ها توانستیم پیروز شویم.
*ما قطعا تلاش‌مان را می‌کنیم و برای هر بازی برنامه داریم. به خاطر هواداران و باشگاه بزرگ فولاد وظیفه داریم که تلاش کنیم. البته تا پایان بازی‌ها هنوز زیاد مانده و ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد. بازی پلی‌آف آسیایی را هم پیش رو داریم و قطعا استراحت کمتر شرایط را برای ما سخت‌تر می‌کند.
*با این شرایط نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم و رقابت نابرابری را داریم. تیم‌های دیگر در نیم فصل بازیکنانی را جابجا کردند، اما هنوز در برخی پست‌ها مشکل داریم. فصل قبل یارگیری خوبی را انجام دادیم، اما در این فصل این شرایط را نداریم. البته این باعث می‌شود که بیشتر تلاش کنیم.
بیشتر بخوانید: آذری: به کریمی و هاشمی رای دادم/ هر لابی گری به معنی فساد نیست/ در کنار کریمی موج سواری نکردم انتهای پیام/
برچسب ها: فدراسیون فوتبال فولاد خوزستان جواد نکونام

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/259266/نکونام--خوشحالم-که-به-ذوب‌آهن-موقعیت-ندادیم--نمی‌توانیم-بازیکن-اضافه-کنیم-و-رقابت-نابرابری-داریم
بستن   چاپ