پیام خوزستان

آخرين مطالب

آذری:

برخی در حال تخریب زیرجلدی فولاد هستند / نکونام موضع محکمی دارد ورزشي

برخی در حال تخریب زیرجلدی فولاد هستند / نکونام موضع محکمی دارد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: از معضلاتی که این روزها با آن مواجه ایم این است که یکسری آقایان و مربیانی که فولاد را برای فصل بعدی برای خود کنار گذاشته اند، آدم‌های‌شان با بازیکن های فولاد تماس می گیرند که اگر ما به فولاد بیاییم، شما در لیست ما نیستید، یعنی تخریب زیرجلدی به این شکل شروع شده تا فولاد را در دو هفته باقی مانده نیز تخریب کنند.

سعید آذری در گفت و گو با ایسنا، در ابتدا با قدردانی از همکاری صدا و سیمای خوزستان برای پخش بازی خارج از خانه فولاد مقابل پیکان، اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و همان ابتدا نیز یکی دو موقعیت گلزنی داشتیم، آن هم مقابل تیمی که هفته قبل سپاهان را متوقف کرده بود و تیم سخت کوشی است. متاسفانه دوباره در خط دفاع تمرکزمان را از دست دادیم و یک گل واقعا سهل انگارانه دریافت کردیم که اصلا باور نمی کردیم، چنین گلی بخوریم. به هر حال پایان لیگ است و برخی بازیکنان وظایف خود را فراموش می کنند، هر چند چیزی از ارزش های تیم ما کم نمی شود و مطمئن هستم این تساوی در شش امتیاز باقی مانده از دو دیدار، به ما کمک خواهد کرد. از آقای نکونام و بازیکنان مان تشکر می کنم که پس از دریافت گل به بازی برگشتند و بازهم فرصت های خوبی به دست آوردیم و توانستیم به یک گل برسیم.
رسیدن به سهمیه آسیایی دست خودمان است
وی در پاسخ به این سوال که شانس فولاد را برای رسیدن به سهمیه آسیایی از طریق لیگ بیشتر می دانید یا جام حذفی؟ افزود: هیچ وقت پیش بینی نمی کنم و تلاش می کنم که به موفقیت برسیم. باید تلاش کنیم که رسیدن به این مهم در هر دو جبهه به دست خودمان باشد. امیدوارم در دو بازی پایانی لیگ و یک چهارم نهایی جام حذفی بتوانیم مردم خوزستان را با کسب سهمیه آسیایی خوشحال کنیم. بازی ها نزدیک به هم است و هیچ کسی باورش نمی شد که تراکتو در اراک به تیم آلومینیوم سه گل بزند یا سایپا آن بازی خوب را مقابل گل گهر انجام دهد و بعد یک پنالتی خراب کند و در دقیقه 96 نیز گل بخورد و شکست بخورد. این ها جذابیت فوتبال هستند و نشان می دهند که تا آخرین لحظه باید به خودمان امیدوار باشیم. رسیدن تا این مرحله از جام حذفی هم با تلاش هایی که بازیکنان مان داشتند، می تواند در کسب سهمیه موثر باشد.
آقایانی در خارج خوزستان تحرکات زیرجلدی‌ دارند
مدیرعامل باشگاه فولاد درباره این اظهارنظر جواد نکونام که اگر تیم برای فصل آینده برای قهرمانی بسته شود، در تیم می ماند البته در صورتی که پنجره نقل و انتقالات باشگاه نیز باز شود، گفت: در پی بسته بودن پنجره یکسری تحرکات جدید نیز در حال صورت گرفتن است. یکسری آقایان در خارج از استان خوزستان با دو سه نفر در اهواز در حال انجام تحرکات زیرجلدی هستند که می خواهند افرادی را که باعث بسته شدن پنجره فولاد شده اند، تبرئه کنند که از اکنون می گویم باشگاه تمام تلاش های خود را برای باز کردن پنجره از روز اول انجام داد و در آخرین رای داخلی که به ما اعلام شد، مقرر شد که 300 میلیون تومان به باشگاه سپیدرود در بحث مربوط به بلبلی بدهیم و بعد از آن نیز در همان رای آمده بود که علی رغم پرداخت هزینه انتقال غیرقانونی بلبلی به باشگاه فولاد خوزستان، پرداخت این هزینه نیز باعث نمی شود که نقض قانون درباره فولاد اعمال نشود. اما یکسری آقایان به دنبال این هستند که خودشان را از این قضیه مبرا کنند و تحرکاتی نیز صورت گرفته است. به هر حال دادگاه CAS نیز مجدد طی دو روز گذشته در خصوص این پرونده از ما یکسری آمار و اطلاعات خواست. این موارد را برای این می گویم تا آن آقایانی که دو سال است در حال تلاش هستند فولاد را زمین بزنند، پس‌فردا اطلاعات اشتباه به جامعه فوتبال خوزستان ندهند.
با بازیکنان‌مان تماس می‌گیرند
وی افزود: به هر حال نکونام در دو سالی که در فولاد کار کرده است، نظم و انضباط سازمانی به وجود آورده است. البته انتقاداتی هم بوده است و نمی توان آن ها را نادیده گرفت اما بعضا این انتقادات هدف دار است و مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده است که خدا را شکر مدیریت شده اند. یکی از معضلات که این روزها با آن مواجه ایم این است که یکسری آقایان و مربیانی که فولاد را برای فصل بعدی، برای خود کنار گذاشته اند، آدم های شان با بازیکن های فولاد تماس می گیرند که اگر ما به فولاد بیاییم، شما در لیست ما نیستید، یعنی تخریب زیرجلدی به این شکل شروع شده تا فولاد را در دو هفته باقی مانده نیز تخریب کنند که با قدرت به آن ها می گویم اصلا چنین خبرهایی نیست و مدیرعامل شرکت فولاد و هیات مدیره باشگاه از آقای نکونام و باشگاه حمایت کامل داشته اند و اگر نکونام می گوید که اگر این جا بمانم باید تیمی در حد قهرمانی ببندیم، موضع او محکم است و از او خواسته اند که این جا بماند و امیدواریم که این اتفاق بیافتد. خود من هم اگر خواستم بمانم، مطمئن باشید که باید طوری عمل کنیم که فولاد هم‌راستا با سپاهان، پرسپولیس، استقلال، تراکتور و گل گهر هم از نظر اقتصادی و هم نیروی انسانی رقابت کند.
در فولاد نوین پکیجی از مستعدهای خوزستان پرورش یافته‌اند
آذری بیان کرد: ما به 15 جوان در باشگاه بها دادیم اما برخی فضاسازی می کنند و ای کاش این آقایان به جای اظهارنظر غیرکارشناسی و انتقادات مغرضانه می آمدند و این اقدامات را در تیم فولاد نوین که فلسفه ما بازی کردن بازیکنان جوان‌مان است، می دیدند. در این تیم یک پکیج از بازیکنان مستعد خوزستانی، پرورش پیدا کره است که به موقع همگان ثمره آن را خواهند دید. امیدوارم فصل آینده به حق و حقوق مان برسیم و بازهم نام فولاد خوزستان در عرصه فوتبال کشور بدرخشد.
نکونام عاشق شغل‌اش است
وی در ادامه نیز با اشاره به تعهد جواد نکونام به فولاد، عنوان کرد: او روز گذشته اصلا شرایط فیزیکی ایستادن سر خط را نداشت و با بیماری تیم را هدایت کرد و واقعا نمی توانست روی پای خود بایستد. حتی من و همکارانش از او خواستیم که برای بازی نیاید اما او به خاطر تعهدش آمد. این مرد، عاشق شغلش است و به مردم خوزستان تعصب دارد. ما نمی گوییم کسی انتقاد نکند و با جان و دل هم می پذیریم اما انتقادات باید منصفانه و در راستای اصلاح باشد، نه در راستای اینکه از الان برای خود جایگاه در فولاد مشخص کنند. ما فلسفه مان را انجام می دهیم تا در پایان فصل، شادی مردم خوزستان را که اکنون با برخی شرایط مثل کم آبی دست و پنجه نرم می کنند، ببینیم تا با موفقیت فولاد کمی دغدغه های این روزهای‌شان را فراموش کنند.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مهم بودن من و نکونام در فولاد نیست، مهم اجرایی شدن فلسفه ای است که در این دو فصل برای آن زحمت کشیده شده و تمام زیرساخت های آن نیز مهیا شده است و آینده اثبات می کند که در این جا چه اقداماتی انجام شد. ما یک کار اصولی و حرفه ای انجام دادیم.
باشگاه فولاد به صاحبان اصلی‌اش برمی‌گردد
وی در پایان نیز درباره برگرداندن پیشکسوتان به باشگاه فولاد و در اولین گام، انتخاب تهامی به عنوان مشاور عالی فوتبال باشگاه فولاد، عنوان کرد: در برنامه ای که تدوین کرده ایم، در حال اضافه کردن پیشکسوتان زحمتکش فوتبال خوزستان به باشگاه فولاد هستیم و احتمالا هفته آینده نیز چنین حرکتی را داشته باشیم. من می خواهم کاری کنم که باشگاه فولاد به صاحبان اصلی‌اش برگردد. ممکن است سعید آذری پس فردا برود اما این باشگاه متعلق به کسانی است که این جا زحمت کشیده اند و یکی از فلسفه های من این است که باشگاه فولاد به صاحبان اصلی اش برگردد. آینده تمام این ها را نشان خواهد داد.
انتهای پیام

لینک کوتاه:
https://www.khozestan-online.ir/Fa/News/306004/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

خودکشی مرد تهرانی روی ریل راه‌ آهن

افشای راز رابطه پنهانی زن خیانتکار

جزئیات طرح ترافیک اعلام شد

فکری به حال معطلی سالمندان در صف واکسن کنید

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 4 مرداد 1400

آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی در تهران

آب مشترکان پرمصرف پایتخت قطع می شود

پیش بینی هواشناسی، 4 مرداد 1400

ساعات کار ادارات تا آخر مرداد اعلام شد

چین از ایران نفت وارد نمی‌ کند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 مرداد 1400

دستور قضایی ترخیص فوری 1000 تن مرغ صادر شد

اعلام خطر آذری‌ جهرمی درباره طرح اینترنت مجلس

نسخه جدید از کابینه احتمالی ابراهیم رئیسی

روحانی : منصفانه امروز را با 8 سال قبل مقایسه کنید

فرمانده سپاه : حنای آمریکا دیگر در ایران رنگی ندارد

توضیح درباره برگزاری تجمع اعتراضی در تهران

نظر پلیس درباره سگ گردانی و موتورسواری زنان

دستور اژه ای در مورد نفوذ فساد در دستگاه قضا

حقایق شگفت انگیز درباره تام و جری و ملوان زبل

معرفی نامزدهای شیر طلای جشنواره ونیز 2021

واکنش باشگاه فولاد به اتهامات مطرح شده از سوی سرمربی تیم نفت آبادان

سود سرمایه گذاران ایرانی بابت فعالیت تجاری در عراق باید تضمین شود

ساعت اداری در خوزستان کاهش یافت

تیپ امام صادق(ع) سپاه پنج هزار بطری آب آشامیدنی در آبادان توزیع کرد

بازار عراق فرصتی برای توسعه مبادلات اقتصادی با منطقه آزاد اروند است

سگ های بدون صاحب اهواز صاحب خانه می شوند

استاندار: شهرداران غیرمتعهد به کار در خوزستان برکنار می شوند

مشکل خوزستان فقط کمبود آب نیست/ لزوم اجرای طرح آمایش سرزمین

تصفیه‌خانه پساب صنعتی بهداشتی دماوند انرژی عسلویه به بهره‌برداری رسید

کاهش ساعت اداری در خوزستان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری

اتهام پورموسوی را از طریق کمیته اخلاق و دادگاه کیفری پیگیری می‌کنیم

کارگروه ویژه برای اجرای طرح‌های مهم آبفا در خوزستان تشکیل می شود

افزایش دما ساعت اداری در خوزستان را یک ساعت کاهش داد

تامین و توزیع 70 مخزن آب در روستاهای هویزه

به‌کارگیری نیروهای بومی؛ نقطه قوت طرح گوره - جاسک

رفع نشتی گاز خط لوله هفتم سراسری بدون قطعی در سیستان و بلوچستان

ثبت جهانی «راه آهن سراسری ایران» نتیجه تعامل و همکاری همه‌جانبه است

60 هزار کیسه آرد بین روستاییان شوشتر توزیع شد

استقلال باز هم به قلعه‌نویی رسید/ فولاد در خانه مقابل ملوان

70 مخزن آب شرب به خانوارهای آسیب‌دیده از تنش آبی هویزه اهدا شد

آغاز تعمیرات اساسی 3 واحد عملیاتی مهم پالایشگاه اصفهان

آذری: توهین به نکونام، توهین به باشگاه فولاد است / مسئول حقوقی‌مان پاسخ می‌دهد

زمینه‌سازی برای توسعه مکران به همت صنعت نفت

تولید بنزین و گازوئیل یورو 4 و 5 در دولت تدبیر و امید محقق شد

گشایش یک جایگاه عرضه جدید سوخت در منطقه سبزوار

برگزیدگان نخستین مهرواره‌ ادبی «به رنگ صدف» معرفی شدند

توسعه گازرسانی در روستاها به معنای اهمیت محیط زیست است

سنگدوینی: آقای رئیسی مردم خوزستان را دریابید

تداوم وقوع دماهای بالای 50 درجه در خوزستان