پیام خوزستان

آخرين مطالب

دستبند پلیس بر دستان سارق محتویات خودرو حلقه زد/ محموله کالای قاچاق در اندیمشک متوقف شد اجتماعي

دستبند پلیس بر دستان سارق محتویات خودرو حلقه زد/ محموله کالای قاچاق در اندیمشک متوقف شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث نقاط مختلف خوزستان در روز یکشنبه 11 اسفندماه 99 را در این بسته خبری مشاهده کنید.
دستگیری سارق محتویات داخل خودرو در اهواز سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت و ماموران کلانتری 14 با اقدامات اطلاعاتی هویت یک سارق محتویات داخل خودرو را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
او با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده تاکنون 8 مالباخته مرتبط با این پرونده شناسایی شدند، افزود: متهم در بازجویی‌های پلیس به 8 فقره سرقت اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده و تحویل به مرجع قضائی با قرار مناسب روانه زندان شد.
برق دستبند بر دستان سارق موتورسیکلت در رامهرمز
سرهنگ نجم الدین سهرابی فرمانده انتظامی رامهرمز اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتور سیکلت در نقاط مختلف شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت و ماموران پلیس با تحقیقات اطلاعاتی موفق شدند یک سارق حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در مخفیگاهش دستگیر کنند.
او با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیس به 4 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرد، ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهم 4 دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد و فرد مذکور پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
سارق حرفه‌ای منزل در دزفول با دستان بسته
سرهنگ روح اله گراوندی فرمانده انتظامی دزفول تصریح کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس دزفول قرار گرفت و ماموران پلیس اگاهی با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق شدند یک سارق حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.
او با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیس به 20 فقره سرقت منزل در سطح دزفول اعتراف کرد، بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد، البته نیروی انتظامی هرگز به مخلان نظم و امنیت عمومی اجازه نخواهد داد تا با اقدامات خود امنیت روانی شهروندان را برهم بزنند.
شناسایی و دستگیری 7 سارق و عامل تیراندازی در حمیدیه
سرهنگ کاظم نیسی فرمانده انتظامی حمیدیه گفت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی، طرح پاکسازی با هدف شناسایی و دستگیری سارقان با تلاش ماموران انتظامی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و با هماهنگی مرجع قضائی ظرف 48 ساعت در سطح شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.
او با بیان اینکه در این عملیات‌ها یک سارق حرفه‌ای و 6 نفر عامل تیراندازی دستگیر شدند، افزود: متهم به 3 فقره انواع سرقت اعتراف کرد، همچنین یک قبضه اسلحه شکاری وینچستر و 10 فشنگ مربوطه کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
کلاهبردار 800 میلیون ریالی مقابل پلیس مسجدسلیمان زانو زد
سرهنگ علی حسینی فرمانده انتظامی مسجدسلیمان اظهار کرد: در پی چند مورد کلاهبرداری از مراجعه کنندگان به خودپرداز بانک‌ها در شهرستان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد افراد بی سواد و مسن که قصد استفاده از عابربانک را داشتند، فرد کلاهبردار شناسایی و با استفاده از غفلت و اعتماد آنان مقداری پول از حسابشان برداشت و یا به حساب اشخاص دیگر واریز و همچنین با تعویض کارت بانکی آن‌ها را با کارت‌های بانکی تاریخ گذشته و تقلبی در یک فرصت مناسب اقدام به برداشت از حسابشان می‌کرد.
او بیان داشت: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه زمانی که قصد خرید با یکی از کارت‌های سرقتی را داشته دستگیر کردند و از متهم تعدادی کارت عابر بانک متعلق به شکات کشف شد.
سرهنگ حسینی به اعتراف متهم در بازجویی‌های اولیه به برداشت بیش از 800 میلیون ریال از کارت بانکی افراد کم سواد و بیسواد و معرفی آن‌ها به مرجع قضایی پس از تشکیل پرونده، تصریح کرد: ضروری است همشهریان به ویژه افراد کم سواد یا بیسواد ضمن توجه به هشدار‌های پلیسی برای استفاده از عابر بانک‌ها حتماً یکی از افراد مطمئن را همراه خود برده و از ارائه رمز عبور خود به دیگران اکیداً خودداری کنند.
محموله قاچاق در اندیمشک متوقف شد سرهنگ امیرعباس شهبازی فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: با هدف مبارزه بی وقفه با قاچاقچیان کالا و ارز، ماموران ایستگاه ایست و بازرسی "پل زال" اندیمشک با کار اطلاعاتی یک دستگاه خودرو وینگل حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند و در بازرسی از خودروی توقیفی 70 کارتن انواع تراکت دیواری، زیر تلویزیونی و 6 کارتن 30 تایی انواع یراق آلات قاچاق کشف شد.
او با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالای کشف شده را بالغ بر 700 میلیون ریال برآورد کرده اند، گفت: در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
دستگیری سرکرده باند سارقان در اهواز
سرهنگ سهراب حسین نژاد رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان بیان کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت منازل در اهواز، موضوع در دستور کار مأموران پایگاه غرب این پلیس قرار گرفت و کارآگاهان با انجام کار اطلاعاتی، سرکرده باند سارقان را شناسایی و طی عملیاتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
او با بیان اینکه در بازرسی از محل اختفای متهم یک دستگاه تلویزیون، 6 دوربین عکاسی، یک دستگاه پی اس 4، یک دستگاه توستر، تعدادی ساعت مچی، بدلیجات و لوازم آرایشی سرقتی کشف شد، گفت: در تحقیقات به عمل آمده متهم تاکنون به 13 فقره سرقت منازل اعتراف کرده است.
سرهنگ حسین نژاد با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، افزود: اقدامات اطلاعاتی جهت شناسایی سایر ایادی ادامه دارد.
سارق حرفه‌ای در دام پلیس شوشتر افتاد
سرهنگ روح اله بیگدلی فرمانده انتظامی شوشتر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن دولتی در برخی مناطق شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت و ماموران پلیس با تحقیقات اطلاعاتی موفق شدند یک سارق حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در مخفیگاهش دستگیر کنند.
او افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم قطعاتی از قبیل تعدادی شیرآلات و یک عددقیچی مخصوص قطع کابل برق و یک دستگاه موتورسیکلت کشف شد و در تحقیقات پلیس به 6 فقره سرقت اماکن دولتی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.
انتهای پیام/گ

لینک کوتاه:
https://www.khozestan-online.ir/Fa/News/258684/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

در تلاش جهت تخصیص اعتبار 2 میلیارد یورویی از اعتبارات نفتی برای خوزستان هستیم

به همت خیرین، جمع آوری یک میلیارد و 80 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

توزیع 700 بسته معیشتی توسط قرارگاه عمار منصوریه شیراز

ای اف سی شکایت تازه النصر را رد کرد

پرداخت 596 فقره تسهیلات اشتغال‌زایی از سوی بنیاد برکت در شهرستان اندیمشک

بیش از 900 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های مختلف به شهرستان خرمشهر اختصاص پیدا می کند

مسابقات قرآنی مساجد دزفول برگزار می‌شود

هر قطعه سکه طرح جدید 10 میلیون و 110 هزار تومان

AFC اعتراض النصر علیه فولاد را رد کرد

«من حسودم، چه کنم؟!»/ با حسادت خود چگونه روبرو شوید تا بر آن غلبه کنید؟

دستگیری یکی از عاملان تیراندازی‌ها به پلیس در بندرماهشهر

پیش‌بینی وضعیت جوی خوزستان تا روز دوشنبه

رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد؛ شکایت النصر رد شد

اعلام جدیدترین رتبه بندی کرونایی استان ها

توقیف 9 شناور صیادی در خلیج فارس

تازه‌ ترین آمار از مبتلایان و فوتی‌ های کرونا در ایران 3 اردیبهشت 1400

عقب‌نشینی قیمت سبد نفتی اوپک

تاخت و تاز کرونا در جنوب غرب خوزستان ادامه دارد

تأمین آب کشاورزی مطالبه مردم است

2 کشته در تصادف جاده اهواز - هفتکل

احکام جایگزین حبس برای شکارچیان متخلف آذربایجان‌غربی

قیمت طلا و سکه در سوم اردیبهشت/ سکه 10 میلیون و 110 هزار تومان شد

کمبود اکسیژن در هیچ بیمارستانی نداریم

سپاه پاسداران الگویی برای جبهه مقاومت و مظلومان جهان است

AFC اعتراض النصر را رد کرد

قیمت سکه و طلا در روز جمعه سوم اردیبهشت

سارقان زورگیر و ضارب شهروند اهوازی دستگیر شدند

سکه 10 میلیون و 110 هزار تومان شد

تکمیل بزرگ‌ترین اسکله‌ درون دریایی خاورمیانه در انتظار اعتبار‌

محدودیت‌های موج چهارم کرونا در آبادان

2 کشته درسانحه رانندگی جاده اهواز به هفتکل

معافیت مالیاتی حقوق کارکنان دولتی و غیر دولتی ابلاغ شد

کشف جسد دو جوان در یک منطقه کوهستانی

تصفیه‌خانه فاضلاب خرمشهر در مرحله تجهیز است

رفع مشکلات آب‌رسانی به روستاهای مسیر شلمچه ضروری است

تأمین آب کشاورزی مطالبه کشاورزان خرمشهری است

قیصر، شاعری که نام نیکی در جهان ادب و شعر از خود بر جا گذاشت

معدوم‌سازی محصولات کنسرو ماهی غیر قابل مصرف در آبادان

جشن نفتی‌ها برای اولین برد با فکری (عکس)

مشکلات شهرستان خرمشهر بررسی شد/ آب و فاضلاب در صدر مشکلات

پیام راهبردی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش وتقدیر از همراهی و همدلی ساکنان کیش

اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار به فاضلاب خرمشهر

تعطیلی بازار تهران یک هفته دیگر تمدید شد

نتانیاهو : با احیای برجام مخالفت کنید !

دستمزد محمدرضا گلزار نجومی نیست، انفجار اتمی ست!

تمرکز سرمربی النصر روی تیم خودش باشد/برای سیاحت به عربستان نیامدم

تخلف دستگاه‌های اجرایی در زمینه واکسیناسیون گزارش داده می‌شود

سانحه رانندگی در جاده اهواز - هفتکل 2 کشته بر جا گذاشت

شورای شهر اهواز هفته آینده درباره واکسن زدن شهردار تصمیم‌گیری می‌کند

سارق مسلح در ماهشهر به هلاکت رسید