پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

۳۲۰ ویژه برنامه در هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا، عمده ی برنامه های هفته کار و کارگر در سطح استان امسال با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بصورت محدود و یا بر بستر فضای مجازی و رسانه ای برگزار خواهد شد.

حدود ۱۷ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اختصاص ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: با اختصاص این میزان اعتبار این مجموعه به زودی تکمیل خواهد شد.

تثبیت اشتغال ۱۳هزار و ۶۶۷ نفر با پرداخت تسهیلات کرونا در استان همدان

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت : در راستای حمایت و جبران بخشی از خسارت های ناشی از کرونا در سال ۱۳۹۹ ، تاکنون به ۱۰ هزار و ۴۸۳ پرونده به مبلغ ۱هزارو ۲۹۳ میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده پرداخت شده که زمینه تثبیت اشتغال ۱۳هزار و ۶۶۷ نفر را فراهم کرده است.

عیادت مدیرکل امور استان های وزارت کار از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان در بیمارستان

پیام خوزستان - دلبری مدیرکل اموراستانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت عیادت و پیگیری وضعیت مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان به این استان سفر کرد.

نشست ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر خراسان شمالی برگزار شد

پیام خوزستان - جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر خراسان شمالی با حضور معاون امور اجتماعی این اداره کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی و شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

پیام تسلیت شریعتمداری به مهدی عیسی زاده

پیام خوزستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت پدر مهدی عیسی زاده رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

پیام تسلیت شریعتمداری در پی عروج سردار سید محمد حسین زاده حجازی

پیام خوزستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی عروج ملکوتی سردار سرتیپ پاسدار" سید محمد حسین زاده حجازی" جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان: جرائم بیمه‌ای کارفرمایان واحدهای تولیدی دارای شرایط بخشیده می‌شود

پیام خوزستان - مدیرکل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: کارفرمایان دارای شرایط می‌توانند بدون مراجعه به شعب و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به نشانی es.tamin.ir نسبت به ثبت درخواست استفاده از بخشودگی جرائم بیمه‌ای اقدام کنند.

برنامه‌های هفته کارگر در قزوین به صورت مجازی برگزار می‌شود

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به وضعیت استان از نظر شیوع کرونا، برنامه‌های گرامیداشت هفته کارگر در استان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

پرداخت ۸۳ هزار میلیون ریال تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی استان همدان

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت:درسال۱۳۹۹ مبلغ۸۳ هزار میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی ( مستقل و پشتیبان ) در استان همدان پرداخت شده است.

حوادث ناشی از کار در خراسان شمالی کاهش یافت

پیام خوزستان - رییس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سال گذشته ۲۳۶ حادثه ناشی از کار در استان به وقوع پیوست که چهار مورد نسبت به سال ۹۸ کمتر بود.

بهزیستی استان البرز مجری طرح بهبود و مراقبت روابط خانواده می شود

پیام خوزستان - مدیرکل بهزیستی البرز گفت : طرح بهبود و مراقبت روابط خانواده در ۵ سال اول زندگی با محوریت و تسهیل گری مراکز مثبت زندگی و در راستای تحکیم بنیان خانواده و کنترل و کاهش طلاق، از سوی بهزیستی البرز اجرا می شود.

بررسی بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ پرونده مشاغل سخت و زیان آور در هرمزگان

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال گذشته ۳ هزار و ۵۶۰ درخواست مشاغل سخت و زیان آور به منظور بهره مندی از قانون بازنشستگی پیش از موعد در کمیته های بدوی و تجدیدنظر این اداره کل بررسی شد.

میزان حق الزحمه دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی ایلام در سال ۱۴۰۰ ابلاغ شد

پیام خوزستان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی های وزارت کار، حق الزحمه ثبت نام به همراه مشاوره شغلی در دفاتر کاریابی سال جاری به دفاتر کاریابی سطح استان ابلاغ شد.

شریعتمداری: با محدود کردن غربالگری ژنتیک مخالفیم

پیام خوزستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری مخالفت خود را با تصویب آن بخش از "طرح جوانی جمعیت" مجلس شورای اسلامی که به محدود کردن غربالگری ژنتیک منجر می شود عنوان کرد .

تصویب کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

پیام خوزستان - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه، ۲۹ فروردین مجلس شورای اسلامی، با کلیات 《لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور》موافقت کردند.

کمک به ۳۳ بنگاه اقتصادی مشکل دار در هرمزگان جهت حفظ اشتغال

پیام خوزستان - ‌مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور​ صیانت ​از نیروی کار و تثبیت اشتغال و پایداری تولید و حفظ حیات اقتصادی بنگاهها، سال گذشته به ۳۳ بنگاه اقتصادی مشکل دار در استان کمک شده است.

۵۰۴ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در فارس پرداخت شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: ۵۰۴ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به بیش از ۳۰ هزار کارگاه و واحد تولیدی در سطح استان فارس پرداخت شده است.

کاهش ۵۰ درصدی نرخ حوادث ناشی از کار در معادن مازندران با تشدید بازرسی‌ها

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از کاهش بیش از ۵۰ درصدی نرخ حوادث ناشی از کار در معادن مازندران در سال گذشته با تشدید بازرسی‌ها توسط بازرسان کار خبر داد.

اجرای بیش از ۳۰ برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته کارگر در اردبیل

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: تعداد ۳۰ برنامه با محوریت سلامت جامعه کار و تلاش به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر برنامه ریزی شده است که از پنجم تا ۱۱ اردیبهشت در واحدهای تولیدی و شهرستان ها اجرا خواهد شد.

شمار مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در استان مرکزی ۱۰ درصد کاهش یافت

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شمار مقرری‌بگیران بیمه بیکاری این استان پارسال در مقایسه با مدت مشابه قبل آن ۱۰ درصد کاهش یافت که این مهم در شرایط سخت کرونا و تنگناهای اقتصادی رخ داده است.

ثبت‌نام اینترنتی «مرحله دوم وام ضروری» اول اردیبهشت آغاز می‌شود

پیام خوزستان - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت نام اینترنتی مرحله دوم وام ضروری ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری از روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.

اطلاعیه مهم _ اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی برای مصاحبه

پیام خوزستان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای پیرو اطلاعیه مورخ ۱۱/۱۵/ ۱۳۹۹موضوع اعلام نتایج قبول شدگان هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ، اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان را برای شرکت در مصاحبه اعلام کرد.

بیش از ۱۹۳میلیارد تومان تسهیلات خسارت کرونا در لرستان پرداخت شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: در سال ۹۹ مبلغ ۱۹۳ میلیارد و ۸۱۹ میلیون تومان تسهیلات بانکی برای جبران خسارت کرونا به کسب و کارهای مختلف در این استان پرداخت شد.

۲ هزار و ۴۱۳ طرح اشتغال روستایی در استان مرکزی تسهیلات گرفتند

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات به ۲ هزار و ۴۱۳ طرح اشتغال روستایی در این استان مصوب شد و این اقدام از راهبردهای موفق دولت تدبیر و امید در رفع بیکاری بوده است.

خراسان رضوی با ۱۴۱۳ تشکل کارگری و کارفرمایی جایگاه خود را در کشور تثبیت کرد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:بررسی های انجام شده در عملکرد سال ۱۳۹۹ حوزه تشکلات کارگری و کارفرمایی استان نشان می دهدکه هم اکـنون در استان ۱۴۱۳ تشکـل کارگری و کارفرمـایی دارای اعـتبار فعالیت می کنند که این رقم جایگاه دوم کشوری بعد از استان تهران را برای خراسان رضوی تثبیت کرده است.

پرداخت بیش از ۲۰۰‌ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده در البرز

پیام خوزستان - مدیر امور اشتغال و کارافرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی البرز از پرداخت بیش از ۲۰۰‌ میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده در البرز خبر داد.

۱۲ هزار بازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار استان کرمانشاه انجام شد

پیام خوزستان - رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۱۲ هزار بازرسی به صورت ادواری و موردی از کارگاه های سطح این استان انجام شده است.

ایجاد "دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان" در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

پیام خوزستان - رئیس مرکز اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد دفتر اطلاعات رفاه ایرانیان ذیل معاونت رفاه اجتماعی این وزارتخانه خبر داد.

پیام تسلیت شریعتمداری به سید حسن خمینی

پیام خوزستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت "سید مرتضی طباطبایی" را به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تسلیت گفت.

۸۰ درصد شغل‌های ایجاد شده در زنجان از طریق تسهیلات اشتغال خرد است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته بیش از ۸۰ درصد اشتغال ایجاد شده در این استان از طریق تسهیلات هدفمند در بخش اشتغال خرد و خانگی، حمایتی و روستایی بود.

عملکرد بخش اشتغال استان همدان تشریح شد

پیام خوزستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جلسه کارگروه اقتصادی اشتغال و سرمایه گذاری عملکرد اشتغال استان را تشریح کرد.

نماینده ویژه وزیر تعاون در سفر به استان مرکزی: گره‌گشایی از بنگاه‌های اقتصادی صیانت از نیروی کار است

پیام خوزستان - مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره‌گشایی از معضلات بنگاه‌های اقتصادی صیانت از نیروی کار است و در شرایط خاص اقتصادی باید شعار سال را در مانع‌زدایی از تولید با جدیت دنبال کرد.

زمینه ایجاد اشتغال بیش از ۲ هزار نفر در راستای اجرای طرح های ذیل سیاست های فعال بازار کار هرمزگان

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای اجرای طرح های ذیل برنامه سیاست های فعال بازار کار، زمینه ایجاد اشتغال ۲ هزار و ۱۳۵ نفر سال گذشته در استان فراهم شده است.

ساير مطالب

22 مرکز کارآفرینی در زنجان فعال است

کانون قرآن و عترت بهزیستی استان البرز با هدف کاهش آسیب های اجتماعی تشکیل می شود

519 میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی در زنجان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: زمینه توسعه روزافزون تولیدات کارخانه قارچ کشت اورامان سبز فراهم می شود

دیدار رییس کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان و عشایر

نشست «نقش تامین اجتماعی در هزینه های کسب و کار» برگزار می شود

توییت شریعتمداری درخصوص دیدگاه رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره

تفاهم نامه سه جانبه با الگوی آموزشی مبتنی بر اشتغال در استان کرمانشاه منعقد شد

کاهش 55 درصدی حوادث ناشی از کار در قزوین

تور ترویجی تعاون و کارآفرینی مجازی برای نخستین بار در استان گیلان برگزار شد

42 هزار فرصت شغلی جدید در طی سال 1399 در استان کرمان ایجاد شد

بخشودگی 100 درصدی جرایم مالیاتی تعاونی های مرزنشین هرمزگان

بازنشستگی پیش از موعد یک هزار و 700 کارگر لرستانی

راه اندازی بیش از 42 مرکز مثبت زندگی در استان مرکزی

پرداخت تسهیلات کرونا در قزوین همچنان ادامه دارد

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کار خبر داد: رونمایی از پوستر نخستین جشنواره عکس کارا

ارائه 5 خدمت ویژه به بازنشستگان کشوری در دفاتر پیشخوان دولت

منصوری در اردبیل: بانک ها از اعمال رفتار سلیقه ای یا اخذ وثایق بالاتر از مبلغ قانونی بپرهیزند

مجمع عمومی موسس انجمن زنان شاغل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود

گزارش نوروزی شریعتمداری | تغییر رویکرد طرح‌های ضربتی به مدل‌های حمایتی و اجتماع محور​،تنها بخشی از پرونده درخشان سازمان بهزیستی

شریعتمداری در تشریح دستاوردهای سفر عراق: سند همکاری ایران و عراق نقشه راهی برای توسعه فعالیت های اقتصادی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در دیدار با فرمانده سپاه بندرعباس: استفاده از ظرفیت سپاه برای کمک به ایجاد اشتغال و کارآفرینی

میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی خراسان شمالی به 39 تا 43 میلیون ریال می رسد

هزینه‌های اقتصادی کلانی به نظام تحمیل می‌شود

شریعتمداری در دیدار با همتای عراقی پیشنهاد کرد؛امضای موافقتنامه تبادل نیروی کار ماهر و سوابق‌بیمه دو کشور

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد

شریعتمداری : ​اولویت جمهوری اسلامی ایران،تعامل و توسعه روابط با کشورهای همسایه است

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: امنیت شغلی با پشتیبانی و مانع زدایی از تولید میسر می‌شود

بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور در استان یزد تشکیل شد

گسترش همکاری های اقتصادی، بیمه ای و گمرکی/ مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تسهیل امور برای صیانت از نیروی کار، عامل تحقق شعار سال است

حدود 9 هزار نفر روستایی در خراسان شمالی شاغل شدند

724 شغل جدید برای مددجویان بهزیستی قزوین ایجاد شد

توانمندسازی بیش از 22 هزار البرزی از طریق آموزش های مهارتی در سال گذشته

تمدید مهلت ثبت نام بیمه عمر و حادثه بازنشستگان کشوری/27فروردین ماه آخرین مهلت ثبت نام اینترنتی

تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها / علی حیدری _عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی

شریعتمداری: سند 5 ساله، نقشه راه همکاری های تهران - بغداد است

شریعتمداری به عراق سفر کرد؛ سند برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارت کار ایران و عراق امضا می شود

ابلاغ مصوبه افزایش 39 درصدی مستمری بازنشستگان مشمول قانون تامین اجتماعی توسط معاون اول رئیس جمهور

مدیر کل امور بین الملل وزارت کار خبر داد: یادداشت تفاهم همکاری مشترک ایران و بلغارستان امضا شد

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و سومین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت کار خبر داد: تجدید انتخابات تشکل های کارگاهی در دو ماه آینده

گزارش نوروزی شریعتمداری | افزایش میانگین 77درصدی حقوق ‎بازنشستگان کشوری در سال 99

وزارت تعاون٬کار و رفاه اجتماعی در حوزه کار، اشتغال و ایمنی برگزار می‌کند: جشنواره عکس کارا

گزارش نوروزی شریعتمداری | تدوین2 هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد 1400 مرکز جدید آموزش،مهمترین اقدام در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت یا یارانه

پیام تسلیت شریعتمداری به شهین دخت مولاوردی

گزارش نوروزی شریعتمداری | یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت اقتصادی با محوریت معاون اقتصادی در ده استان

شریعتمداری اعلام کرد : آغاز صدور کارت اعتباری خرید با توثیق سهام عدالت یا یارانه

تسهیل شرایط پرداخت وام به مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان البرز

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان خبر داد: پرداخت تسهیلات کم بهره به کسب و کارها و طرح های نوآور و خلاق

60 درصد شکایات کارگری در اردبیل به صورت الکترونیکی رسیدگی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تقویت اعتماد عمومی و عزم جدی مسئولان لازمه تحقق شعار سال است

نرخ مشارکت اقتصادی در خراسان شمالی بیش از میانگین کشوری است

گام بلند دولت تدبیر برای اشتغالزایی در استان قزوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: نظارت بعد از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و توانمندسازی شاغلین ضروریست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شنیده شدن صدای کارگران از راهکارهای قدرتمندشدن تشکلهاست

بررسی 6228 پرونده درخواست بیمه بیکاری در استان خراسان جنوبی

122 میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

348 تشکل کارگری و کارفرمایی در لرستان فعالیت می کنند

88 هزار خانوار روستایی و عشایری کرمانشاه عضو صندوق بیمه اجتماعی هستند

آمادگی بانک های زیرمجموعه وزارت کار جهت تحقق شعار سال در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نیازمند اراده جمعی همه است

کارت اعتباری خرید در اختیار مشمولان سهام عدالت و یارانه بگیران معیشتی قرار می گیرد

بررسی 1462 درخواست متقاضیان مشاغل سخت و زیان آور در خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نقشه راه تحقق شعار سال تدوین خواهد شد

فاز اول تولید پنیر سیاهمزگی شرکت پگاه گیلان رونمایی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: پیشبرد سیاست‌های کلان نظام و دولت حول اهداف شعار سال وظیفه همگانی است

شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی 62 درصد کاهش یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است

بیش‌از 18 هزار نفر در سیستان و بلوچستان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: افزایش 10 هزار نفری اشتغال در آذربایجان‌شرقی

توئیت شریعتمداری درباره FATF: آیا مخالفان حجم خسارت را می دانند ؟

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:فرهنگ خدمت صادقانه، صحیح و شفاف به مردم سرلوحه تمامی امور خواهد بود

طرح‌های مشاغل خانگی در خراسان شمالی 540 میلیارد ریال تسهیلات گرفتند

نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به بوشهر: حفظ فرصت های شغلی و توسعه اشتغال نیروی کار جدید از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

اشتغال بیش از 2300 نفر با طرح پرداخت یارانه دستمزد در مازندران

تشکیل 65 تعاونی جدید در لرستان

پرداخت کمک هزینه یارانه دستمزد به بیش از 2 هزار و 500 نفر در هرمزگان

مشارکت تعاونی های زاهدان در ساخت بیش از دو هزار و 700 واحد طرح اقدام ملی مسکن

62 هزار و 828 عضو صندوق بیمه روستایی سرمایه مهمی برای استان مرکزی است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: بیش از 32 هزار نفر در استان بوشهر مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفتند

مشکلات تعاونی های مرزنشین هرمزگان بررسی شد

آغاز ثبت نام متقاضیان، مشاوران و خدمت دهندگان حفاظت فنی و ایمنی

گزارش نوروزی شریعتمداری | صندوق بازنشستگی فولاد در سال 99 کارهای بزرگی را به سرانجام رساند

فعالیت 40 کوهنورد حرفه‌ای در جامعه کارگری چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: بیش از 8 هزار نفر در کرمانشاه از مقرری بیمه بیکاری کرونا بهره مند شدند

پیام تسلیت شریعتمداری به حجت الله مهدیان

انتشارات علمی و فرهنگی با فیدیبو همکاری می‌کند

گزارش نوروزی شریعتمداری | ثبت تاریخی رکورد تولید و تحقق سود خالص 32 هزار میلیارد تومانی،مهمترین ویژگی جوانگرایی در شستا

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت سید علی نکویی زهرایی

گزارش نوروزی شریعتمداری | توسعه بخش تعاون با تحول آفرینی جوانترین معاون وزیر دولت در سال 99

گزارش نوروزی شریعتمداری | معاونت اشتغال در سال گذشته نوآورانه از ریزش سالانه ٣٠٠ هزار نیروی کار جلوگیری کرد

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت دو همکار استان خراسان جنوبی

گزارش نوروزی شریعتمداری | نتایج مثبت جوانگرایی در اداره موسسه عالی پژوهش،کمک بسیار بزرگی به سیاستگذاری ها کرد

پیام نوروزی | محمد شریعتمداری _ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام رییس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت روز جهانی آگاه سازی اتیسم _ وحید قبادی دانا

شریعتمداری:12 فروردین،نماد تحقق اراده مردم بود

گزارش نوروزی شریعتمداری | راه‌اندازی سامانه هیات مدیره از افتخارات ما در سال 99 بود

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور: رشد10 درصدی فرزندخواندگی درسال کرونایی