پیام خوزستان

آخرين مطالب

پیروانی: بازی مقابل ته جدولی ها به ما کمک می‌کند/ خرمگاه: منصوریان به دلیل بردن پروژکتورها نیامد و به سلطانی فر پیام داد اجتماعي

پیروانی: بازی مقابل ته جدولی ها به ما کمک می‌کند/ خرمگاه: منصوریان به دلیل بردن پروژکتورها نیامد و به سلطانی فر پیام داد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -

پیام خوزستان


مربیان صنعت نفت آبادان و آلومینیوم در نشست مطبوعاتی پیش از بازی صحبت کردند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرحسین پیروانی مربی تیم فوتبال صنعت نفت در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اظهار داشت: تیم فوتبال آلومینیوم تیمی است که خودش را در جدول پیدا کرده و یک کادر فنی خوب هم دارد. تیم ما هم بعد از پشت سر گذاشتن مشکلاتی که همه به آن واقف هستند و نیاز به بازگویی ندارد، خوشبختانه تمرینات خوبی را انجام داده است.
امیدواریم که همان شرایط خوبی را که در نیم‌فصل اول و 10 هفته ابتدایی داشتیم، دوباره پیدا کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به فشردگی مسابقات، بازیکنان مصدومی داریم که نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. البته بازیکنان جوان و مستعد خوبی داریم و می‌توانیم جایگزین کنیم. ان‌شاءالله نتیجه‌ای را که مدنظرمان است، بگیریم.
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اینکه این تیم چندین هفته است در گلزنی موفق نبوده، خاطرنشان کرد: هواداران حق دارند که نسبت به عدم گلزنی تیم ما نگران باشند. وقتی که یک تیم را ارزیابی می‌کنند، اگر آن تیم توپ را خوب به محوطه جریمه حریف برساند مشکلی ندارد، ولی وقتی در گلزنی موفق نیست بخش زیادی از آن به مسائل روحی و روانی مربوط می‌شود. امیدواریم که با رفع شدن مشکلات‌مان و البته با تمرینات خوبی که انجام داده‌ایم مشکل گلزنی ما حل شود و به گل هم برسیم.
پیروانی در مورد اینکه صنعت نفت مانند سال گذشته در نیم‌فصل دوم وارد بحران شد و اینکه این تیم برای خروج از بحران در ادامه لیگ برنامه‌ای دارد، تصریح کرد: سال گذشته تیم صنعت نفت علی‌رغم تمام مشکلاتی که داشت تیمی بود که نفراتش دو سه سال کنار هم بودند، ولی تیم ما امسال جدید است و خیلی طول می‌کشد تا بازیکنان جدید هماهنگ شوند. ما در بازی‌هایی که واگذار کردیم، منهای یکی دو بازی مستحق شکست نبودیم. در بازی با پدیده یا مقابل پرسپولیس و حتی سپاهان، بازی‌های خوبی انجام دادیم. ما به لحاظ آماری کیفیت خوبی داشتیم و به تیم‌های بزرگی که در آسیا حرف اول را می‌زنند، یک موقعیت گل هم ندادیم. در یکی دو بازی آخر هم روی ضربات ایستگاهی گل دریافت کردیم. امیدواریم که فردا شرایط متفاوتی داشته باشیم و امیدواریم که استارت موفقیت دوباره صنعت نفت مقابل آلومینیوم زده شود.
وی در پاسخ به این سؤال که «صنعت نفت می‌تواند رتبه فصل گذشته‌اش در لیگ را کسب کند؟»، گفت: اگر اشتباه نکنم رتبه سال گذشته تیم هفتم بود. ما براساس ذهنیتی که داریم امیدواریم که رتبه تک رقمی داشته باشیم و این رتبه می‌تواند پنجم، ششم و یا هشتم هم باشد. ما بازی‌های ساده‌تری روی کاغذ داریم و 6 بازی در خانه با تیم‌های انتهای جدولی داریم. اگر آن امتیازات را کسب کنیم شاید بتوانیم رتبه بهتری نسبت به سال گذشته کسب کنیم.
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به این موضوع که این تیم در هفته‌های پایانی بازی‌های سختی مقابل تیم‌های انتهای جدولی خواهد داشت، عنوان کرد: این موضوع یک مقدار به ما کمک می‌کند. تیم‌ها مقابل ما در آبادان فوتبال رو به جلو بازی می‌کنند و ما بهتر می‌توانیم استفاده کنیم. تیم ما مشکلاتی داشته است. مصدومیت‌ها، محرومیت‌ها و عدم تقویت تیم برای‌مان دردسر ایجاد کرده است. همه تیم‌ها در نیم‌فصل دوم تقویت شدند، اما ما دچار مشکل بودیم. ما امیدوار هستیم تا بازی‌های پایانی را با پیروزی به پایان برسانیم تا نتیجه بهتری بگیریم و از بحران خارج شویم. تیم‌هایی موفق هستند که طبق برنامه‌ریزی جلو بروند، ولی ما در یکسری از اوقات نتوانستیم خوب مدیریت کنیم و من به‌عنوان مربی این تیم امیدوارم که شرایط خوبی برای تیم رقم بزنیم.
پیروانی در پایان درباره محروم و مصدومان تیمش اظهار کرد: سه بازیکن مصدوم داریم که امروز مشخص می‌شود می‌توانند فردا به ما کمک کنند یا نه. قطعاً یکی دو نفر از آنها نمی‌توانند در بازی فردا حضور داشته باشند.
*خرمگاه: منصوریان به دلیل بردن پروژکتورها نیامد و به سلطانی فر پیام داد
محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال آلومینیوم پیش از بازی آلومینیوم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: امیدوارم همه از شر کرونا خلاص شوند و سلامت و پایدار باشند. به خانواده پرویز مظلومی که مربی من و علیرضا منصوریان بود، تسلیت می‌گویم. خدا غلامحسین مظلومی که یکی ازبزرگان فوتبال ایران بود را رحمت کند.
مربی آلومینیوم تصریح کرد: از دیروز که به شهر خونگرم آبادان آمدیم، نهایت محبت را به ما داشتند. در هفته گذشته آنالیز خیلی خوبی داشتیم. می‌دانیم مهره‌های ارزشمند و کادر فنی خیلی خوبی دارند. از تک تک نفرات تاثیرگذار در بازی آگاهی کامل داریم. امیدوارم فردا بازی خیلی خوبی برگزار شود و بتوانیم طبق آنچه که تفکر و تمرین کردیم، نتیجه دلخواهمان را بگیریم. درسه روز گذشته متاسفانه تمرکز و شرایط تیمی ما به هم خورد. علاوه بر اینکه 8 بازیکن کرونایی و 2 نفر از عوامل اجرایی را از دست دادیم، مسائل غیر فوتبالی هم به ما لطمه زد و شرایطی را به وجود آورد که نتوانستیم تمرکز کامل را داشته باشیم.
خرمگاه با اشاره به باز کردن پروژکتورهای ورزشگاه امام خمینی شهر اراک، عنوان کرد: یکی از دلایلی که منصوریان امروز به نشست نیامد، همین بود. اعتقاد داریم که این اتفاق از قبل برنامه ریزی و مهندسی شده بود که تمرکز ما را به هم بزنند و هوادارانمان را اذیت کنند. از شرایط صددرصدی دور شدیم. منصوریان تاکید داشت که از مسئولان شهر، استاندار و نمایندگان مجلس خواهش داریم از این دست موضوعات دیگر برای تیم اتفاق نیفتد.
وی ادامه داد: چرا باید این موضوع پیش پا افتاده تمرکز ما را به هم بزند. وقتی نورافکن را بگیرید میزبانی نخواهیم داشت. این موضوع تاثیر خیلی زیادی داشت. نصف نیروی خودمان را گذاشتیم که قبل از بازی مهمی که با تیم صنعت نفت داریم، بتوانیم بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی برگردانیم. امیدوارم از این اتفاقات دیگر نداشته باشیم.
مربی آلومینیوم افزود: علیرضا منصوریان شخصا به مسعود سلطانی‌فر پیام داد و خواستار پیگیری این ماجرا شد. او آنقدر ناراحت بود که مدیرعامل باشگاه از حضورش در کنفرانس جلوگیری کرد. از شخص وزیر ورزش، مدیرعامل کارخانه آلومینیوم، نمایندگان مجلس و استاندار مرکزی درخواست داریم که این مساله را پیگیری کنند تا دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.
وی در مورد اینکه تعداد زیادی از بازیکنان تیم دربازی فردا غایب هستند و آیا از بازیکنان جوانان و امید استفاده می شود، گفت: طی ده سال گذشته که با منصوریان کار کردیم، اعتقادمان این بوده که یک تیم 28تا25 نفر است. با منصوریان تجربه چهار دوره مسابقات آسیایی داریم، به این موضوع کاملا واقفیم و می‌دانیم که هر لحظه شاید بازیکن نداشته باشیم. همیشه برای ما یک تیم 28 نفر است. شاید فردا شرایطمان سخت شود اما 28 بازیکن داریم که می‌توانند هر لحظه به ما کمک کنند. فردا هم یکی از این روزها است.
خرمگاه در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای خط دفاعی تیم دارند، گفت: دو مدافع و سه هافبک را نداریم و با این شرایط کارمان سخت شده ولی بازیکنانی را داریم که همیشه در شرایط بازی باشند و به ما کمک کنند. امیدوارم شرایط خوبی داشته باشیم.
وی در خصوص گرمای آبادان اظهار داشت: طبیعت این شهر و استان خوزستان است. همیشه به این موضوع واقفیم. شرایطی را داریم که بتوانیم در بازی سخت آبادان کار کنیم ولی شهر مثل مردمش است؛ خونگرم و مهمان نواز. خیلی خوشحالیم که به این شهر آمده‌ایم.
وی در این باره که وقفه در برنامه مسابقات به روند نتیجه گیری آلومینیوم تاثیر گذاشته، گفت: این طبیعی است که وقتی بین بازی ها فاصله بیفتد، شرایط هر تیمی سخت می شود. باید بتوانیم خودمان را در شرایط حفظ کنیم. این مساله به همه تیم ها و ما لطمه می زند ولی با شرایطی که درست می کنیم، اجازه نمی دهیم به تیم ما لطمه بزند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه:
https://www.khozestan-online.ir/Fa/News/284926/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

تقدیر فرمانده انتظامی خوزستان از عوامل ایجاد امنیت در انتخابات

پیام تبریک زهره الهیان به آیت‌الله رئیسی

دشمنان در مقابل عزت و عظمت ملت ایران شکست خوردند

دبیر کل حزب الله پیروزی ابراهیم رییسی در انتخابات را تبریک گفت/ مقاومت شما را پشتوانه خود می‌بیند

فیروزی: نباید اشتباه کنیم / از ماجرای اسکوچیچ بی‌اطلاع هستم

به استقلال برمی‌گردم

وحدت گره‌گشای مشکلات امت است

اعضای شوراهای اسلامی مناطق شهری صالح آباد مشخص شدند

جوی پایدار و آرام در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر

آگاهی دامداران شوش از نحوه انتقال بیماری‌های مشترک انسان و دام

انتخابات در امنیت و سلامت کامل برگزار شد

پیام جدید به بازار دلار

فهرست منتخبین مردم در شورای شهر شوشتر اعلام شد

حضور مسئولان دزفول بر بالین مصدومان سقوط بالگرد صندوق انتخابات

راه‌یافتگان به شورای شهر کوت‌عبدالله مشخص شدند

اعضای اصلی و علی‌البدل شورای شهر ماهشهر معرفی شدند

منتخبان شورای شهر چمران بندرماهشهر مشخص شدند

واکنش دانشگاه شوشتر نسبت به انتشار عکس استفاده از لاشه حیوانات

واکنش آمریکا به برگزاری انتخابات در ایران

از سلنا گومز تا آنجلینا جولی: سلبریتی هایی که بدون پدر بزرگ شدند

آغاز همدلی شهروندان با اجرای ابر پروژه باغ راه حضرت فاطمه (س)

فروش آنلاین؛ پاشنه آشیل عملکرد شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار در کرونا

پیام تبریک وزیر نفت به رئیس‌جمهوری منتخب کشور

اصلاح 32 محمل فساد در شهرداری تهران

وزش باد و گرد و خاک در استان‌های خوزستان، ایلام و اصفهان

به یاد 2 شهید اهل معرفت | یادداشت شهردار تهران درباره دکتر شریعتی و شهید چمران

جوان شوشتری فرشته نجات شد

حال مصدومان بالگرد حادثه دیده در دزفول مساعد است

یک شهر خوزستان دوباره قرمز شد

اسامی منتخبان شورای شهر اندیمشک

9 عضو شورای شهر خرمشهر مشخص شدند

تبلیغات Reels اینستاگرام برای تمام کاربران جهان فعال شد

ظریف: با غرب درباره برجام به توافق می‌ رسیم

از خشکسالی تا آوای زندگی در گندمزار‌های خوزستان/ برداشت خوشه‌های زرین از دل مزارع پربار

اسامی منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر خرمشهر

اسرار قتل زن میانسال در هاله‌ ای از ابهام

اولین اظهارات رئیسی بعد از رئیس‌ جمهور شدن

اعضای منتخب شورای شهر باغملک مشخص شدند

اعضای شورای شهر ایذه معرفی شدند

تولد امام رضا(ع) هیئت کجا برویم؟

نتایج انتخابات ششمین دوره شورای شهر در استان خوزستان

پیام تبریک حماس در پی برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری ایران

اسامی منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر مسجدسلیمان

کرونا و تهدید 130 میلیون فرصت شغلی در جهان

تاب‌آوری چیست و شهرها چگونه به آن دست می‌یابند؟

سه بانوی کارآفرین خراسان رضوی در مراسم کشوری رتبه برتر را کسب کردند

واقعیت‌های تلخ از فرار دختران از خانه

ضرورت‌های تدوین لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت چه بوده است؟

رییس جمهور باید برای همه سلایق باشد؛ آنهایی که به او و رقبایش رای دادند و حتی آنان که رای ندادند

نتایج انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان اندیمشک اعلام شد