پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اپلیکیشن «ستاد اربعین قبله تهران» آغاز به کار کرد

پیام خوزستان - شهر: برای بهره برداری مناسب از فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی در جهت خدمت رسانی به راهپیمایان دلدادگان اربعین حسینی و با همکاری شهرداری منطقه ۲۰، اپلیکشن« ستاد اربعین قبله تهران » فعال شد.

تشییع پیکر شهید گمنام در آستانه اربعین

پیام خوزستان - همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در آستانه اربعین حسینی و با حضور مدیران ارشد شهرداری در جوار بیت خانواده معظم شهید محبی، پیکر مطهر شهید گمنام عملیات کربلای ۵ تشییع شد.

نظافت غرب تهران در طرح استقبال از مهر

پیام خوزستان - در راستای اجرای طرح استقبال از مهر و با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، اداره خدمات شهری منطقه اقدام به نظافت ویژه پل های عابر پیاده، ایستگاه های اتوبوس BRT و مسیرهای منتهی به مدارس کرد.

رونمایی از آلبوم «آن روز آسمان گریست»

پیام خوزستان - معاون هنری سازمان فرهنگی هنری در آیین رونمایی از آلبوم موسیقی «آن روز آسمان گریست» که به مناسبت اربعین حسینی توسط مدیریت موسیقی این سازمان تولید شده است، عنوان کرد: محتوای آلبوم «آن روز آسمان گریست» بسیار غنی است و بن‌مایه هنری قوی‌ای دارد.

حضور نیروهای خادم الحسین(ع) در نجف اشرف

پیام خوزستان - شهرداری تهران به روال سال های گذشته، خدمات شهری اربعین حسینی (ع) را برعهده گرفته است. امسال اما پاندمی کرونا، این مراسم را دستخوش تحولاتی کرده و کشور عراق ۳۰هزار زائر بیشتر نپذیرفت و پیاده روی امسال اربعین با تعداد کمتری در حال انجام است. ۱۰۰ پاکبان در نجف اشرف مستقر و به دو گروه تقسیم شده و برای انجام مسئولیت در دو شیفت ۸ ساعته خدمت رسانی می کنند.

مدیریت شهری ششم در ارتقای رضایت شهروندان تهرانی گام بردارد

پیام خوزستان - شهر: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران بیان کرد: امید است که شهرداری در این مقطع در ارتقای رضایت شهروندان تهرانی، ارائه خدمت به مردم، ارتقای ارزش‌های فرهنگی و دینی گام‌های بلندی بردارد و برگ زرین و درخشانی در تاریخ مدیریت شهر تهران ماندگار شود.

خدمت‌رسانی رایگان خط یک مترو و تاکسی‌ ون‌های مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین

پیام خوزستان - شهر: شهرداری تهران قرار است با خدمت رسانی بیشتر از تجمع زیاد جلوگیری و از میزان تجمعات کاهش داده شود، همچنین در طول برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی، استفاده از خط یک مترو و ون‌های سازمان تاکسیرانی در طول مسیر رایگان خواهد بود.

بررسی اقدامات شهرداری تهران در نجف اشرف

پیام خوزستان - شهر: دو عضو شورای شهر تهران از اقدامات شهرداری در نجف اشرف بازدید کرده و جزئیات این اقدامات را مورد بررسی قرار دادند.

زنگ مهر و ایثار در مدارس منطقه ۲ نواخته شد

پیام خوزستان - همزمان باآغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ مراسم نمادین نواختن زنگ مهر ۱۴۰۰ در دبستان شهید سلیمی جهرمی محله فرحزادباحضور حسن صفات شهردارمنطقه ، طالبی رییس آموزش و پرورش ، رشیدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید باهنر، سلطانی رئیس پلیس راهور و جمعی از معاونین و مدیران اجرا شد.

تجلیل از ایثارگران شاغل در شهرداری منطقه ۱۹

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۹ همزمان با هفته دفاع مقدس با ایثارگران شاغل در منطقه دیدار و از ایثار و استقامت آنان در طول ۸ سال دفاع مقدس تجلیل کرد.

روزشمار بهره برداری از رزمایش هفته دفاع مقدس در منطقه ۴ تهران

پیام خوزستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ تهران با تشریح اقدامات صورت گرفته در احداث بزرگترین نمایشگاه هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس از بزرگترین نمایشگاه و "رزم نمایش" دفاع مقدس در دانشگاه امام حسین(ع) رونمایی می شود.

افتتاح دومین سایت خودرویی واکسیناسیون در منطقه ۱۹

پیام خوزستان - دومین سایت واکسیناسیون خودرویی منطقه ۱۹ در مرکز خرید و فروش خودرو پونه واقع در بزرگراه آیت اله سعیدی با حضور شهردار تهران و جمعی از مسئولان ارشد شهرداری تهران افتتاح شد.

آماده باش ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمات به عزاداران اربعین حسینی

پیام خوزستان - به منظور خدمات رسانی به زائران و راهپیمایان اربعین حسینی، ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمت به زائرین و عزاداران در قبله تهران در آماده باش کامل هستند.

طنین زنگ مهر در مدرسه نابینایان خزائلی

پیام خوزستان - مراسم نمادین زنگ مهر با حضور شهردار منطقه ۷، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران و جمعی از مدیران این منطقه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار و با نواخته شدن زنگ مهر، سال تحصیلی ۱۴۰۰ همزمان با مدارس سراسر کشور در این منطقه آغاز شد.

۳۱ شهریور شلوغ‌ترین روز ترافیکی امسال بود

پیام خوزستان - شهر: هرساله همزمان با شروع پاییز و بازگشایی مدارس، ترافیک پایتخت نسبت به روزهای عادی افزایش می‌یابد. اما امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های تحصیل حضوری دانش آموزان و دانشجویان، وضعیت ترافیک متفاوت‌تر از قبل شیوع کرونا است.

گشایش یادواره‌ فرهنگی_هنری دفاع مقدس

پیام خوزستان - یادواره فرهنگی_هنری دفاع مقدس یادآور شور و حال آن دوران مقدس همزمان با نخستین روز هفته دفاع مقدس افتتاح شد.

برنامه‌های اداره کل آموزش های شهروندی متناسب با برنامه‌های آموزش و پرورش

پیام خوزستان - مجتبی دانشور مدیرکل آموزش‌های شهروندی درباره آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ گفت: برنامه‌های شهرداری تهران در حوزه آموزش‌های شهروندی به دانش آموزان متناسب با برنامه‌های آموزش و پرورش خواهد بود.

مرکز واکسیناسیون شماره ۵ منطقه ۱۸ افتتاح شد

پیام خوزستان - همزمان با افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون بصورت همزمان در شهر تهران ، مرکز واکسیناسیون خلیج فارس با پیام ویدیو کنفرانسی علیرضا زاکانی شهردار تهران و حضور سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ و مدیران شهری منطقه ۱۸ افتتاح شد.

مسئول هماهنگی ستاد اربعین و گرامیداشت دفاع مقدس شهرداری تهران منصوب شد

پیام خوزستان - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری «مسئول هماهنگی، پیگیری و نظارت ویژه برنامه های شهردای تهران در برگزاری مراسم اربعین حسینی در کلانشهر تهران» و «مسئول هماهنگی، پیگیری و نظارت ویژه برنامه های شهردار تهران در خصوص هفته دفا مقدس» را منصوب کرد.

خدمات رسانی رایگان مترو به شرکت‌کنندگان در پیاده روی اربعین

پیام خوزستان - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد:‌ شهروندان و مسافرانی که در راهپیمایی اربعین در تهران شرکت می کنند می توانند از ابتدا تا پایان مراسم از تمامی ایستگاه های خط یی به صورت رایگان استفاده کنند.

آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹

پیام خوزستان - آیین آغاز به کار و افتتاح ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ شامل ۱۶ مرکز ثابت و خودرویی و ۱۰ ون تجهیز شده جهت خدمت رسانی سیار به اقشار آسیب دیده اجتماعی توسط شهرداری تهران، با حضور دکتر زاکانی شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهری در سوله مدیریت بحران منطقه ۱۷ برگزار شد.

زنگ مهر در غرب تهران نواخته شد

پیام خوزستان - با حضور علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، سید مصطفی موسوی، شهردار منطقه ۹ و جمعی از مدیران شهری، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبستان منیره عاصمی نواخته شد.

مراکز واکسیناسیون کووید ۱۹ در شمال تهران افزایش یافت

پیام خوزستان - شهرداری در کنار سایر دستگاه ها با احساس مسئولیت و اهتمام ویژه در زمینه توسعه مراکز واکسیناسیون، مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ شرق منطقه یک در شهرک شهید محلاتی را همزمان با ۲۵ مرکز دیگر در شهر تهران، تقدیم عرصه عمومی خدمت به شهروندان نمود.

دیدار شهردار منطقه ۱۵ با خانواده شهدا

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۵ از اجرای باشکوه ویژه برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس در محله های این منطقه خبر داد.

برپایی موکب شرکت واحد به مناسبت اربعین

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در آستانه اربعین حسینی از اجرای برنامه‌های این شرکت در سوگ حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) از جمله برپایی موکب به مناسبت اربعین خبر داد.

راه اندازی ۲۶ پایگاه ثابت و سیار واکسیناسیون در شهرداری تهران

پیام خوزستان - شهر: شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری رویکرد جدیدی را برای به کارگیری همه ظرفیت های خود برای خدمت به مردم در پیش گرفته است، گفت: شهرداری تلاش کرد این ۲۶ پایگاه که به صورت ثابت و سیار است راه اندازی کند در مسیر پیش رو با همه دستگاه های خدمتگزار تعامل برقرار می کنیم و نزدیک به ۵۰ درصد از ۳۰۰ هزار دُز واکسن را در اینجا تزریق کند. امیدواریم بتوانیم این خدمت را توسعه دهیم و بتوانیم در ابعاد مختلف و فراتر از امر واکسیناسیون به مردم خدمت رسانی کنیم.

ساير مطالب

امیدواریم با توسعه خدمات وعده تبدیل شهرداری به نهاد خدمتگزار اجتماعی را محقق کنیم

سهیم شدن شهردار تهران در واکسیناسیون شهروندان تهرانی

گروه های آسیب پذیر را در محل اسکان آن ها واکسینه می کنیم

بازدید شهردار منطقه ١٩ از نمایشگاه یاد یاران

ساختمان شهرداری منطقه 16 به عکس شهدای کارمند شهرداری، مزین شد

تداوم ارتباط شهرداری با نظام پزشکی تهران برای ارتقا سلامت شهروندان

آینده درخشانی پیش روی نظام جمهوری اسلامی قرار دارد

نواخته شدن زنگ دانش آموز شهید در قطعه شهدای گمنام

آغاز به کار قرارگاه جهادی «بهشت انقلاب» در بهشت زهرا

حرکت کاروان های یاد یاران در محلات منطقه 19

اجرای طرح خیابان کامل در منطقه یک بررسی شد

طرح استفاده سرویس دانش آموزان از حیاط مدارس

برپایی غرفه های فروش لوازم التحریر در منطقه 3

مناسب سازی 90 درصد ایستگاه های اتوبوس ویژه تردد جانبازان و معلولان

تبدیل شبکه مترو تهران از حالت خطی به شکل حلقه یکپارچه

ایجاد یادمان نمادین و فضاسازی بصری منطقه 19 در هفته دفاع مقدس

بررسی لایحه جامع پارکینگ ها در شورای شهر در آینده ای نزدیک

تکلیف و مسئولیت ما قدردانی و برجسته کردن وقایع دفاع مقدس است

آغاز پویش «مهمانی حاج قاسم» از آزادی

اقدامات شرکت واحد اتوبوسرانی برای هفته دفاع مقدس

راه اندازی طرح واکسیناسیون سیار شهری کرونا در منطقه 7

بهره برداری از مراکز و امکانات جدید واکسیناسیون شهرداری تهران

اصالتی به نام دارالشهدای دانش آموزی شهر تهران در منطقه 16

دفاع از حریم کشور و برقراری امنیت برای مردم مقدس است

محمد مقدم، سرپرست حراست کل شهرداری تهران شد

استقبال منطقه21 از هفته دفاع مقدس

بزرگداشت هفته دفاع مقدس با شعار «ما مقتدریم» درمنطقه 2

ارسال 8 تریلی اقلام و وسایل مورد نیاز به عراق برای خدمت رسانی به زائران

حرکت در طریق سیدالشهدا (ع) را برای خود افتخار می دانیم

پله های برقی ایستگاه تجریش فعال شدند

بازآفرینی دلاوری دریادلان در دریاچه تهران

تشریح ویژه برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط شهردار منطقه 21

گلوگاه های ایجاد فساد در شهرداری شناسایی شدند

شهردار تهران میزبان مقامات لشکری و کشوری بود

رونمایی از کتاب "برآستان اشک"

برپایی غرفه های فرهنگی ورزشی در منطقه 4

اجرای طرح سلامت یار در منطقه 13

پلاک طلایی شهر به شهروند نمونه در قلب پایتخت اهدا شد

افتتاح خانه محیط زیست در سرای محله هاشمی

پنجمین جلسه دیدار مردمی شهردار منطقه 18 برگزار شد

عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام در منطقه 10

تمهیدات ویژه برای راهپیمائی بزرگ اربعین در قبله تهران

اجرای طرح استقبال از مهر در منطقه 17

نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس منطقه 15

اعزام تیم درمانی شرکت شهر سالم به عراق همزمان با ایام اربعین

انتصاب سرپرست سازمان مدیریت بحران شهر تهران به سمت «جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران کرونا»

توافق نامه فی‌مابین شهرداری با مالکین املاک نادری

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در قلب پایتخت اعلام شد

نظارت بر محلات غرب پایتخت با پیمایش 90 کیلومتری

دیدار مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با کارکنان شاغل ایثارگر و خانواده معظم شهدا

ایجاد دفتر خدمات راهنما برای صدور پروانه

تبادل داده، یکی از سنگ‌های بزرگ پیش روی شهر هوشمند

رسیدن به یک مفهوم مشترک در نظام درآمدی، دستاوردی اجماع ساز است

امید به آینده در گرو اعتقاد به فلسفه شهادت است

برنامه های منطقه 10 همزمان با هفته دفاع مقدس

اجرای 15 برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در منطقه 3

هیات داوران مسابقه نمایشنامه‌نویسی «کودک و شهر» معرفی شدند

اعزام 300 نیروی خدمات شهری شهرداری تهران به مراسم اربعین حسینی(ع)

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه 4 تهران

مشاور و مدیر کل حوزه شهردار منصوب شد

یادبود هنرمند عرصه تئاتر در موزه محلات منطقه 16

تجلیل از خانواده شهداء در منطقه 9

شهردار تهران قهرمانی تیم والیبال ایران را در آسیا تبریک گفت

مرکز ارائه خدمات مشاوره خانواده راه اندازی شد

ترویج سبک زندگی شهدا مهمترین راه مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن است

افتتاح همزمان 2 پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا

تکمیل 7 کیلومتر از شبکه اصلی جمع‌آوری آب‌های سطحی بزرگراه فتح و آزادگان

تدوین 3 برنامه 7 ساله برای تکمیل شبکه خطوط مترو تهران

برگزاری مسابقات ویژه اربعین حسینی در منطقه 19

زاکانی: همه منابع درآمدی به خزانه شهرداری واریز شود

امیدواریم همکاری و پیوستگی ناجا و شهرداری روز به روز افزایش پیدا کند

اعلام آمادگی ناجا برای همکاری با شهرداری تهران

برنامه های هفته دفاع مقدس محله محور است

المان پلاک شهدا در منطقه 2 نصب شد

نشست صمیمانه شهردار تهران با جمعی از قهرمانان پارالمپیک 2020 توکیو

تزریق 120 هزار دز واکسن به شهروندان در منطقه 10

تداوم تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در منطقه 4 پایتخت

استقبال از مهر 1400در شهر زیر زمینی

بازگشایی 74 اماکن ورزشی جنوبشرق تهران با رعایت فاصله گذاری اجتماعی

نامگذاری یک معبر جدید در منطقه13 به نام شهدا

پیشنهاد تشکیل قرارگاه کرونا توسط شهرداری تهران

راه اندازی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون به نام شهید جهان آرا در منطقه 7

آمادگی مدیریت شهری منطقه 2 برای تقویت مراکز واکسیناسیون

سند ستاد مدیریت بحران کرونا تهران قابلیت گسترش دارد

قدردانی از کارکنان فوریت‌های پزشکی شرکت شهر سالم در مراکز واکسیناسیون کرونا

مناسب سازی 12 هزار کیلومتر پیاده رو و 8 هزار معبر بدون پیاده رو

افتخار آفرینی قهرمانان پارالمپیک امید را در دل مردم زنده کرد

در این دوره توجه ویژه ای به توسعه ورزش همگانی خواهیم داشت

امروز در یک رویارویی تمدنی قرار داریم/ افتخارات کاروان پارالمپیک حصار تبلیغی ظالمانه دشمنان نظام را شکست

منطقه 9 با آمادگی کامل به استقبال مهر می رود

احداث یک بوستان 14 هکتاری در جنوب پایتخت

دوره های آموزشی «مادر و فرزند» ویژه زنان سرپرست خانوار

برگزاری سمینار مجازی مشارکت زنان در کنترل آلودگی هوا در منطقه 7

از برپایی نمایشگاه بزرگ یاد حماسه تا اجرای ویژه برنامه آبروی محله در منطقه 15

تقدیر از شهرداری منطقه 5 در راستای مقابله با بیماری کرونا

ارائه طرح کاپ در وبینار بین‌المللی سئول

تابلوی خیابان استاد صادقی در محله چیذر پلاک کوبی شد

اجرای 27 کیلومتر پیاده روسازی در منطقه 2 پایتخت

رسوب زدایی کانال ها و مسیل های منطقه 3

برنامه های مشارکتی منطقه 19 به مناسبت هفته دفاع مقدس تشریح شد