پیام خوزستان
نکونام: نیم فصل دوم جنگ نابرابری خواهیم داشت
دوشنبه 11 اسفند 1399 - 00:02:16
پیام خوزستان - اهواز - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در نیم فصل دوم جنگ نابرابری با سایر تیم ها خواهیم داشت چرا که پنجره نقل و انتقالات ما بسته است.

به گزارش ایرنا جواد نکونام یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان در اهواز اظهار داشت: ذوب آهن در کادر فنی خود تغییراتی ایجاد کرده و قطعا تفکرات این تیم تغییر کرده ;i ما شناختی از آنها نداریم.
وی با بیان اینکه می‌دانیم بازی سختی در پیش داریم اما برای برد تلاش می کنیم افزود: یک بازیکن محروم و سه بازیکن مصدوم داریم که متاسفانه هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌اند. 
سرمربی تیم فولاد گفت: به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی احتمالا نمی‌توانیم بازیکن بگیریم. در حالی که در نیم فصل همه تیم‌ها نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و بازیکنان مورد نظر خود را جذب می‌ کنند به عنوان مثال برخی از تیم‌ها یک تا ١٣ بازیکن جذب کرده‌اند. 
وی با اشاره به اینکه می‌توانستیم با اضافه کردن چند بازیکن شرایط تیم را خیلی بهتر کنیم افزود: ما باید در لیگ برتر ،جام حذفی و پلی آف آسیا بازی کنیم و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی شرایط ما را سخت تر می‌کند. 
نکونام در خصوص رویارویی تیمش با العین در پلی‌ آف آسیا، گفت: با تیمی بازی داریم که از هفت بازیکن خارجی بهره می برند که یکی از آنها مصدوم است. نوع هزینه کردن این تیم‌ها زمین تا آسمان با ما فرق دارد و در نیم فصل دوم هم قطعا بازیکن جذب می کنند.
وی با بیان اینکه در ایران از پنج یا 6 تیم کمتر هزینه کردیم گفت: تلاش می‌کنیم با حمایت هواداران و زحمت بازیکنان کمبود بازیکن را جبران کنیم. در نیم فصل دوم ممکن است بازیکنانمان مصدوم شوند و ما باید با این شرایط در پلی آف آسیا بازی کنیم و حتی اگر بتوانیم به مرحله گروهی صعود کنیم، شرایط خیلی سخت و نابرابری با سایر تیم ها داریم.
سرمربی فولاد با بیان اینکه در حق باشگاه فولاد کم لطفی شده است گفت: با توجه به اینکه ما نماینده فوتبال ایران هستیم انتظار داشتیم که مسئولان کمک کنند تا بتوانیم بازیکن جذب کنیم. ما به عنوان نماینده ایران هستیم لذا باید برای موفقیت تیم های ایرانی تلاش کرد.
وی با اشاره به اینکه تعطیلی مسابقات لیگ به ضرر تیم ما و به نفع ذوب‌آهن شد افزود: با توجه به تغییر کادر فنی ذوب آهن، این تیم زمان بیشتری را داشت تا به شرایط ایده آل برسد در حالی که این موضوع کاملا به ضرر فولاد شد اما با وجود این شرایط به میدان می‌رویم. 
نکونام بیان کرد: هنوز برنامه‌ مسابقات اعلام نشده ولی امیدواریم با تیم ما همکاری لازم صورت گیرد زیرا تنها تیمی هستیم که باید در پلی آف آسیا بازی کنیم. انتظار داریم به تیم فولاد همانند همه نمایندگان ایران کمک شود تا با شرایط ایده‌آل به آسیا برویم. 
دیدار تیم های فولاد و ذوب آهن از ساعت 17:35 روز دوشنبه 11 اسفند در اهواز برگزار می شود.
برچسب‌ها
فولاد خوزستان خوزستان اهواز

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/258859/نکونام--نیم-فصل-دوم-جنگ-نابرابری-خواهیم-داشت
بستن   چاپ