پیام خوزستان
لیگ یک فوتسال امیدهای ایران |‌ چهره تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی مشخص شد/2 نماینده اردبیل در یک قدمی لیگ برتر
دوشنبه 11 اسفند 1399 - 00:00:57
پیام خوزستان - به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در هفتمین و آخرین روز مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته یک فوتسال امیدهای کشور، تیم فوتسال مقاومت اردبیل، ستاره ناجیان خیاو سبلان از گروه یک و تیم‌های گهرزمین سیرجان و امید آران و بیدگل از گروه دو به مرحله نهایی مسابقات صعود کردند.
مقاومت اردبیل با پیروزی 5 بر 1 در مقابل شهدای مدافع حرم کرمانشاه، به‌عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی مسابقات شد، این در حالی است که نماینده مشگین‌شهر، ستاره ناجیان خیاو سبلان دیروز صعود خود را قطعی کرده بود.
در گروه دوم بازی‌ها نیز تیم‌های گهرزمین سیرجان و امید آران و بیدگل با پیروزی مقابل حریفان به‌عنوان تیم‌های اول و دوم راهی مرحله نهایی رقابت‌ها شدند؛ تیم فوتسال شهید دهقانی‌نیا با شکست مقابل گهر زمین سیرجان، به لیگ مناطق امیدهای کشور سقوط کرد.
همچنین تیم‌های رعد پدافند اصفهان، شهدای حرم کرمانشاه، آرش بتن قم از گروه اول و تیم‌های عکاسی ابراهیمی زاوه، شهیددهقانی نیا اردبیل و ملی حفاری اهواز از گروه دوم به لیگ مناطق سقوط کردند.
مرحله نهایی رقابت‌ها با حضور 4 تیم نهایی به‌صورت مجتمع و دوره‌ای برگزار خواهد شد تا چهره دو تیم راه یافته به لیگ برتر امیدهای کشور مشخص گردد.
در مرحله اول این رقابت‌ها، میزبانی دو گروه رقابت‌ها به شهرستان‌های اردبیل و مشگین‌شهر سپرده شده بود و تیم‌های مقاومت اردبیل، شهید دهقانی‌نیا اردبیل و ستاره ناجیان خیاو سبلان نمایندگان استان در این رقابت‌ها بودند.
گفتنی است، در گروه اول رقابت‌ها تیم‌های مقاومت اردبیل، آرش بتن قم، ستاره ناجیان خیاو سبلان، فولاد زرند ایرانیان، رعد پدافند اصفهان، شهدای مدافع حرم کرمانشاه و آبی پوشان بهارستان اصفهان حضور داشتند و در گروه دوم رقابت‌ها نیز تیم‌های امید پیروز کویر آران و بیدگل، گهر زمین سیرجان، فراز شاهین اصفهان، عکاسی ابراهیم زاوه، شرکت ملی حفاری ایران، شهید دهقانی اردبیل و صدرا شیراز با یکدیگر رقابت کردند.
نتایج کامل روز هفتم بازی‌ها نیز به شرح ذیل است:
گروه یک؛ مشگین‌شهر
شهدای مدافع حرم کرمانشاه 1-5 مقاومت اردبیل
آبی پوشان بهارستان اصفهان 4-0 آرش بتن قم
فولاد زرند ایرانیان 5-0 رعد پدافند اصفهان
گروه دو؛ اردبیل
فراز شاهین اصفهان 5-3 شرکت ملی حفاری ایران
صدرا شیراز 0-3 امید آران و بیدگل
شهید دهقانی نیا اردبیل 1-5 گهر زمین سیرجان
انتهای پیام/3463/

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/258843/لیگ-یک-فوتسال-امیدهای-ایران-|‌-چهره-تیم‌های-راه‌یافته-به-مرحله-نهایی-مشخص-شد-2-نماینده-اردبیل-در-یک-قدمی-لیگ-برتر
بستن   چاپ