پیام خوزستان
خیلی شناختی از نحوه رقابت ذوب آهن با سرمربی جدید نداریم/در حق باشگاه فولاد کم لطفی شده است/فولاد تنها تیم ایرانی حاضر در پلی آف است و انتظار حمایت داریم
دوشنبه 11 اسفند 1399 - 02:20:54
پیام خوزستان - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه در حق باشگاه فولاد کم لطفی شده است، گفت: ما تنها نماینده ایران در پلی آف هستیم و با توجه به بسته بودن پنجره نقل انتقالات و مشکلاتی مثل مصدومیت و کرونا انتظار داریم حمایت شویم و حداقل خواسته ما ایجاد شرایطی است که بتوانیم استراحت کافی برای حضور پر قدرت در دیدار پلی آف را داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، جواد نکونام امشب با ارسال فایل صوتی در خصوص دیدار تیمش با تیم فوتبال ذوب آهن که قرار است فردا از ساعت 17:35 در ورزشگاه فولاد آره نا برگزار شود، اظهار کرد: با تیمی مسابقه داریم که مربی خود را تغییر داده و با تفکرات جدیدی وارد میدان می شود و ما قطعا خیلی شناختی از نحوه رقابت ذوب با سرمربی جدید نداریم، البته تمام تمرکز را روی رقابت تیم خودمان گذاشته ایم، می دانیم مانند دیگر رقابت ها، فردا دیدار سختی در پیش داریم باید تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم.
او با اشاره به بازیکنان محروم و مصدوم فولاد در دیدار فردا گفت: یک بازیکن محروم داریم و سه بازیکن مصدوم که یکی از آن ها به اردو برگشته اما به شرایط ایده آل نرسیده است.
سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص پنجره بسته این تیم برای نقل و انتقالات افزود: متاسفانه پنجره برای ما بسته است و احتمالا نمی توانیم بازیکن جدید بگیریم، شما می دانید که در فصل گذشته فولاد در نیم فصل دوم بازیکنان جدیدی گرفت و نقاط ضعف خود را رفع کرد و نتایج خوبی گرفت. همه تیم ها در نیم فصل اول نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی می کنند و بر همین مبنا بازیکن جذب می کنند و افرادی که نتوانسته اند تفکرات مربی را پیاده کنند از تیم جدا می شوند، متاسفانه ما در جنگ نابرابری هستیم و قدرت جذب بازیکن را نداریم در حالی که برخی تیم ها حتی 10 الی 13 بازیکن جدید جذب کردند و برای نیم فصل دوم خود را تقویبت کردند.
نکونام ادامه داد: می توانستیم با جذب بازیکن جدید در نیم فصل شرایط تیم را بهبود ببخشیم اما در حال حاضر باید با همین شرایط ادامه دهیم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به رقابت در سه جبهه، اضافه کرد: در لیگ، جام حذفی و پلی آف آسیا رقابت خواهیم کرد، با"العینی" مسابقه داریم که هفت بازیکن خارجی دارد و سرمایه گذاری خوبی انجام داده اند، مقابله با این تیم سخت است. در جام حذفی و لیگ هم شرایط مان سخت خواهد شد.
سرمربی تیم فولاد خوزستان اظهار کرد: ما در ابتدای فصل هم نسبت به تیم های حاضر در لیگ هزینه کمتری کردیم و در حال حاضر هم با بسته شدن پنجره نمی توانیم بازیکن بگیریم و شرایط سختی را در پیش داریم اما با کمک خدا و زحمت بچه های تیم و حمایت هواداران تلاش می کنیم بهترین نتایج را بگیریم.
او گفت: در نیم فصل دوم بازیکنان در معرض آسیب بیشتری هستند مخصوصا با وضعیت کرونایی موجود، و ما با توجه به دیدار در لیگ، جام حذفی و آسیا باید با برنامه ریزی تلاش کنیم که کمترین آسیب را ببینیم. امیدواریم از این مرحله سربلند بیرون بیاییم و نتایجی بگیریم که هواداران از ما راضی باشند.
نکونام با بیان اینکه ما باید در سه جبهه تلاش کنیم و به ویژه در مرحله پلی آف که احتمالا در یک کشور بی طرف باید با العین رقابت کنیم، افزود: در حق باشگاه فولاد کم لطفی شده، ما نماینده ایران هستیم و توقع داریم به ما کمک شود.
او با تاکید بر اینکه هر تیمی که از ایران در آسیا حضور یابد، نماینده کل ایران است، افزود: اگر در پلی آف پیروز شویم باید در مرحله گروهی آسیا دیدار کنیم و انتظار داریم که نه تنها از ما بلکه از هر تیمی که از ایران می رود، حمایت شود.
سرمربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به افزایش تعطیلی نیم فصل از یک هفته به دو هفته بیان کرد: این تعطیلی قطعا به ضرر تیم ما بود و به نفع تیم ذوب آهن شد که در حال تغییر بودند، در واقع به نفع تیم هایی که در حال تغییرات بودند، شد. ما طبق برنامه آماده رقابت در نیم فصل دوم بودیم. اما یکی دو تا از تیم های لیگ با توجه به خواسته های خود این شرایط را به وجود آوردند تا بتوانند نهایت استفاده را ببرند.
نکونام در خصوص برنامه ریزی های لیگ و جام حذفی گفت: بعد از دیدارهای لیگ در جام حذفی رقابت است و پس از آن در آسیا اما برنامه ای تا الان ارایه نشده اما امیدواریم که همکاری با تیم ما صورت بگیرد چرا که ما تنها تیم ایرانی هستیم که در پلی آف رقابت داریم.
سرمربی تیم فولاد خوزستان تاکید کرد: ما تنها نماینده ایران در پلی آف هستیم و با توجه به بسته بودن پنجره نقل انتقالات و مشکلاتی مثل مصدومیت و کرونا انتظار داریم حمایت شویم و حداقل خواسته ما ایجاد شرایطی است که بتوانیم استراحت کافی برای حضور پر قدرت در دیدار پلی آف را داشته باشیم.
لازم به ذکر است که تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با 23 امتیاز در جایگاه چهارم رقابت های لیگ برتر جای دارد.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/258876/خیلی-شناختی-از-نحوه-رقابت-ذوب-آهن-با-سرمربی-جدید-نداریم-در-حق-باشگاه-فولاد-کم-لطفی-شده-است-فولاد-تنها-تیم-ایرانی-حاضر-در-پلی-آف-است-و-انتظار-حمایت-داریم
بستن   چاپ