پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

قیمت بلیت مترو افزایش نمی یابد

پیام خوزستان - شهردار تهران گفت: موضوع افزایش قیمت بلیت مترو صحت ندارد و قرار نیست قیمت بلیت مترو افزایش پیدا کند.

پیاده راه های منطقه ۱۵ بهسازی می شود

پیام خوزستان - عملیات بهسازی و مرمت پیاده راه های معابر هفتگانه منطقه ۱۵ به مساحت ۲۹ هزار و ۷۰۵ متر مربع طی چهار سال گذشته در راستای ارتقای نشاط و سرزندگی فضاهای شهری جنوبشرق تهران انجام شد.

بازپیرایی عرصه فضای سبز مراکز آموزشی منطقه ۱۵

پیام خوزستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۵ از اجرای عملیات بازپیرایی فضای سبز ۲۱ مدرسه در نواحی هفتگانه منطقه ۱۵ در طرح استقبال از مهر خبر داد.

ضرورت خدمت رسانی به شهروندان بدون تعطیل کردن شهر در شرایط کرونایی

پیام خوزستان - شهر: شهردار تهران گفت: در شرایط کرونایی نیازمند خدمات فاصله گذاری اجتماعی هستیم تا شهر را زنده نگه داریم و آن را تعطیل نکنیم. باید بتوانیم با ایجاد شرایط خاص خدمت رسانی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب، امور مختلف و خدمت رسانی های متعدد در شهر مانند سینماها و مدارس را ادامه دهیم.

اقدامات ترافیکی منطقه ۴ در آستانه سال تحصیلی جدید

پیام خوزستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ گفت: میادین، معابر و کوچه های منتهی به مدارس مناسب سازی و ایمن سازی شده و برای سال تحصیلی جدید در صورت برگزار شدن کلاس ها به صورت حضوری آماده است.

برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه ۱۳ اعلام شد

پیام خوزستان - در راستای تاکیدات شهردار تهران در ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ده ها برنامه متنوع از جمله یادواره شهدا و نمایشگاه دفاع مقدس همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس درمحلات سیزده گانه منطقه ۱۳ برگزار می‌شود.

واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی رو به پایان است

پیام خوزستان - شهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درخصوص روند واکسیناسیون نیروهای آتش نشانی گفت: تزریق دُز دوم حدود هزار نفر باقی مانده است که در حال انجام است و فرآیند واکسیناسیون رو به پایان است.

بهره مندی ۱۲ هزار شهروند از دوره های آموزش مجازی سلامت محور

پیام خوزستان - معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه۲ گفت: به منظور افزایش آگاهی، ارتقاء سواد سلامت و کیفیت زندگی شهروندان، دوره های آموزشی مجازی "سلامت محور" برگزار و ۱۲ هزار شهروند تحت آموزش قرار گرفتند.

هنوز مشکل جریمه تردد برون شهری تاکسی‌های فرودگاه حل نشده است

پیام خوزستان - شهر: همزمان با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح جامع محدودیت‌های کرونایی در صورت خروج خودروها از شهرهای قرمز و جریمه تردد در جاده‌های فرعی و بین شهری، تاکسی‌های فرودگاه با اینکه جزو وسایل حمل و نقل عمومی بشمار می‌روند اما همچون خودروهای شخصی مشمول جریمه تردد بین شهری می‌شوند.

مسائل زیست محیطی از مهم ترین مطالبات شهروندان تهرانی است

پیام خوزستان - همواره مسائل زیست محیطی در آیات و روایات مورد اهمیت بوده و همیشه بر حفظ و حراست از آن سفارش شده است. محیط زیست یکی از دغدغه های جهان امروز است و همانطور که در اصل پنجاهم قانون اساسی اشاره می‌شود منابع زیست محیطی در زندگی امروزه شهروندان اهمیت زیادی دارد و بن مایه حرکت در مسیر توسعه پایدار هست.

تاکید امیر عبداللهیان بر ترویج روحیه مقاومت در برنامه های فرهنگی شهرداری

پیام خوزستان - حجت الاسلام و المسلمین میثم امرودی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در محل این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.

آغاز واکسیناسیون خانواده کارکنان اتوبوسرانی

پیام خوزستان - با پیگیری‌های مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، فرآیند واکسیناسیون اعضای خانواده کارکنان شرکت واحد از روز گذشته آغاز شد.

سفارش ۲۰۰ میلیارد تومانی مترو برای خرید تجهیزات مورد نیاز

پیام خوزستان - شهر: شرکت بهره‌برداری مترو، سفارشی به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات مختلف مانند سیگنالینگ ناوگان، برق، تاسیسات و مخابرات ثبت کرده است تا خرید این تجهیزات از سوی شرکت سرمایه‌گذاری شهر انجام شود که بخشی از آن به مناقصه عمومی گذاشته شده است.

گرمخانه خاوران، چهره واقعی فقر در تهران

پیام خوزستان - مددجوی گرمخانه است و سالهاست از همسرش جدا شده و حالا دندان هایش خراب است. معاون شهردار تهران به او وعده درمانش را می دهد به شرط آن که سر خانه و زندگی اش بازگردد.

برگزاری باشکوه ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در منطقه ۴

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۴ با اشاره به ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های مختلفی در ۲ بخش نمایشگاهی و فرهنگی با مشارکت سپاه محمد رسول الله(ص) و ناحیه مقاومت بسیج کربلا برگزار می شود.

اتمام واکسیناسیون کارکنان، خانواده ها و پیمانکاران منطقه ٩

پیام خوزستان - در راستای حفظ سلامت کارکنان مجموعه شهری و خانواده هایشان برای مقابله با ویروس کرونا، مرحله اول واکسیناسیون شامل کارمندان و نیروهای خدماتی به همراه خانواده های آنها و پیمانکاران معاونت ها در منطقه ۹ با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

درآمد سالانه ۱۰۰۰ میلیاردی که شهرداری از دست داد

پیام خوزستان - شهر: پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد در صورتی که نمایشگاه‌های بزرگ به شهرآفتاب منتقل می‌شد، شهرداری تهران سالانه درآمدی نزدیک به یک هزار میلیارد تومان به دست می‌آورد.

شهرفروشی خط قرمز ما است

پیام خوزستان - شهر: شهردار تهران گفت: روال این است که در قالب طرح جامع بتوانیم بازسازی و نوسازی شهر را انجام دهیم و سرعت بخشیدن به هر چیزی که در قالب قانون باشد را حسن می دانیم؛ اما آن چیزی که تحت عنوان تراکم فروشی و شهر فروشی باشد خط قرمز ما است و به سمت آن نخواهیم رفت.

تخفیف ۳۰ درصدی در عوارض ترغیب بیشتری برای پرداخت نقدی ایجاد می کند

پیام خوزستان - شهر: شهردار تهران گفت: پیشنهاد اولیه معاونت شهرسازی تخفیف ۲۵ درصدی برای پرداخت نقدی عوارض صدور پروانه بود اما در شورای معاونین پیشنهاد شد که اگر این تخفیف ۳۰ درصد باشد امکانی فراهم می کند که تشویق و ترغیب برای پرداخت نقدی بیشتر شود.

فعالیت مجدد سرویس های مدرسه

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ورود ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد و گفت: با بازگشایی حضوری مدارس فعالیت مجدد خطوط سرویس مدرسه از سر می گیرد.

مهمتر از تصویب لوایح اجرای درست آن است

پیام خوزستان - شهر: رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعضی اوقات لوایحی تصویب شده اما یا اجرا نشده یا سخت اجرا شده است. اصل بر کار کردن و برنامه ریزی درست است. قاعدتا شورایی که در ابتدای کار است نمی‌تواند در ابتدا طرح و لایحه داشته باشد.

پیگیری جدی برای احداث ۴ گرمخانه جنرال جدید

پیام خوزستان - شهر: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درخصوص برنامه های آینده این معاونت در حوزه مراکز نگهداری گفت: ما باید در دوره جدید چهار گرمخانه جنرال تهران را که از گذشته طرح ریزی شده است، احداث کنیم.

کاشت ۱۰۰۰ گلدان گل دائمی با آغاز فصل پاییز

پیام خوزستان - رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ از کاشت بیش هزار گلدان گل دائمی با تغییر فصل در بوستان ها و فضای سبز محدوده منطقه خبر داد.

احداث حوضچه های جدید رسوبگیر در منطقه ۱۴

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۴ از احداث حوضچه های جدید رسوبگیر به منظور جلوگیری از آب گرفتگی های احتمالی معابر در آستانه فصل پاییز خبر داد.

ایجاد اولین غرفه بازیافت لاستیک در منطقه ۱۹

پیام خوزستان - غرفه بازیافت راه اندازی شده در محله سهیل شمالی در کنار جمع آوری پسماندهای خشک شهروندان، لاستیک های فرسوده را نیز خریداری می کند.

آمادگی شهرداری تهران برای آغاز سال تحصیلی و مواجهه با فصول سرد

پیام خوزستان - شهر: شهردار تهران گفت: هرچند آغاز سال تحصیلی به دلیل شیوع بیماری کرونا شکل جدید به خود گرفته است اما شهرداری تهران برای آغاز سال تحصیلی و در کنار آن مواجهه با فصول سرد سال آمادگی لازم را کسب خواهد کرد.

آمادگی مجلس برای کمک به شهرداری تهران/ ضرورت احیای پست قائم مقامی

پیام خوزستان - شهر: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دیدار با علیرضا زاکانی شهر تهران را به عنوان الگویی برای دیگر شهرها و کلانشهرهای کشور دانسته و از شهردار تهران خواستند تا اجرای الگوی معماری ایرانی-اسلامی را در دستور کار قرار دهد.

ایجاد قرارگاهی جهت ساماندهی معتادان متجاهر و کودکان کار

پیام خوزستان - شهردار تهران گفت: در برنامه ای کوتاه مدت ۵ قرارگاه ایجاد می شود که در وهله اول شهر نظمی در حوزه پسماند و خدمات شهری پیدا کند. بخش دیگر این است که یک قرارگاه اجتماعی درست کنیم تا معتادین متجاهر و کودکان کار و صورت های زشت شهر جمع و در عین حال درمان شود. قرارگاهی مربوط به کار فرهنگی باید ایجاد شود تا نظم پذیری و قانون مداری گسترش پیدا کند.

اجرای ۵ پروژه پیرایش شهری در جداره‌های خیابان شوش آغاز شد

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: پروژه پیرایش پنج فضای بی دفاع شهری در خیابان شوش با هدف ارتقای سیما و منظر شهری از روز گذشته آغاز شده است و تا یک ماه آینده یکی از این پروژه ها تکمیل خواهد شد.

جان بخشی به درختان بی جان در منطقه ۲

پیام خوزستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ گفت: با بهره مندی از ذوق هنری هنرمندان ، درختان بی جان منطقه احیای و به المان هنری تبدیل شد.

ساير مطالب

زمان واریز یارانه نقدی شهریور اعلام شد

اهدای جایزه "ایگ‌نوبل" به پژوهش‌های عجیب و خنده‌دار علمی!

دفتر کار هوشمند و قابل حمل+تصاویر

ماجرای واردات میز تلویزیون توسط وزارت بهداشت چیست؟

نخستین تصاویر و اخبار از آیفون 14

آیا هوش مصنوعی عرصه هنر را فتح می‌کند؟

مخفی کردن «is typing» در واتساپ با ترفند ساده

نامه سه بسیج دانشکده دانشگاه تهران به طهرانچی / دانشگاه آزاد دلیل و هدف خود را از اخراج دکتر عبدالکریمی بیان کند

ثروتمندان در ایران 33 برابر فقرا برای خود هزینه می‌کنند/ در سال 92 این میزان 18 برابر بود

راهیابی 10 ایده‌ برتر به مراکز رشد در رویداد "مدارس تابستانه داغ مهارتی"

ایران ظرفیت پذیرش تمام مهاجران افغانستانی را ندارد

یک قابلیت پرطرفدار به واتس‌اپ اضافه می‌شود

موافقت مجلس با بررسی خارج از دستور طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار

"سال‌های بنفش" منتشر شد/ کتاب بررسی کارنامه اقتصادی دولت حسن روحانی در 2920 روز

قمقمه‌ای با قابلیت تصفیه آب و ارزیابی باکتری‌ها

برنامه‌های فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز برای سال تحصیلی جدید

رونمایی نسل جدید آیفون اپل در هفته آینده

ابداع کرم‌های رباتیک برای نجات بازماندگان از زیر آوار!

بیانیه انتقادی 12 انجمن علمی نسبت به حکم برکناری دکتر بیژن عبدالکریمی

تولید آب آشامیدنی در مریخ

جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی خوزستان / فردا‎، آخرین مهلت ثبت‌نام

تأمین واکسن کرونا از اولویت های وزارت خارجه است

طرح تقاضای رفراندوم برای حذف یارانه های پنهان و آشکار در مجلس

رییسی: رویکرد دستگاه‌ها از واردات‌محوری به صادرات‌محوری اصلاح شود

آیا زندگی بدون "هوش مصنوعی" امکان پذیر است؟

بنیان‌گذار شرکت‌ "آمازون" آزمایشگاهی برای افزایش طول عمر خود می‌سازد!

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری دانشگاه شهید چمران اهواز از 20 شهریور

بمب ساعتی ورشکستگی، زیر پوست اقتصاد ایران / دولت بالغ بر 200 هزار میلیارد تومان به صندوق های بازنشستگی بدهی دارد!

تماشای عطارد و زهره کنار یکدیگر در غیبت ماه

کرونا بوم گردی‌ها را شکست داد/ توانی برای گردشگری باقی نمانده است

غرامت دستمزد ایام بارداری ماهانه پرداخت می شود

سیگنال دولت سیزدهم به بازارهای مالی/ دلار ارزان می شود؟

مالیات بر خانه‌های لوکس و خودروهای لاکچری همچنان “صفر”

استفاده از بلوک‌های سنگین بتنی برای ذخیره انرژی پاک

آموزش در نیمسال جدید در دانشگاه شهید چمران اهواز مجازی است

در غیاب ماه به تماشای عطارد و زهره بنشینید

تفاوت «مو» با دیگر ویروس‌های کرونا

استفاده از پهپاد به عنوان توپ برای بدمینتون بازی کم‌بینایان!

هدفون پیشرفته با راهکار خلاقانه حذف نویز/ تصاویر

عرضه یک ربات پیشرفته برای انجام جراحی‌های زنان و زایمان

هدفون پیشرفته با راهکار خلاقانه حذف نویز+تصاویر

نوید رشد اقتصادی در بودجه 1401

از نظرات نخبگان و ظرفیت‌های تشکل‌های اقتصادی برای نظارت بر زنجیره تامین کالا استفاده شود

شایعه کاهش حقوق ها از کجا آب می خورد؟

پذیرش 153 دانشجوی ارشد در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

مسئله تراشی حامیان FATF برای دولت سیزدهم

بازآفرینی سمفونی نانوشته بتهوون بوسیله هوش مصنوعی!

آینده روشن / شماره پنجم نشریه «افق» بسیج دانشجویی دانشکده نفت اهواز منتشر شد

وزیر اقتصاد دولت سیزدهم چه وعده هایی به مردم داده است؟

مرضِ «حقوق‌ نجومی» چگونه دامن اقتصاد را گرفت؟

میزان افزایش حقوق کارکنان شرکت‌های دولتی در سال آینده: علی الحساب 10 درصد

رونمایی از اولین تراکتور تمام برقی خودران جهان

پوشش بیمه حوادث بیش از 15 هزار دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز

احتمالا آموزش در ترم جدید ترکیبی است

رئیس بانک مرکزی هفته آینده به دولت معرفی خواهد شد

ثبت نام در سجام الزامی شد/ آخرین مهلت 10 مهرماه

رویدادهای نجومی هفته سوم شهریورماه 1400+ جدول

بمب تورم دامن رئیسی را می‌گیرد؟/ حل معادله همسان سازی دائمی حقوق کارمندان و عدم خلق پول!

روزی 3 هزار میلیارد تومان نقدینگی در ایران ایجاد می‌ شود

چند درصد کارگران بیمه نیستند؟

کاهش حقوق کارکنان دولت کذب محض است

کسب و کارهای مجازی به بهشت زهرا رسید

دستگاهی که  هوا را مخصوص شما تصفیه می‌کند/ تصاویر

گلکسی بادز پرو سامسونگ به روزرسانی جدیدی دریافت کرد

نخستین آزمایش تاکسی پرنده توسط ناسا

دانش شناختی چگونه میان انسان و ابزار پیوند ایجاد می ‌کند

پای صحبت کارآفرینان اهوازی طرح ملی مشاغل خانگی

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان PhD علوم و فنون خرمشهر از هفته آینده

آموزش بیش از 1500 سرباز پادگان‌های خوزستان در طرح "سرباز مهارت"

امشب؛ واریز یارانه معیشتی شهریور 1400

صاحب یک مؤسسه غیرمجاز بدون داشتن دیپلم 12هزارمیلیارد تومان جمع کرد

ابداع یک دستگاه ژنراتور که هم زیر آب و هم در خشکی کار می‌کند

شناسایی گونه کلمبیایی کرونا و احتمال مقاومت آن در برابر واکسن‌ها

مرکز آمار: فاصله طبقاتی زیاد شد

منابع اولیه تامین بودجه همسان سازی حقوق معلمان محقق نشد / دولت مجبور به چاپ پول است؟

نظام بانکی به فعالیت های سوداگرانه دامن می‌زند

دولت جدید، بودجه را اصلاح می‌کند؟ / تله بودجه روحانی پیش پای رئیسی

قیمت سکه 9 شهریور 1400 به 11 میلیون و 990 هزار تومان رسید

پیگیری مجلس درخصوص پرداخت فوق العاده ویژه معلمان/ میرکاظمی: تعیین تکلیف منابع پرداختی باید در دولت صورت گیرد

شارژر بی سیم به بزرگی یک اتاق!

تبدیل لباس معمولی به نمایشگر ضربان قلب با کمک نخ هوشمند!

پذیرش 20 دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه شهید چمران اهواز

شهریه ترم جدید هنوز به دانشگاه آزاد خوزستان اعلام نشده است

این غذا‌ها سرطان‌زاست

بازسازی عقلانی و انقلابی سازمان برنامه و بودجه

تولید برق از گل و میوه!

تحول انقلابی در آیفون 13؛ اپل قابلیت اتصال به اینترنت ماهواره‌ای را اضافه می‌کند؟

یارانه چهارشنبه واریز می‌شود

چگونه پیام‌های واتس اپ را بدون باز کردن چت بخوانیم؟

بحران کمبود تراشه کامپیوتری برای صنعت خودرو

پرداخت «وام ضروری» بازنشستگان کشوری؛ امروز

سهم خواران تحریم با FATF مخالفند؟

رییسی: محورهای اقتصادی بیانات رهبری انقلاب پیگیری و اجرا شود

تزریق واکسن کووید در برخی به تولید پادتن منجر نمی‌شود

پهپادهایی که به پیک دوران قرنطینه تبدیل شده‌اند!

شناسایی کانون دقیق صرع در حین عمل جراحی با روش محققان کشور

نظر وزیر جدید کار درباره افزایش مبلغ یارانه‌ها/ ویدئو

وزیر کار: یارانه 45 هزار تومانی اثر رفاهی خاصی ندارد/ یارانه ثروتمندان به شرط شناسایی قطع خواهد شد

20 سال دیگر تلفن‌ های هوشمند چه شکلی خواهند بود؟

پیش‌بینی تمهیدات دولت برای کنترل قیمت دلار