پیام خوزستان

آخرين مطالب

اقتصادي

کشاورزان از سوزاندن مزارع خودداری کنند

پیام خوزستان - اهواز - اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به تداوم آلودگی هوا در برخی شهرهای استان به دلیل سوزاندن کاه و کلش مزارع هشدار داد و از کشاورزان خواست که از آتش زدن بقایای مزارع خودداری کنند.

برداشت ذرت در خوزستان آغازشد

پیام خوزستان - اهواز - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: برداشت مکانیزه ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای از سطح 91 هزار هکتار زمین کشاورزی خوزستان از هفته جاری آغازشد.

برداشت پسته در ایذه آغاز شد

پیام خوزستان - اهواز -‌ مدیرجهاد کشاورزی ایذه گفت: برداشت پسته از سطح چهار هکتار از باغات این شهرستان آغاز شد.

فولاد اکسین خوزستان رشد 73 درصدی تهیه مواد اولیه از داخل را تجربه کرد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: امسال سعی شد از پنجره واحد به صنعت فولاد خوزستان نگاه شود و عمده نیازهای خود را از داخل تامین کنیم که براین اساس رشد 73 درصدی تهیه مواد اولیه از داخل را تجربه کردیم.

فولاد اکسین خوزستان در حال بازگشت به جایگاه اصلی خود است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: با حمایت‌های وزیر نفت توانستیم توان تولید ورق‌های ای پی آی را در داخل کشور بدست آوردیم در حالی که پیش از این، این ورق‌ها به صورت 100 درصد از کشورهای خارجی وارد می‌شدند.

بروکراسی ناکارآمد، مانع توسعه سرمایه‌گذاری در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: فضای کسب و کار در کشور ما فضای خوبی نیست البته در این دولت نسبت به سال‌های گذشته چند پله رشد داشتیم اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.

ضرورت بازنگری فعالیت سمن‌ها برای پیشگیری از تضعیف ماموریت و ماهیت آن‌ها

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز بر ضرورت بازنگری فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد برای پیشگیری از تضعیف ماموریت و ماهیت ایثارگرانه، غیرانتفاعی و مردمی آنها تاکید کرد.

ضرورت تدوین سند جامع اطلاع‌رسانی در بحران

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به عملکرد رسانه‌ها در سیل خوزستان، بر ضرورت تدوین سند جامع اطلاع‌رسانی در بحران تاکید کرد.

بیشترین حجم سرمایه‌گذاری صنعتی کشور در خوزستان انجام شده است

پیام خوزستان- - معاون اقتصادی استانداری خوزستان گفت: بیشترین حجم سرمایه‌گذاری صنعتی کشور در این استان انجام شده است با این وجود تا بهبود فضای کسب و کار در خوزستان هنوز فاصله داریم

سیلاب در کشور سالانه رو به افزایش است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت:با توجه به شرایط جغرافیایی کشور وقوع بلایای طبیعی زیاد، درس آموخته‌هایی از طبیعت داریم و باید تغییرات اقلیم را بپذیریم. همچنین با توجه به این شرایط با بارش‌های تند، سیل‌آسا و وقوع سیلاب مواجه هستیم. باید بپذیریم سیلاب در کشور رخ می‌دهد و سالانه رو به افزایش است.

قطعا سیلاب تکرار می‌شود

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه در کشوری که آب و هوای آن گرم و خشک است و همچنین تغییر اقلیم رخ داده است، قطعا مجددا سیلاب رخ خواهد داد، گفت: راهی به جزء همزیستی در سیل در کشور و خوزستان نداریم و باید از آموزه‌های جهانی در زمینه سیل عبرت بگیریم.

افزایش 26 درصدی بارگیری کالای کانتینری صادراتی در بندرامام

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: بارگیری محمولات کانتینری صادراتی در هفت ماهه سال جاری با 26 درصد رشد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به بیش 38 هزار TEUرسید.

لزوم اجرای پروژه‌های تکمیلی برای کنترل سیلاب‌های آینده

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم اجرای پروژه‌های تکمیلی برای کنترل سیلاب‌های آینده در خوزستان، گفت: احیای نهر مالح، احیای مسیر قدیمی سد دز و احداث سد بختیاری در این زمینه تاثیرگذار هستند.

وضعیت تاب‌آوری رودخانه‌های خوزستان مناسب نیست

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه وضعیت تاب‌آوری رودخانه‌های خوزستان مناسب نیست، گفت: سیلاب فروردین 98 به گونه‌ای بود که در فروردین ماه 186 میلی‌متر بارندگی رخ داد و 15 میلیارد و 223 میلیون متر مکعب آورد سدهای خوزستان بود.

عراق برای خرید شلتوک خوزستان رغبت نشان نداده است

پیام خوزستان - اهواز- رئیس انجمن برنج استان خوزستان گفت: کشور عراق تاکنون برای خرید شلتوک خوزستان رغبت نشان نداده است و این امر شلتوک کاران را با مشکل مواجه می کند.

جلوگیری از ورود بیش از 941 هزار دلار کالای غیراستاندارد به کشور

پیام خوزستان - رئیس اداره ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی اداره‌کل استاندارد خوزستان گفت: در هفت ماهه امسال از ورود 10 محموله غیراستاندارد به ارزش 941 هزار و 247 دلار به علت عدم انطباق با استانداردهای ملی مربوطه به کشور جلوگیری شده است.

استفاده ادارات دولتی خوزستان از اسناد خزانه برای تسویه بدهی‌ صفر است

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان با اشاره به ظرفیت‌های قانون بودجه برای تسویه بدهی‌های خود با اشخاص حقیقی و حقوقی، گفت: دستگاه‌های دولتی خوزستان با گذشت هشت ماه از سال هنوز هیچ استفاده‌ای از اسناد خزانه نوع یک و 2 برای تسویه بدهی‌ خود نداشته‌اند.

جزییات برگزاری همایش "سیلاب اگر تکرار شود" در اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون سازمان آب و برق خوزستان گفت: همایش ملی "سیلاب اگر تکرار شود" 21 تا 23 آبان ماه برگزار می‌شود و در این همایش متخصصین حوزه آب از سراسر کشور حضور پیدا می‌کنند.

حجم خالی سدهای خوزستان بیش از 9 میلیارد متر مکعب است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر دفتر برنامه‌ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: از ابتدای سال آبی تا کنون بارش موثری که موجب تغییر ورودی آب به سدهای استان خوزستان شود رخ نداده و بیلان روزانه منابع و مصارف آبی منفی است.

30 نوع صنایع دستی در شوشتر تولید می‌شود

پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شوشتر گفت : 30 نوع محصول صنایع دستی در این شهرستان تولید می‌شود که شاخص‌ترین آنها سجاده‌بافی و احرامی‌بافی از زیرمجموعه‌های رشته نساجی سنتی هستند.

افزایش قیمت چوب دلیل قطع گسترده درختان در دزفول

پیام خوزستان - دزفول- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دزفول با هشدار نسبت به قطع درختان این شهرستان به بهانه‌های مختلف گفت: افزایش هشت برابری قیمت چوب از دلایل اصلی قطع گسترده درختان در شهرستان دزفول است.

صادرات شلتوک برنج در محاصره اما و اگرهای مسوولان خوزستانی

پیام خوزستان - اهواز- هفته گذشته مجوز صادرات شلتوک برنج خوزستان از مرزهای این استان صادر شد؛ با این وجود اما و اگرهایی برای اجرایی شدن آن وجود دارد که شفاف نبودن نحوه صادرات این محصول کشاورزی استان برای نخستین بار، دلیل سرگردانی تجار و مسولان محلی در این رابطه است.

فرماندار آبادان:برای ترخیص کالای ته لنجی خلاء قانونی داریم

پیام خوزستان - آبادان - معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:کالای ته‌لنجی فاقد ظرفیت قانونی اما واجد ظرفیت عرفی است که متاسفانه ملوانان به دلایلی از این ظرفیت استفاده نمی‌کنند.

خسارات سیل واحدهای صنعتی پرداخت می‌شود

پیام خوزستان - معاون طرح، برنامه و ‌سرمایه‌گذاری سازمان صمت خوزستان گفت: در فروردین ماه سال 1398 سیل گسترده‌ای چند استان کشور از جمله خوزستان را در برگرفت که خسارات زیادی به این استان‌ها وارد کرد و واحدهای صنعتی و تولیدی نیز از این خسارت‌ها در امان نبودند.

کشت کلزا و گندم در شوشتر ادامه دارد

پیام خوزستان - شوشتر- رئیس جهاد کشاورزی شهرستان شوشتر گفت: کشت کلزا و گندم در شهرستان شوشتر هنوز ادامه دارد.

تخصیص سوخت یارانه‌ای به گلخانه‌داران

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: گلخانه‌داران خوزستانی جهت دریافت سوخت یارانه‌ای ثبت‌نام کنند.

برداشت مرکبات از باغ‌های دزفول آغازشد

پیام خوزستان- معاون فنی جهاد کشاورزی شهرستان دزفول گفت: برداشت مرکبات از سطح 6 هزار هکتار از باغ‌های مرکبات این شهرستان آغازشد.

یک نخلستان دیگر در برزخ اهواز و کارون سوخت

پیام خوزستان - اهواز - تخریب نخلستان‌ها در جنوب اهواز، به نفع «باغ‌خوارها» ادامه دارد؛ این بار در بلاتکلیفی مرز شهرستان‌های کارون و اهواز که کسی مسئولیت پیگیری آن را به عهده نگرفته است.

بازگردانی 19 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در سال جاری

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان 522 واحد صنعتی راکد شناسایی شده است که در سال گذشته 23 واحد تولیدی و از ابتدای سال جاری تا کنون 19 واحد را توانستیم به چرخه تولید بازگردانیم.

رشد 37 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر خرمشهر

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با اشاره به تخلیه و بارگیری بیش از یک میلیون و 397 هزار و 831 تن کالا در مجتمع بندری خرمشهر طی هفت ماهه سال جاری گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 37 درصدی را نشان می‌دهد.

تحریم پتروشیمی، فشار اقتصادی یا درشت‌‎گویی سیاسی

پیام خوزستان - پتروشیمی ایران اگرچه نخستین بار است که به طور رسمی در لیست تحریم‌ها قرار می‌گیرد اما این صنعت ثابت کرده که با وجود موانع و مشکلاتی که همواره تحریم بر سر راه آن قرار داده، علاوه بر تولید مستمر محصولات، به عنوان یک منبع قابل اعتماد تامین ارز در کشور مطرح بوده و خواهد بود.

آخرین وضعیت بازسازی مناطق سیل‌زده و زلزله‌زده خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان با بیان اینکه کار تعمیر و ساخت واحدهای آسیب‌دیده از سیلاب تا پایان سال به اتمام می‌رسد، گفت: تعدادی از روستاییانی که پرونده‌های آن‌ها برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها ارسال شده است، به بانک‌ها مراجعه نکرده‌اند و پرونده‌های آن‌ها در بانک‌ها باقی مانده است.

افزایش یکهزار هکتاری مزارع زیرکشت چغندرقند شوش

پیام خوزستان - دزفول - مدیر جهاد کشاورزی شوش گفت: امسال سطح زیرکشت چغندرقند پاییزه در شهرستان شوش به هفت هزار هکتار رسیده که نسبت به سال گذشته افزایش یکهزار هکتاری داشته‌است.

صادرات شلتوک خوزستان آزاد شد

پیام خوزستان - اهواز – با پیگیری‌های صورت گرفته در نهایت وزارت جهاد کشاورزی با صادرات محصول شلتوک کشاورزان استان خوزستان موافقت کرد.

سند توسعه شیلات خوزستان بازهم نظر مدیران اقتصادی را جلب‌ نکرد

پیام خوزستان - اهواز - سند توسعه شیلات خوزستان بعد از سه سال کار پژوهشی و میدانی در حالی برای تصویب در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری این استان مطرح شد که این طرح برای چندمین بار نتوانست نظر مدیران اقتصادی خوزستان را جلب کند.

لزوم اخذ تاییدیه محیط زیست برای طرح توسعه شیلات خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به طرح توسعه شیلات خوزستان گفت: در این طرح باید به ملاحظات زیست محیطی توجه شود و لازم است برای این طرح تاییدیه سازمان آب و برق و سازمان محیط زیست را داشته باشیم.

در خوزستان کسی با توسعه مخالف نیست/ صلاح همه مردم باید در نظر گرفته شود

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: در بسیاری از جاها با توسعه مخالف هستیم زیرا معتقدیم توسعه باید متوازن باشد و صلاح همه مردم در توسعه در نظر گرفته شود.

ممنوعیت تردد مسافر از مرز چذابه در روند صادرات اخلال ایجاد نکرد

پیام خوزستان - چذابه- سرپرست گمرک مرز چذابه با اشاره به مشکلات پیش آمده در عراق، تردد مسافر را ممنوع اعلام کرد و گفت: با این وجود صادرات انواع کالاها به عراق دچار اخلال نشده و روند به شکل عادی است.

ساير مطالب

تردد 173 هزار نفر از مرزهای خوزستان در روز گذشته

14هزار هکتار کشت پاییزه در لالی مصوب شد

انجام کشت پاییزه در بیش از 14 هزار هکتار از اراضی لالی

تغییر شیوه دریافت مالیات، پیشنهادی برای رونق بازار طلا

6 درصد تولید حبوبات کشور در خوزستان انجام می‌شود

اعزام 300 اتوبوس دربستی برای تردد زائران ایرانی در عراق

ایران به دنبال افزایش سهم صادرات به کشور عمان

خوداظهاری مالیاتی در دزفول به 85 درصد رسید

رفع کمبود نیرو در گمرکات مرزی برای خدمات رسانی به زائران حسینی

گمرک بیشترین تکالیف را با کمترین اختیارات انجام می دهد

مشکلات سه پروژه پنج میلیارددلاری در خوزستان بررسی شد

120 هکتار از مراتع گتوند طعمه آتش

صادرات 70 میلیون تن کالای غیرنفتی از ایران

موانع صادرات به کشور عراق، تاسف‌آور است

چگونه از خودنمایی گونه‌های مهاجم در آب‌های خوزستان جلوگیری کنیم؟

پیگیری ویژه وضعیت آب و فاضلاب کوی مدرس اهواز از سوی دادستانی

انجام "کشت روی پُشته" برای حفظ مواد آلی خاک در خوزستان

بازار طلا از سکه افتاده است

وزارت امور خارجه در رفع موانع صادرات به عراق همکاری کند

تامین آب شرب پایدار در مرز شلمچه

تامین کانکس و خودرو برای پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه

ادامه نظارت بر بازار خوزستان تا پایان ماه صفر

مردم نگران افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین نباشند

پارکینگ مرز شلمچه پر نشده است/ پیش‌بینی پارکینگ‌های جایگزین

خرید 100 قلم دارو برای ارائه به زوار اربعین در مرز شلمچه

آخرین آمار تردد زائران و وسایل نقلیه در مرزهای خوزستان

برگزاری اولین جشنواره ملی فناوری‌های نوین مقابله با سیل در خوزستان

24 گیت خروجی اضطراری در مرز شلمچه فعال شد

افزایش دو برابری ظرفیت زیرساخت‌های ارتباطی برای اربعین

رفع شکستگی خط انتقال آب شرب روستای قصر دالو مسجدسلیمان

رویکرد اصلی ما رفع نیاز تعاونی های خوزستان است

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در خوزستان

پنج هزار میلیارد ریال وام دانشجویی پیش بینی شده است

انجام 14 هزار متر حفاری جهت‌دار در مناطق نفت‌خیز کشور

بسیج امکانات برای سوخت رسانی در مسیر تردد زائران اربعین

نصب 27 سایت مخابراتی در مرزهای چذابه وشلمچه

رهاسازی بیش از 22 میلیون قطعه بچه ماهی در منابع آبی خوزستان

روزانه 70 هزار وعده غذایی در شلمچه توزیع می‌شود

نصب تجهیزات کاهنده مصرف آب در مدارس و مساجد آبادان

هرگونه عملیات برق‌رسانی مواکب با رعایت ایمنی کامل انجام شود

آغاز عملیات بهسازی بخشی از جاده جلیعه بنده در سوسنگرد

رونق خرید و فروش دینار عراقی در مرز چذابه

کاهش قیمت گوشت ویژه نذورات و مواکب اربعین حسینی

بی‌توجهی جهادکشاورزی به ایجاد زیرساخت‌ها در شهرک‌های گلخانه‌ای

جابه‌جایی رایگان زائران اربعین از خرمشهر به شلمچه با قطار

ضریب نفوذ بیمه کشاورزی در خوزستان به 67 درصد رسید

کوچ پاییزی عشایر بختیاری به سمت شوشتر آغاز شد

یارانه‌بگیران در سامانه رفاهی حساب بانکی جدید ثبت کنند

تردد روان زائران در مرزهای شلمچه و چذابه

ارائه بیش از 400 سرویس پستی در خوزستان/پست، هیچ بسته‌ای را باز نمی‌کند

بازدید مشاور وزیر نیرو از مواکب اربعین در مسیر مرز چذابه

آبرسانی به 13 روستای بخش مرکزی اهواز بهبود می‌یابد

آمادگی شرکت توسعه نیشکر برای بازسازی کارخانه تصفیه شکر اهواز

لایروبی جزیره شادی اهواز تا پایان آبان ماه

٥٢ تن برنج وارداتی غیر قابل مصرف در شادگان معدوم شد

فردا، آخرین مهلت برای سفر به عراق با خودروی شخصی

یک هزار و 918 جواز تاسیس فعال در خوزستان وجود دارد

3 مخزن 18 هزار لیتری آب برای زائران در مرز شلمچه نصب شد

پیش بینی تولید بیش از 2 هزار تن زیتون در خوزستان

بسیج تمام امکانات برای تامین آب زائران در مرزهای شلمچه و چذابه

ابلاغ 25 میلیارد ریال برای مشکل پس زدگی فاضلاب شهر اهواز

شبکه آب روستای ابوشانک نصار آبادان اصلاح می‌شود

ماجرای جلوگیری از تخلیه بار 20 فروند کشتی در بندرامام چه بود؟

پیش‌بینی‌ تولید بیش ‌از 70‌ تن ماهیان گرمابی در خوزستان

پرداخت 13 میلیارد تومان تسهیلات به پرورش‌دهندگان آبزیان در خوزستان

بذر کلزای مناطق گرمسیری کشور زیرنظر مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد تولید می شود

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار اهواز

حضور"تیلاپیا" در آب‌ها و تالاب‌های خوزستان مساله جدیدی نیست

پایان عملیات مبارزه با آفت ملخ در مزارع خوزستان

جلوگیری از ورود 5 محموله خارجی غیراستاندارد به کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور:اجرای مصوبات ستاد تسهیل در استانها با مصوبه سران قوا الزامی می شود

آزمایشگاه خوردگی فلزات شرکت فولاد اکسین خوزستان افتتاح شد

بازپرسی که تلگرام را فیلتر کرد، بازداشت شد

گاز برخی مناطق اهواز فردا قطع می‌شود

قیمت اقلام اساسی در بازار اهواز

اتمام کار مدارس و منازل تعمیری سیل‌زده خوزستان

افزایش 40 درصدی بارگیری کالا در بندر خرمشهر

مشکل ترخیص خودروهای دپو شده در بندر خرمشهر از سوی وزارت کشور پیگیری می‌شود

54 هزار لیتر سوخت قاچاق در آبراه اروند کشف شد

تحقق 105.9 درصدی برنامه تولید در شرکت نفت و گاز مارون

پیش‌بینی تولید 400 هزار تن شکر/لزوم توجه جدی به مدیریت مصرف آب

42میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان شوشتر پرداخت شد

50 درصد آب تولید شده در اهواز به هدر می‌رود

پروژه‌های خوزستان با مسمومیت پولی مواجه است/ وعده آبفا محقق نشد

معاون اقتصادی وزیر کشور از پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز بازدید کرد

گروه ملی فولاد حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد

بازدید معاون اقتصادی وزارت کشور از گروه ملی فولاد اهواز

طلا در اهواز چند؟

خوزستان، سومین استان مصرف‌کننده گاز در کشور

تخلیه و بارگیری 23 میلیون تن کالا در بندرامام در نیمه اول امسال

عبور از مرز 20 هزار هکتار کشت نیشکر در خوزستان

آیا رونق به بندر قدیمی کشور باز می‌گردد؟

برداشت 1800 تن انگور از تاکستان‌های ایذه

عبور موفق خوزستان از پیک برق تابستان 98

افزایش قیمت مرغ و موز در بازار اهواز

انشعابات غیرمجاز آب در مناطق روستایی اهواز جمع‌آوری می‌شود

سهمیه مواد پتروشیمی بر اساس ثبت اطلاعات فروش تعیین می‌شود

آب شرب مواکب اربعین در مرزهای شلمچه و چذابه تامین می‌شود

آخرین وضعیت پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‌زده خوزستانی

تاخیر 2ماهه در تسهیل صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در خوزستان

فرماندار: پیگیر بازگشت 20 کارگر اخراج‌شده نیشکر هفت‌تپه هستیم

تحقق 104 درصدی برنامه تولید نفت خام در شرکت نفت آغاجاری

تاخیر 2ماهه در رفع فرآیندهای طولانی صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در خوزستان

علت تغییر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان چه بود؟

نرخ طلا و سکه در بازار اهواز

خوزستان، استان برتر در حوزه بیمه بیکاری

منابع محدود دولت باید به اولویت‌های اصلی استان اختصاص یابد

مساله کارگران هپکو و هفت‌تپه، دو معضل بزرگ حوزه کارگری کشور

توقف صادرات از مرزهای شلمچه و چذابه در ایام اربعین+مرزهای جایگزین

تولید خرما در خرمشهر 50 درصد کاهش یافت

هزار و 600 تن انجیر در ایذه برداشت شد

نگرانی در خصوص تامین سوخت خودروهای زائران اربعین وجود ندارد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان منصوب شد

تداوم تردد کامیون‌های صادراتی از مرز چذابه پیگیری می شود

تازه‌ترین نرخ میوه و تره‌بار در بازار اهواز

بیش از 20 هزار هکتار از اراضی آسیب دیده نیشکر زیر کشت می‌روند

کانون‌های ریزگرد خوزستان به مزارع کشت محصولات تبدیل خواهند شد

اولین کارخانه بازیابی گاز بیو دی اکسید کربن در خوزستان راه‌اندازی می‌شود

ناطق نوری از کارخانه خمیرمایه و الکل رازی خوزستان بازدید کرد

وابستگی به واردات شکر در کشور کمتر شده است

تحویل واحدهای احداثی مناطق سیل‌زده خوزستان تا پایان سال

اختصاص اعتبار 22 میلیارد تومانی برای ساخت سیل‌بند در خوزستان

بازسازی مناطق سیل زده خوب پیش می‌رود

تعمیر حدود 80 هزار واحد مسکونی سیل‌زده در کشور

ناطق‌نوری: جنگ امروز ما، جنگ اقتصادی است

تهیه سند تحول شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب کلید خورد

راه‌اندازی 14 سایت ارتباطی سیار در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه

افزایش 59 درصدی صادرات از بندر خرمشهر

کاهش نرخ سه قلم کالای پرمصرف/مرغ 13 هزار و 400 تومان

گسترش 50 درصدی ظرفیت گیت‌های تردد زائران در مرز شلمچه

8 هزار اتوبوس برای جابه‌جایی زائران اربعین پیش‌بینی شده است

حمل و توزیع 73 هزار تن شکر سفید در کشور

تحریم‌ها بر تامین کالای اساسی کشور اثری نداشته است

معامله بیش از 214میلیون سهم در بورس خوزستان

تولید بیش از 41 هزار تن گوشت مرغ در خوزستان

قیمت طلا و سکه در بازار اهواز

یک رام قطار به محور جنوب افزوده شد

13 ایستگاه ریل باس در اهواز ایجاد می‌شود

رشد چشمگیر جابه‌جایی زائران با قطار در اربعین امسال

سیل، نیمی از محصول خرمای شادگان را با خود برد

نگاهی به قیمت میوه و تره‌بار اهواز در این هفته

امکان سفر به عراق با خودروی شخصی از مرز شلمچه در ایام اربعین

تغییر مدیر پایانه مرزی شلمچه یک تصمیم استانی بود

قیمت اقلام اساسی خانوار در بازار اهواز

800 درپوش کامپوزیتی فاضلاب در شهر اهواز نصب می‌شود

برای جمع‌آوری کل گازهای همراه نفت خوزستان 3.5 میلیارد دلار نیاز است

رشد 53 درصدی صادرات با وجود تحریم‌ها

ناطق‌نوری از پالایشگاه گاز بیدبلند بهبهان بازدید کرد

برای موفق عمل کردن باید منیت‌ها را کنار بگذاریم

امیدواریم پالایشگاه گاز بیدبلند امسال به بهره‌برداری برسد