پیام خوزستان
علت بوی مشمئزکننده اطراف مترو ایران خودرو مشخص شد
چهارشنبه 5 آذر 1399 - 11:19:28
پیام خوزستان - معاون محیط زیست استان تهران گفت: با تجمع فاضلاب در نزدیکی مترو ایران خودرو و بوی آزاردهنده ناشی از آن کارشناس محیط زیست استان تهران به منطقه اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران ، فاطمه برنا، معاون محیط زیست استان تهران در خصوص تجمع فاضلاب در نزدیکی مترو ایران خودرو گفت: بنابر گزارش شهروندان از تجمع فاضلاب در نزدیکی مترو ایران خودرو و بوی آزاردهنده ناشی از آن گزارش‌هایی شده بود.
معاون محیط زیست استان تهران توضیح داد: کارشناسان محبط زیست به محل اعزام شد و ضمن بررسی موضوع مشخص گردید که فاضلاب رها شده مربوط به یک باشگاه سوارکاری در حوالی ایستگاه مترو می‌باشد و بنابر بررسی‌های خود منبع را باشگاه اسب سواری نزدیک مترو ایران خودرو اعلام کرد.
وی همچنین ادامه داد: متاسفانه فاضلاب ناشی از شست و شو علوفه و محل نگهداری اسب‌ها است که به خارج از مجموعه هدایت شده و در پایین دست در محلی در نزدیکی مترو تجمع یافته است و بوی مشمئزکننده‌ای را ایجاد کرده است.
برنا تاکید کرد: تذکرات شفاهی به مسئول مجموعه اسب سواری داده شده و اخطاریه کتبی نیز در دست اقدام است که در صورت عدم تمکین برابر مقررات موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

http://www.khozestan-online.ir/Fa/News/222941/علت-بوی-مشمئزکننده-اطراف-مترو-ایران-خودرو-مشخص-شد
بستن   چاپ