پیام خوزستان
در قالب پروژه های توسعه محله ای:
اصلاح هندسی دو تقاطع پرتردد در منطقه 19
يکشنبه 10 اسفند 1399 - 14:46:47
پیام خوزستان - شهردار منطقه 19 از اصلاح هندسی دو تقاطع مهم و پرتردد منطقه در قالب پروژه های توسعه محله ای خبر داد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی تسهیل تردد خودروها وکاهش تصادفات را از اهداف اجرایی این اقدام دانست و افزود: در همین راستا اصلاح هندسی تقاطع خیابان های شقایق و میعاد در اولویت برنامه های ترافیکی این شهرداری قرار گرفته است.
او ضرورت اصلی این اصلاح هندسی را همسطح شدن سطح آسفالت کندروی ورودی بزرگراه شهید تندگویان به خیابان شقایق با جداول اعلام کرد و گفت: به منظور رفع این مشکل جدول بندی انتهای هندریل های پل واقع در این محور (پل برادران شهید اشکذری) تا تقاطع اصلاح خواهد شد.
توکلی اصلاح هندسی تقاطع خیابان های شهید حقی و شهید مرادی را از دیگر پروژه های توسعه محله ای این منطقه اعلام کرد و ادامه داد: این فعالیت در قالب انسداد رفیوژ روبروی خیابان شهید مرادی و اصلاح هندسی روبروی خیابان شهید حقی بصورت جزیره های ترافیکی صورت می گیرد.
به گفته شهردار منطقه این اقدام در مرحله اول با خشکه چینی به صورت موقت و آزمایشی اجرا و در صورت مؤثر بودن در ترافیک این معبر مواصلاتی تثبیت خواهد شد.
توکلی در ادامه به اقدامات ترافیکی این منطقه در راستای نگهداشت شهر پرداخت و گفت: نصب 200 استوانه ایمنی، 30 کاشن تانک، نصب 20 نیوجرسی در محدوده بزرگراه های این منطقه، نصب سرعتگیر لاستیکی و خط کشی 800 متر مربع بلوک عابر پیاده در معابر داخلی منطقه از جمله اقدامات انجام شده در همین راستا هستند.
همچنین به منظور زیباترشدن نمای شهری این منطقه در آستانه فصل بهار، 74 ایستگاه اتوبوس رنگ آمیزی و تجهیزات آن ها بسازی شد.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/258602/اصلاح-هندسی-دو-تقاطع-پرتردد-در-منطقه-19
بستن   چاپ