پیام خوزستان
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد
شناسایی ظرفیت‌های بخش تولید با چیدمان تخصصی در نمایشگاه نفت
جمعه 3 بهمن 1399 - 16:38:44
پیام خوزستان - معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش مهم‌ترین نقطه قوت نمایشگاه نفت امسال را تخصصی شدن چیدمان غرفه‌های نمایشگاه عنوان کرد و گفت: در چنین شرایطی بازدیدکنندگان به‌راحتی می‌توانند ظرفیت سازندگان و تأمین‌کنندگان داخلی را بسنجند و نقاط ضعف و ظرفیت‌های خالی در این بخش را شناسایی کنند.

به گزارش خبرنگار شانا، علیرضا صادق‌آبادی در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران تصریح کرد: مهم‌ترین تفاوت مثبتی که نمایشگاه امسال با سال‌های گذشته دارد، تخصصی شدن چیدمان غرفه هاست، برای نمونه شرکت‌های اکتشاف و تولید در کنار پیمانکاران عمومی و مهندسی، تأمین تجهیزات و اجرا (ئی‌پی‌سی) قرار گرفته‌اند، همچنین سازندگان به دو بخش سازنده تجهیزات دوار و ثابت تفکیک شده‌اند.
وی ادامه داد: بنابراین اگر بازدیدکنندگان بخواهند ظرفیت سازندگان و تأمین‌کنندگان داخلی را بسنجند، یا نقاط ضعف این بخش را شناسایی کنند، به‌راحتی می‌توانند با این چیدمان به غرفه‌های مدنظر رجوع کنند و ارزیابی دقیق‌تری در این باره داشته باشند.
به گفته معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش، شناسایی این نقاط خلأ، ظرفیتی برای کار کردن و سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش تولید و بهبود روند سرمایه‌گذاری به شمار می‌آید.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی افزود: البته محدودیت‌های کرونا سبب شده است بخشی از بازدیدکنندگان از جمله دانشجویان از حضور فیزیکی در نمایشگاه منع شوند که امید می‌رود سال آینده این محدودیت‌ها برطرف و شرایط برای حضور همه مخاطبان صنعت نفت مهیا شود.
صادق‌آبادی تأکید کرد: امیدواریم سال آینده این شرایط نباشد، زیرا آشنایی قشر جوان و دانشجو با صنعت از ملزومات است.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/243237/شناسایی-ظرفیت‌های-بخش-تولید-با-چیدمان-تخصصی-در-نمایشگاه-نفت
بستن   چاپ