پیام خوزستان
پیام تسلیت استاندار در پی عروج آسمانی 2 بانوی مدافعان سلامت خوزستان
يکشنبه 10 اسفند 1399 - 03:10:43
پیام خوزستان - استاندار خوزستان در خصوص عروج دو بانوی مدافع سلامت خوزستان پیام تسلیت صادر کرد.
به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، قاسم سلیمانی دشتکی در پی عروج آسمانی دو تن از مدافعان سلامت خوزستان، پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام استاندار خورستان به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
متاسفانه ویروس کرونا در یکسال گذشته استان خوزستان و کشور و دنیا را درنوردیده و موجب فقدان تعداد زیادی از عزیزان شده است.
امروز هم با توجه به شیوع ویروس کرونای انگلیسی که بسیار سریع تر و مهلک از سویه قبلی کرونا بوده و در چندین شهر از استان خوزستان به سرعت در حال شیوع است، تنها با کمک و مساعدت شما مردم شریف استان خوزستان در فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در تجمع ها و رعایت اصول بهداشتی با کمترین تبعات و تلفات، قابل گذار است.
کادر محترم درمان در طی مواجهه با این ویروس منحوس طی یکسال گذشته با ایثار و فداکاری حافظ سلامت مردم بودند و در این مسیر با تحمل سختی‌ها و مرارات های فراوان و تقدیم چندین شهید به سوگند آسمانی خویش عمل نمودند.
اینجانب عروج آسمانی خانم"فاطمه نجمه سادات" مامای فداکار بیمارستان امیرالمومنین اهواز و خانم"حمیرا احمدی بهورز" ایثارگر شبکه بهداشت شهرستان باغملک به علت ابتلا به ویروس کرونا را به خانواده محترم و همکاران ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند برای ایشان رحمت و مغفرت مسئلت می نمایم.
قاسم سلیمانی‌دشتکی
استاندار خوزستان

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/258364/پیام-تسلیت-استاندار-در-پی-عروج-آسمانی-2-بانوی-مدافعان-سلامت-خوزستان
بستن   چاپ