پیام خوزستان

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

پیام خوزستان - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

پیام خوزستان - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

پیام خوزستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

پیام خوزستان - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

رهاسازی سنجاب سبب خسارت به باغ‌های همدان می‌شود

پیام خوزستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان همدان گفت: افرادی پس از ناتوانی در نگهداری سنجاب در منزل مسکونی اقدام به رهاسازی آنها در طبیعت کرده که این امر سبب خسارت زدن این گونه جانوری به باغ ها می‌شود.

اجرای پروژه های بزرگ مقیاس بدون انجام مطالعات زیست محیطی تخلف است

پیام خوزستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

پیام خوزستان - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

پیام خوزستان - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

پیام خوزستان - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

محیط زیست کردستان مجوز رهاسازی اردک ماهی را در تالاب بین المللی زریوار صادر نکرده است

پیام خوزستان - معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان با تأیید اینکه اردک ماهی، مهاجم و معضلی برای اکوسیستم زریبار است، گفت: بدون اخذ مجوز زیست محیطی این گونه ماهی در تالاب زریوار(زریبار) رها شده است.

معضل تخریب خاک را جدی بگیریم

پیام خوزستان - معاون فنی اداره‌کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: تخریب خاک معضلی که به فرسایش بی‌رویه و نامتوازن یک منطقه و از دست دادن آبادانی و انسجام آن می شود که در صورت توجه نکردن به این مهم دامنگیر این استان خواهد شد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

پیام خوزستان - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

پیام خوزستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

پیام خوزستان - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

پیام خوزستان - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

پیام خوزستان - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

پیام خوزستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

پیام خوزستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

پیام خوزستان - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

پیام خوزستان - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

پیام خوزستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

پیام خوزستان - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

پیام خوزستان - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

پیام خوزستان - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

پیام خوزستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

پیام خوزستان - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

پیام خوزستان - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

پیام خوزستان - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

پیام خوزستان - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

پیام خوزستان - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

عامل انتشار پرندگان شکار شده در فضای مجازی بازداشت شد

پیام خوزستان - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبدانان گفت: فرد متخلفی که پس از کشتار پرندگان، تصاویری از شکار غیرمجاز خود را تهیه و در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر می‎کرد، شناسایی و دستگیر شد.

۶۰ مورد جانور آسیب دیده بعد از درمان به دامن طبیعت قزووین بازگشتند

پیام خوزستان - مدیر کل حفاظت از محیط زیست استان قزوین گفت: ۶۰ مورد از انواع جانوران وحشی آسیب دیده شامل انواع پرندگان، خزندگان و جوندگان پس از تیمار در زیستگاه‌های حیات وحش استان رهاسازی شده‌اند.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

پیام خوزستان - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

سهم ۹۵ درصدی صنایع اصفهان در انتشار ذرات معلق PM۲.۵

پیام خوزستان - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مطالعات سیاهه انتشار آلودگی هوای اصفهان، گفت: نتایج این مطالعات نشان می دهد که منابع ثابت (صنایع و کارخانه ها) ۹۵ درصد و منابع متحرک ( انواع وسایل نقلیه) پنج درصد در آلودگی هوای این کلانشهر سهم دارند.

ساير مطالب

کارشناس داوری فولاد ایران و النصر عربستان

فولاد قدر گل به خودی النصر را ندانست/ دومین تساوی شاگردان نکونام

جامعه ورزش عزا دار شد

تساوی فولاد و النصر عربستان/ فولادی‌ها فرصت پیروزی را از دست دادند

تساوی بدون گل فولاد و النصر در پایان نیمه اول

ترکیب فولاد مقابل النصر عربستان اعلام شد

برنامه مسابقات تعیین 2 تیم سقوط کننده لیگ برتر فوتسال اعلام شد

حضور پررنگ خوزستانی‌ها در اردوی تیم‌ملی کشتی فرنگی

اعلام برنامه دور برگشت از مرحله دوم لیگ برتر فوتسال

دغدغه دوهفته‌ای محمد بنا تا کسب آخرین سهمیه المپیک

ستاره لیگ برتری مدعی شد : شانس پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی یکسان است

درخشش کاراته‌کاهای خوزستانی در مسابقات جهانی

ترکیب احتمالی النصر مقابل فولاد؛ «ضربه سخت» در دروازه

ترکیب احتمالی النصر عربستان مقابل فولاد/ «ضربه سخت» در دروازه

آخرین وضعیت برگزاری بازی النصر عربستان و فولاد زیر سایه کرونا

تیم استقلال خوزستان برابر حریف خود به برتری رسید

فولاد – النصر؛ جدالی برای صدرنشینی

پیروزی پرگل استقلال خوزستان در دربی استان/ مس برنده دیدار مدعیان

صعود یاران سید و مقاومت یاران عبادی‌پور/ آچه‌ها یک گام تا قهرمانی

بهزادی کریمی:‌ وضعیت نفت مسجدسلیمان خطرناک شده بود/ شانس قهرمانی پرسپولیس و سپاهان یکسان است

پرسپولیس طلسم هندی را می‌شکند؟/ شانس خوب فولاد برابر النصر

از مسئولان درخواست نکنیم، بهتر است!

برد استقلال خوزستان در دربی تاریک آبی پوشان

لیگ دسته اول فوتبال| استقلال خوزستان از سد همنام هم‌استانی گذشت

پیروزی استقلال خوزستان در دربی اهواز و صعود به رده دوم

لیگ یک/ دربی آبی‌های خوزستان به نفع بالانشین

13 فینال داریم اما صعود غیرممکن نیست

قطع برق مانع آغاز دربی استقلالی خوزستان

گل استثنایی آرش افشین برای هت‌تریک خیبر

نتایج لیگ یک فوتبال/مس برنده دیدار مدعیان

پیروزی پرگل استقلال خوزستان در دربی استان

نور ورزشگاه تختی اهواز دردسرساز شد / تاخیر در آغاز دربی خوزستان

مانو منزس: به دنبال شکست فولاد هستیم

بحران در تیم عربستانی؛ شمار مبتلایان به کرونا در النصر به 9 نفر افزایش پیدا کرد

سسما: بازی بزرگی مقابل النصر داریم/ آن‌ها نامزد صعود به مرحله بعد هستند

انصاری: در فولاد قلب‌های‌مان برای همدیگر می‌تپد

کعبی: چهار فینال مهم باقی مانده است

سرپرست فولاد: بازی با النصر فینال زودرس است

"النصر"، حریف خوش آوازه عربستانی تیم فولاد در آسیا

ثبت نخستین پیروزی فرش‌آرای مشهد در دور دوم لیگ برتر فوتسال

قول "حج عمره" عربستان به فولادی‌ها

لیگ برتر فوتسال/ فرش آرا مقاومت البرز را در هم کوبید

فکری: بازیکنان نفت اسم ندارند اما توانمندند / ایرانی‌ها در آسیا خوب کار کرده‌اند

لیگ برتر فوتسال| صعود سن‌ایچ به صدر جدول و تداوم قعرنشینی فرش‌آرا

لیگ برتر فوتسال؛ صعود سن‌ایچ به صدر جدول

شهروند مستحق باخت مقابل اهورا نبود

زمان دو مسابقه معوقه لیگ برتر اعلام شد

سختی‌های تیم‌های مردمی فوتبال؛ از نبود بودجه تا پخت غذای بازیکنان در خانه!

مربی فولاد:3 امتیاز طلایی را به خوزستان تقدیم می کنیم/خطیبی: بازی به این خوبی را باید می بردیم

فرمول جادویی نکونام

بختیاری‌زاده: حتی منتقدان فولاد هم انگشت به دهان مانده‌اند!

باشگاه‌های ورزشی و بازارچه‌ها، آلوده‌ترین نقاط کرونایی اهواز

کرونا جان پیشکسوت فوتبال ماهشهر را گرفت

نور به ورزشگاه تختی اهواز رسید

باشگاه‌های ورزشی و بازارچه‌ها آلوده‌ترین نقاط کرونایی اهواز هستند

شهرداری بندرعباس در مقابل ویستا توربین به تساوی بدون گل دست یافت

سسما: این برد تقدیم به ایرانی‌ها و مردم خوزستان

شیمبا: خودمان را به صعود نزدیک‌تر کردیم

سرمربی الوحدات: فولاد تیم قدرتمندی است

مربی فولاد: 3 امتیاز طلایی را به خوزستان تقدیم می کنیم/ سطح همه تیم‌ها بالا است

قهرمان کشتی ایران در گذشت

فولاد در حد آسیا شخصیت پیدا کرده است

پریرا: شناخت کاملی از الوحدات داشتیم / خودمان را به صعود نزدیک‌تر کردیم

سسما: راه درازی در پیش داریم اما تمام توانمان را می‌گذاریم

لیگ برتر بسکتبال| شیمیدر سوم شد

پیروزی فولاد خوزستان مقابل الوحدات در لیگ قهرمانان آسیا

قدرت‌نمایی النصر مقابل چشمان ژاوی/ صدرنشینی زردپوشان در گروه فولاد

جذب بازیکن جدید در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان

شیمبا بهترین بازیکن مصاف فولاد و الوحدات (عکس)

بازی مالکانه فولاد مقابل الوحدات بر اساس آمار و ارقام

شیمبا بهترین بازیکن دیدار فولاد - الوحدات شد

کارشناسی داوری دیدار فولاد ایران و الوحدات اردن

سرمربی تیم بسکتبال نفت: مقابل دخالت سیاسیون ایستادیم

النصر پا به پای فولاد در جدول گروه D

فولاد از سد الوحدات اردن گذشت/ جدال با النصر برای تیم صعودکننده

فولاد یک - الوحدات صفر/ شاگردان نکونام بالاتر از السد

برتری فولاد مقابل الوحدات در پایان نیمه نخست

هافبک سابق فولاد به نفت آبادان پیوست

ترکیب فولاد مقابل الوحدات

اعتراض آذری جواب داد / بازی فولاد هم به روی آنتن می‌رود

راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های فوتبالی روستاییان و عشایر

پیشکسوت فولاد: نکونام در آینده می‌تواند سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شود

شکست در عین شایستگی

رد انتقال بازی تیم‌های استقلال خوزستان و ملاثانی به شهر دیگر

پاداش هزار دلاری برای بازیکنان الوحدات در صورت شکست فولاد

پلی آف لیگ برتر فوتسال/ شکست ساروی‌ها برابر نماینده بهبهان

صعود دختران آبادانی به پلی‌آف لیگ برتر فوتسال

فولاد – الوحدات؛ جدال برای پیروزی

آذری: موفقیت فولاد حاصل 18 ماه تلاش شبانه‌روزی است/ تا آخرین لحظه می‌جنگیم

تمرین نفت مسجدسلیمان با محمود فکری / گزارش تصویری

مدافع النصر عربستان کرونایی شد

آبشک: یک تیم آماده و متحد هستیم

سسما: الوحدات تیم خطرناکی در حمله است/ همه توان‌مان را در زمین ارائه خواهیم داد

نیک‌نفس: در فولاد رفاقت حرف اول و آخر را می‌زند / السد باید خوشحال باشد

اندر احوالات "الوحدات" پیش از مصاف با فولاد

باقری‌نیا: فولاد شاهکار کرد / باید به نکونام تبریک گفت

ژاوی: از تساوی مقابل فولاد ناراضی‌ام / تیم‌های ایرانی با قلب‌شان بازی می‌کنند

مربی فولاد: احساسی که دارم تلخ و شیرین است/ کم تجربگی و ناپختگی کردیم

برتری آماری نسبی السد مقابل فولاد

کارشناسی داوری دیدار فولاد ایران و السد قطر