پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل بهزیستی زنجان:کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

پیام خوزستان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار شد

پیام خوزستان - چهارمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با حضور رییس شورا و مدیران عضو به میزبانی بهزیستی مازندران در محل سالن جلسات شیرخواگاه شکوفه ساری برگزار شد.

پیام شریعتمداری به مناسبت عید سعید قربان

پیام خوزستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عید سعید قربان را روز رها شدن از بند هوا‌های نفسانی و ایثار و از خود گذشتگی در راه رضای خدا و کمک به همنوعان بیان کرد.

اطلاعیه مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

پیام خوزستان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و نحوه تحویل مدارک را اعلام کرد.

شریعتمداری : آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت تحقق یک آرزوی قدیمی بود

پیام خوزستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری آغاز فعالیت صندوق حمایت از فرصتهای شغلی افراد دارای معلولیت را مؤثر در آینده معلولین و تحقق یک آرزوی قدیمی عنوان کرد.

وزیر تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام

پیام خوزستان - وزیر تعاون و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح دبیرخانه رصد آسیب‌های اجتماعی و معلولیت‌ها ،از تصویب سیاست های کلی رفاهی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد که با چهار برنامه به تصویب رسیده و به زودی با تایید مقام معظم رهبری ابلاغ خواهد شد.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد:صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی، پشتوانه جامعه معلولین برای حضور در بازار و اشتغال پایدار

پیام خوزستان - صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی برای ایجاد پشتوانه، توانمندسازی و اشتغالزایی افراد دارای معلولیت در قالب کارفرما و خویش‌فرما ایجاد شده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: فرهنگ سرمایه داران یزدی ایجاد فرصت اشتغال و کارآفرینی است

پیام خوزستان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: فرهنگ سرمایه داری در یزد به سمت احداث واحدهای تولیدی، کارآفرینی و ایجاد فرصت اشتغال بوده و هست.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اختصاص ۴۰ درصد تسهیلات به طرح های نیمه تمام اشتغال پایدار روستایی و عشایری

پیام خوزستان - سرپرست اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی بوشهر در کارگروه اشتغال استان بوشهر از وجود ۱۰۸ میلیارد تومان منابع جهت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری براساس رسته فعالیت های تعیین شده ملی خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم

پیام خوزستان - حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه انعقاد تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم.

ثبت نام مرحله سوم حمپاد برای حمایت از «پایان نامه‌های بازنشستگان دانشجو» امکان‌پذیر شد

پیام خوزستان - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان ثبت نام تسهیلات طرح حمپاد برای بازنشستگان این صندوق که در مرحله تایید پروپوزال پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند خبر داد.

مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل برگزار شد

پیام خوزستان - با حضور سید محسن دلبری مدیرکل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراسم معارفه مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویر احمد و اردبیل صبح امروز به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد.

با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛ مجوز مجلس به سازمان فنی و حرفه ای برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی جهت توسعه مراکز آموزشی

پیام خوزستان - نمایندگان در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه ۲۷ تیر)، سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور را مجاز به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای توسعه مراکز آموزشی دانستند.

رویدادی برای استارتاپ‌های مرتبط با تعاون، اقتصاد جمعی و جامعه

پیام خوزستان - مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران « منتا » با همکاری مرکز نوآوری جهش و پرابلم ، در مرداد ماه سال جاری رویدادی برای استارتاپ های مرتبط با حوزه تعاون ، اقتصاد جمعی و جامعه برگزار می کنند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: پنج آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در هفته ملی مهارت در استان بوشهر افتتاح می شود

پیام خوزستان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با توجه به گستره مخاطبان آموزش فنی و حرفه‌ای و به‌ منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت‌ آموزی در سطوح مختلف اجتماعی و افزایش منزلت اجتماعی و آموزش مهارتی، برنامه‌های متنوعی در هفته ملی مهارت در استان بوشهر اجرا خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر لزوم ایجاد حلقه ارتباط بین تعاونگران با بخش تعاون تاکید کرد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: شرکت های تعاونی که در عرصه های مختلف فعال هستند می توانند با تعامل و ارایه خدمات متقابل به یکدیگر ضمن کاهش هزینه های خود به توسعه تعاونی ها و گردش سرمایه در داخل استان نیز کمک کنند.

انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره کارآفرینی استان کرمانشاه تشکیل شد

پیام خوزستان - انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان کرمانشاه با حضور رئیس اداره توسعه کارآفرینی و رئیس اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد

اقلام بهداشتی شستا در سیستان و بلوچستان توزیع شد

پیام خوزستان - فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) گفت: ۷۵۰ هزار عدد ماسک،۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی‌ و همچنین ۱۴ مخزن آب با همکاری کمیته امدادامام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در برخی مناطق این استان توزیع شد.

مدیرکل بهزیستی زنجان: کارفرمایان در ازای بکارگیری مددجویان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت می‌کنند

پیام خوزستان - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.

باشگاه کارآفرینان نوجوان در استان همدان افتتاح شد

پیام خوزستان - به منظور تربیت کارآفرینان و افراد موثر و موفق در حوزه کارآفرینی در آینده ؛ وزارت تعاون , کار و رفاه اجتماعی , اقدام به طراحی باشگاه کارآفرینان نوجوان کرده که استان همدان یکی از پیشروان در راه اندازی این طرح است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی "آیت اله ارمغانی فرد " را به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.

معاون امور تعاون: نمایشگاه اختصاصی اوراسیا، تبادلات تجاری را افزایش می دهد

پیام خوزستان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برگزاری "نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا " در کشورمان گفت: این نمایشگاه به افزایش تبادلات تجاری بازرگانان ایرانی و کشورهای عضو اوراسیا کمک شایانی می کند.

شریعتمداری: یکی از نقاط قوت دولت تدبیر و امید فعالیت های تامین اجتماعی و بهزیستی است

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از نقاط قوت دولت خدمتگزار تدبیر و امید را فعالیت های انجام شده در دو حوزه تامین اجتماعی و بهزیستی است .

معاون امور اقتصادی در آذربایجان شرقی: همسان سازی، افزایش امید حدود ۶ میلیون بازنشسته را به دنبال داشت

پیام خوزستان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همسان سازی یکی از توقعات و آرزوی بازنشستگان بود که بعد از یک و نیم دهه، در صندوق های بازنشستگی کشوری، فولاد، نیروهای مسلح و سازمان تامین اجتماعی محقق شد و رضایت حدود ۶ میلیون بازنشسته کشوری و لشکری را به دنبال داشت.

معاون اشتغال: توسعه سامانه ملی اشتغال و کسب و کار محور راه اندازی نظام جامع اطلاعات بازار کار است

پیام خوزستان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین نشست شورای راهبری سامانه ملی اشتغال و کسب و کار گفت: این نشست با هدف نحوه تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی برای تکمیل و توسعه سامانه ملی اشتغال و کسب و کار برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد: ایجاد هزار و ۳۶۵ فرصت شغلی طی دو سال با حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: در دو سال گذشته با حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی، هزار و ۳۶۵ فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.

ایجاد شرایط خوداشتغالی ۲۱۲۵ نفر از مددجویان بهزیستی با ارائه تسهیلات بانکی در البرز

پیام خوزستان - مدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به این که امسال بهزیستی استان رشد ۴۰ درصدی درحوزه اشتغالزایی برای جامعه هدف داشته است، گفت: درحال حاضر شرایط خوداشتغالی ۲۱۲۵ نفر از مددجویان با ارائه تسهیلات فراهم شده است.

پاسخ شستا به نامه احمد توکلی

پیام خوزستان - شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) با ارسال نامه ای به احمد توکلی ، در خصوص لیست منتشر شده در فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد.

روحانی : در زمینه بهزیستی و تأمین اجتماعی اقدامات بزرگی در این دولت انجام شد/ این دولت در سخت‌ترین شرایط، همسان ‌سازی بازنشستگان را اجرا کرد

پیام خوزستان - حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت : یکی از افتخارات دولت این است که در شرایط بسیار سخت و مشکل توانست همسان سازی بازنشستگان را انجام دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: باید با نظارت مستمر شاهد کمترین انحراف در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت باشیم

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این مطلب براهمیت نظارت و پرداخت هدفمند تسهیلات به طرح‌های خرد و مشاغل خانگی به ویژه شرکت های پشتیبان جهت ایجاد اشتغال پایدار و تثبیت اشتغال موجود در استان تاکید کرد.

در روز ملی خانواده و تکریم بازنشستگان، بازنشستگان نمونه استان کرمانشاه تجلیل می شوند

پیام خوزستان - مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه در نخستین جلسه ستاد انتخاب بازنشستگان گفت : در روز ۱۴ مرداد همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان از بازنشستگان نمونه استان کرمانشاه تجلیل به عمل می آید

تامین‌ اجتماعی قزوین سالانه بیش‌ از یک میلیون خدمت درمانی ارایه می‌دهد

پیام خوزستان - مدیر درمان تامین اجتماعی قزوین گفت: به طور متوسط سالانه بیش از یک میلیون فقره خدمات درمانی سرپایی و بستری از سوی مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به بیمه شدگان و دیگر اقشار مردم ارایه می‌شود.

اختصاص بیش از پنج هزار سهمیه وام به بازنشستگان تامین اجتماعی استان گیلان

پیام خوزستان - رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان گیلان گفت: در سال جاری پیگیری مطالبات و ایجاد مراکز رفاهی تفریحی برای بازنشستگان از رشد خوبی برخوردار است.

بهزیستی، صحنه گردان شایسته عرصه رفاه و سلامت اجتماعی ایرانیان است

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در پیامی به مناسبت هفته بهزیستی ، بهزیستی را اصلی ترین نهاد دولتی متولی رفاه و سلامت اجتماعی کشور دانست که با ویترینی از وظایف و ماموریت های تخصصی در حوزه های اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری و...علاوه بر پایبندی به وظیفه سنتی خود یعنی ارائه خدمات حمایتی به محرومین و مددجویان، صحنه گردان شایسته عرصه رفاه و سلامت اجتماعی ایرانیان است.

روندرو به رشد تعامل شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی با بانک توسعه تعاون در استان البرز

پیام خوزستان - مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز از روند رو به رشد تعامل شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی استان با بانک توسعه تعاون و برخورداری از حمایت های اعتباری این بانک خبر داد.

۱۵طرح اشتغالزایی در استان زنجان به بهره برداری می رسد

پیام خوزستان - مدیر کل بهزیستی استان زنجان، با بیان این که ۱۵طرح اشتغالزایی در استان به بهره برداری می رسد، گفت: در سال گذشته ۳۷۳ شغل برای مدد جویان همراه با صیانت مشاغل با پرداخت تسهیلات ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر ترویج فرهنگ کتابخوانی در واحدهای تولید تاکید کرد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت : ارایه و ترویج کتب و آثار فرهنگی متناسب با فعالیت های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نظیر فرهنگ کار موجب ارتقای دانش و آگاهی تلاشگران عرصه کار و تولید و کاهش آسیب های اجتماعی و حوادث ناشی از کار می شود.

ساير مطالب

بیانیه هنرمندان در واکنش به وضعیت خوزستان

طی 50 سال گذشته به خوزستان کم توجهی شده است

مسئولان تلاش کنند که مردم معطل واکسن نمانند

جهانگیری امروز به خوزستان می‌رود

مافیای واردات کمر تولید داخلی را شکسته است

امام جمعه دماوند: سربازان رسانه ای اسلام، روح ملت را شاداب نگه دارند

بیانات رهبر انقلاب پس از دریافت نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا

نگاه بلند مدت مسؤولان به آب خوزستان ضروری است/انحراف مطالبه به حق مردم توسط اغتشاشگران

مسؤولان به خواسته‌های مردم خوزستان توجه کنند/دولت تا آخرین روز کاری به مشکلات رسیدگی کند

داریوش، کاپیتان غیرمنتظره استقلال در آزادی (عکس)

پیام تسلیت استاندار خوزستان به مناسبت شهادت مدافع امنیت ضرغام‌پرست

مسئله خوزستان نماد بی‌تدبیری مسؤولان مرتبط بود/سازمان جنگل‌ها بدهکاری خود به چوب و کاغذ را پرداخت کند

مسئولان پاسخگوی مطالبات بحق مردم باشند

درآمد ده میلیونی کمیته انضباطی از بازار سیاه!

تظاهرات بحرینی‌ها برای آزادی زندانیان سیاسی

آبرسانی با تانکر به مردم خوزستان قابل قبول نیست

دولت در قبال کاستی‌ها پاسخگو باشد/ وجود دشواری در معاش مردم

نکیسا: باید با منافقین به بدترین شکل برخورد کرد/مردم به نماینده و استاندار خوزستان برای حل مشکلات اعتماد کرده بودند

نماز جمعه تریبون و رسانه مردم و نظام است

امام جمعه پردیس: رفع تنش آبی خوزستان نیازمند عزم ملی است

دغدغه‌های رهبری درخصوص آب خوزستان را چه کسی پیگیری خواهد کرد؟/ اولین گام: طرح تحقیق و تفحص از آب و فاضلاب و وزارت نیرو

واکنش وزیر نیروی دولت اصلاحات به انتقادات از پروژه های انتقال آب خوزستان/ تحت فشار سیاسی مدیریت برنامه ریزی مصرف آب را به هم زده اند

جاده مسجدسلیمان-جریک-ایذه بسته می‌شود

خوزستان پنجشنبه‌شب آرام بود

سفر معاون اول رئیس‌جمهور به خوزستان

111 خانوار آسیب‌دیده از طوفان در ایذه و باغملک امدادرسانی شدند

نامه‌ای به کودکان خوزستان

آتش‌سوزی خودروی پراید‌وانت در اهواز مهار شد

انتقاد رهبر انقلاب از بی‌توجهی به مشکلات خوزستان؛ دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را جدی دنبال کند

دور زدن محدودیت‌ ها با اجاره خودرو‌های بومی

واکسیناسیون 300 هزار ایرانی با واکسن برکت

صداوسیما: خوزستان آرام شد/ تجمع و اعتراض در الیگودرز

قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی به خوزستان رفت/ تا رفع تنش آبی در کنار مردم خواهیم ایستاد

پیام سردار اشتری در پی شهادت مامور ناجا در خوزستان

تسلیت شهادت شهید پرست

جزئیات ناآرامی های دیشب در الیگودرز

تا اطلاع ثانوی جاده مسجد سلیمان – جریک - ایذه بسته می‌شود

پیش بینی افزایش دما و وزش باد در آبادان و خرمشهر

ثبت‌نام بالای 50 ساله‌های خوزستانی برای واکسیناسیون

رگبار پراکنده در شمال وجنوب/اهواز گرم‌ترین مرکز استان

واکنش سعید محمد درباره کلیپ جنجالی اش

رفع تنش آبی در 70 روستای خوزستان

صداوسیما: خوزستان آرام شد/ تجمع و اعتراض در الیگودرز و شاهین‌شهر

بیانیه سردار سعید محمد درباره کلیپ جنجالی از اظهاراتش

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

ندای العطش خوزستان

آخرین خبر‌ها در مورد خوزستان

خوزستان، پنجشنبه شب آرام بود

(عکس) واکنش علی دایی به اتفاقات خوزستان

گوشه‌هایی از رشادت‌ مردم خوزستان در جنگ؛ شاید برخی مسئولان یادشان رفته باشد!/ ویدیو

آغاز بررسی مسائل و تدوین برنامه برای خوزستان

کشف یک محموله سلاح و مهمات جنگی توسط سپاه پاسداران

خشکسالی بی‌سابقه کشور و انباشت مشکلات باقیمانده از سال‌های گذشته از دلایل اصلی بحران امروز خوزستان است/ مشکلات خوزستان به صورت ویژه در هیات دولت پیگیری می‌شود

آرامش به شهرهای خوزستان بازگشت +عکس

حق معترضان را محترم بشاریم/دولت برای حل مشکل بی‌آبی تلاش می‌کند

از همه امکانات برای حل سریع مشکل آب خوزستان استفاده شود

کمترین آسیب محیط زیستی ملاک جانمایی سایت پسماند است

هلال احمر برای رفع مشکل کم آبی در خوزستان وارد میدان شد

روستاهای حمیدیه آب شرب ندارند

کشف محموله سلاح و مهمات جنگی در مرزهای شمالغرب

خشکسالی بی‌سابقه کشور از دلایل اصلی بحران امروز خوزستان است/ مشکلات خوزستان به صورت ویژه در هیات دولت پیگیری می‌شود

قیمت اجاره و فروش مسکن در اهواز

دستورات فوری روحانی به استاندار خوزستان درپی اعتراضات مردمی

تامین خوراک دام مناطق دارای تنش آبی خوزستان به صورت رایگان

کشف محموله سلاح و مهمات جنگی در مرز‌های شمالغرب

روحانی: بی‌آبی خوزستان کاملاً ناخواسته بوده است

صدور آزادی معترضان بازداشت شده خوزستان

3 مطالبه مهم و به‎حق مردم خوزستان/ جزئیاتی از اعتراضات و عملکرد ناجا

تصمیم مهم ابراهیم رییسی در مورد خوزستان| تعیین استاندار ویژه با اختیارات ویژه

پادکست منهای اقتصاد گزیده خبرها 1400/4/31

کشف محموله سلاح و مهمات جنگی از سوی سپاه

کشت برنج زیر دست سدهای دز و کرخه وراه بندان آبی

تکذیب ادعای خلاف واقع منتسب به رئیس قوه قضائیه در مورد مشکلات خوزستان

وزیر ارشاد: خوزستان دژ ایران بوده و خواهد بود

یک محموله سلاح و مهمات جنگی از سوی سپاه پاسداران کشف شد

روحانی: بی‌آبی خوزستان کاملاً ناخواسته بوده است/ دستور رئیس جمهور به استاندار برای رفع کم آبی

روحانی: بی‌آبی خوزستان ناخواسته بوده / باید حق معترضان را محترم و حرفشان را بشنویم

حمایت هنرمندان موسیقی از خوزستان با امضای یک بیانیه‌

کشف یک محموله سلاح و مهمات جنگی از سوی سپاه

بیانیه‌ هنرمندان موسیقی در حمایت از مردم خوزستان

باید حق معترضان را محترم بشماریم

رضایی: گزارشی از سفر به مناطق بحرانیِ استان خوزستان به رئیس جمهور منتخب ارائه شد

موشک «هویزه»؛ عقاب آهنین رادار گریز صنعت دفاعی کشور

روحانی: از همه امکانات لازم برای حل سریع مشکل آب استان خوزستان استفاده شود/ باید حق معترضان را محترم بشماریم

افتتاح ایستگاه خاوران راه‌آهن تبریز - میانه در عید غدیر

حضور فرمانده سپاه قدس در حرم حضرت معصومه (س) و دیدار با مراجع تقلید

کشف یک محموله سلاح و مهمات جنگی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

یک صدم زحمتی را که برای کله پا کردن برجام کشیدید، صرف رفع تحریم می کردید

راغفر: غارتگران اجازه ندادند صدای بحرانِ خوزستان شنیده شود

بیانیه جمعی از هنرمندان در واکنش به وضعیت خوزستان

احمد سالک: نباید روابط خود را با دنیا قطع کنیم و هر موضوعی مانند برجام در شرایط و زمان خود معنای متفاوتی دارد / دستور آزادی بازداشتی‌های حوادث اخیر در خوزستان که عمل مجرمانه نداشته‌اند

دستور ویژه رئیسی درباره خوزستان

دستور آزادی شماری از بازداشتی های حوادث خوزستان

جلسه محسن رضایی با رئیسی پیرامون خوزستان

آزادی 2 زندانی جرایم غیرعمد در سنندج

کشف یک محموله سلاح و مهمات جنگی توسط سپاه

کشف یک محموله سلاح و مهمات جنگی از سوی سپاه پاسداران

کنایه به شمخانی: یک صدم زحمتی را که برای کله پا کردن برجام کشیدید، صرف رفع تحریم می کردید

کشف یک محموله سلاح و مهمات جنگی در عملیات سپاه

شورای راهبردی برای بررسی ویژه وضعیت خوزستان تشکیل می‌شود/انباشت مشکلات نتیجه بی توجهی به مسائل خوزستان