پیام خوزستان

آخرين مطالب

اقتصادي

کاشت 345 هزار اصله نهال در خوزستان آغاز شد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان همزمان با سراسر کشور در قالب اجرای طرح ملی نهال‌کاری، امروز با حضور استاندار خوزستان کاشت 345 هزار اصله نهال در سطح خوزستان به صورت نمادین در منطقه غیزانیه آغاز شد.

حضور 260 شرکت در نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با بیان اینکه 260 شرکت برتر در حوزه ساخت و تامین کالا و خدمات تخصصی نفت در یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان حضور خواهند داشت، گفت: در این نمایشگاه چالش‌ها و فرصت‌های فراروی سازندگان برای حمایت از صنایع کوچک و کسب و کارهای نوآفرین مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

فعالیت کارخانه نیشکر هفت‌تپه از سرگرفته شد

پیام خوزستان - دزفول- مسوول روابط عمومی شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت‌تپه شوش گفت: بعد از حدود 28 روز اعتصاب و تعطیلی، کار و تولید در قسمت‌های مختلف شرکت نیشکر هفت‌تپه در شمال خوزستان از سرگرفته شد.

در بخش معادن، غرب کشور را جدی نمی‌گیرند

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رییس سازمان نظام مهندسی معدن خوزستان گفت: در بخش معادن، غرب کشور را جدی نمی‌گیرند و بیشتر توجه‌ها و سیاست‌ها در کشور به سمت معادن فلزی رفته است.

کاش واژه "اقتصادی" در کنار نام تمام رشته‌های دانشگاهی قرار می‌گرفت

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: کاش واژه اقتصادی در کنار نام تمام رشته‌های دانشگاهی قرار می‌گرفت تا نقش کاربردی بیشتری داشته باشند.

بهتر بود قیمت بنزین به صورت پلکانی آزاد می‌شد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان یک اقتصاددان با بیان اینکه قیمت بنزین باید آزادسازی می‌شد اما بهتر بود تا این کار به صورت پلکانی انجام شود تا شاهد تبعات کمتری در بخش‌های مختلف باشیم، گفت: منابع درآمدی بنزین باید در طول سالیان جمع‌آوری و در بخش‌های ضروری کشور مانند درمان، زیرساخت، حمل و نقل و ... هزینه شود.

85 دستگاه آب‌شیرین‌کن در روستاهای خوزستان نصب می‌شود

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از انعقاد تفاهم‌نامه نصب و راه‌اندازی 85 دستگاه آب‌شیرین‌کن برای 140 روستای استان میان شرکت آبفای روستایی خوزستان و یک شرکت دانش‌بنیان خبر داد.

قول سازمان آب و برق برای پیگیری آبرسانی به رامهرمز از پشت سد جره

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: برای آبرسانی به رامهرمز، سازمان آب و برق قول داده است تا بحث آبرسانی را از پشت سد جره به این شهرستان پیگیری کند و امیدواریم این اقدام تا پایان تیرماه سال آینده به اتمام برسد.

سرقت بیش از 4 هزار تابلو و علائم جاده‌ای در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 4 هزار و 920 تابلو، علائم و تجهیزات ترافیکی نصب‌شده در جاده‌های استان به سرقت رفته‌اند.

رشد 40 درصدی صادرات کالا در بندر خرمشهر

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از رشد 40 درصدی صادرات کالا در بندر خرمشهر طی هشت ماهه سال جاری خبر داد.

تاکسی‌سرویس‌ها و خرده‌فروشان میوه، صدرنشین تخلفات صنفی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صمت خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر بازار استان شرایط خوبی دارد، گفت: اگر بخواهیم بگویم که پس از سهمیه‌بندی بنزین هیچ تغییر قیمت و افزایشی نداشته‌ایم، یک ادعای کذب است و باید گفت که در برخی از موارد شاهد افزایش قیمت بوده‌ایم.

صادرات به عراق بدون هیچ وقفه‌ای در حال انجام است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رییس کمیسیون بازرگانی، حمل و نقل و گمرک اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه دولت عراق همکاری خوبی را در زمینه صادرات کالا به این کشور دارد، گفت: صادرات به عراق از مرزهای خوزستان بدون هیچ وقفه‌ای در حال انجام است.

پرداخت بیش از 3 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از ابلاغ 5 میلیارد و 270 میلیون ریال اعتبار طرح قانون اشتغال پایدار روستایی و عشایری به استان خبر داد و گفت: از اعتبار ابلاغ شده، مبلغ 3 میلیارد و 17 میلیون ریال به 2 هزار و 655 طرح پرداخت شده و این تعداد طرح در استان خوزستان برای 5 هزار و 170 فرصت شغلی ایجاد کرده است.

طرح توسعه 2 مخزن نفتی آغاجاری آغاز شد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: طرح افزایش و نگهداشت توان تولید از 2 مخزن نفتی در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری آغاز شد.

کشت پاییزه کلزا در ایذه آغاز شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر جهاد کشاورزی ایذه گفت: عملیات کشت دانه روغنی کلزا در مزارع این شهرستان آغاز شد.

136 هزار تن برنج در شوشتر برداشت شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر جهاد کشاورزی شوشتر گفت: 136 هزارتن برنج در زمین‌های کشاورزی این شهرستان تولید و برداشت شد.

چند درصد یارانه‌بگیران،«حمایت معیشتی»دریافت نکردند؟

پیام خوزستان - آمار دریافت‌کنندگان حمایت معیشتی به تفکیک 31استان کشور نشان می‌دهد، در استان سیستان و بلوچستان 17.9درصد و در استان تهران 42.8درصد یارانه‌بگیران، در گروه «مشمولان حمایت معیشتی» قرار نگرفتند.

راه نفس "کارون" کی باز می‌شود؟!

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر دفتر لایروبی و ماشین‌آلات سازمان آب و برق خوزستان آخرین وضعیت لایروبی رودخانه کارون در مقطع اهواز را تشریح کرد و گفت: با توجه به اعتبارات تخصیص داده شده و روند کار می‌توان گفت که فقط حدود 5 درصد از کل لایروبی را انجام داده‌ایم.

کاهش 18 تا 20 درصدی مصرف بنزین در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان با اشاره به روند مصرف سوخت در این استان پس از سهمیه‌بندی بنزین، گفت: مصرف بنزین در این مدت حدود 18 تا 20 درصد کاهش و مصرف CNG در این بازه زمانی 14 درصد افزایش داشته است.

اعلام عملکرد آزمایشگاه شیمی شرکت ملی حفاری ایران

پیام خوزستان - بیش از 4 هزار و 300 مورد آزمایش سیمان، اسید و سیال به‌منظور بررسی کیفیت و تطبیق با استانداردهای تعریف شده در صنعت نفت از سوی آزمایشگاه شیمی شرکت ملی حفاری ایران انجام شده است.

شکاف زیاد میان درآمد و هزینه‌های خانوار کارگری

پیام خوزستان - یک فعال کارگری با بیان اینکه فاصله زیادی میان درآمد و هزینه‌های خانواده‌های کارگری وجود دارد، گفت: دولت باید به بازار اقلام نظارت بسیار دقیق و ویژه‌ای داشته باشد و اجازه ندهد تا به بهانه افزایش قیمت بنزین، نرخ دیگر محصولات در بازار افزایش پیدا کند

50 دوربین جدید در حال نصب در جاده‌های خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از بهره‌برداری از 94 دوربین کنترل سرعت در محورهای مواصلاتی استان تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر 44 دوربین در مدار و تعداد 50 دوربین دیگر نیز درحال نصب هستند.

کمبود بیش از 4 میلیون مسکن در کشور

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن کشور با بیان این‌که شوک افزایش قیمت بنزین به بازار مسکن نیز رسیده است، گفت: دولت باید به عنوان حاکمیت، سیاستی را در جهت تقویت قدرت خرید مردم اعمال کند و آن‌چه باید به عنوان اولویت مورد توجه دولت قرار بگیرد، این سیاست است.

افزایش قیمت نان در اهواز نداریم

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه نانوایان اهواز گفت: هیچگونه افزایش قیمت نان در سطح نانوایان شهرستان اهواز مشاهده نشده است.

پیش‌بینی برداشت بیش از یک میلیون و 730 هزار تن ذرت در خوزستان

پیام خوزستان - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: پیش‌بینی می‌شود که امسال بتوانیم از سطح مزارع استان بیش از یک میلیون و 730 هزار تن ذرت تابستانه برداشت و روانه بازار کنیم.

سه میلیون بچه ماهی در اندیکا تولید شد

پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – رییس اداره شیلات شهرستان اندیکا گفت : سه میلیون بچه ماهی قزل آلای رنگین کمان در حوضچه های تکثیر ماهی در این شهرستان تولید شد .

گران شدن گوجه ربطی به قیمت بنزین نداشت

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز با اشاره به ثبات در قیمت محصولات گفت: قیمت گوجه در طول هفته گذشته تا کنون حدود 20 درصد کاهش داشته و از کیلویی 10 هزار تومان به حدود هر کیلوگرم 8 هزار تومان رسیده است.

همه جایگاه‌های سوخت خسارت دیده خوزستان وارد مدار شده‌اند

پیام خوزستان - مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان گفت: همه جایگاه‌های سوخت آسیب دیده در ناآرامی‌های اخیر وارد مدار شده‌اند تا مردم در روند سوخت‌گیری خودروهای خود دچار مشکل نشوند.

تشریح روند بازسازی بانک‌های آسیب‌دیده در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رییس کمیسیون هماهنگی بانک‌های خوزستان با بیان اینکه آتش زدن بانک‌ها و اتفاقات اخیر هیچ خللی در ارائه خدمات بانکی به مردم ایجاد نکرد، گفت: آن دسته از شعب آسیب‌دیده که باید به صورت کامل مجددا ساخته شوند، نسبت به جابه‌جایی آن‌ها به یک محل دیگر اقدام شده است و تا زمان ساخت محل اصلی در یک محل موقت نسبت به خدمات رسانی به مردم اقدام خواهند کرد.

لزوم توجه جدی به صنایع کوچک در شرایط فعلی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در شرایط دشوار اقتصادی به سر می‌بریم، اگر به صنایع کوچک توجه جدی شود قطعا شرایط رونق اقتصادی و نحوه فعالیت این واحدها بهبود پیدا خواهد کرد اما در غیر اینصورت، این شرایط اقتصادی صنایع کوچک و سازندگان را با خطر نابودی و تعطیلی مواجه خواهد کرد.

کشت پاییزه در اندیکا آغاز شد

پیام خوزستان - سرپرست جهاد کشاورزی اندیکا گفت : کشت پاییزه گندم ، کلزا و جو در سطح 13 هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان آغاز شد.

مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی خوزستان:بنزین آبان ماه خودروهای عمومی ذخیره شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرشرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت:سهمیه بنزین هفت روز آبان ماه خودروهای عمومی(مسافری و باری) در کارت های سوخت آنان ذخیره سازی شد.

پنج کارخانه قند تا سال 1404 در خوزستان ساخته می‌شود

پیام خوزستان - دزفول - معاون بهبود و تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: پنج کارخانه قند تا سال 1404 در خوزستان ساخته می‌شود که با بهره‌برداری از آنها 80 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت چغندرقند می‌رود.

کشت گندم و جو در ایذه آغاز شد

پیام خوزستان - اهواز- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایذه گفت: کشت گندم در 26 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آغاز شد.

شمخانی: حمله به عسلویه، خنثی شد

پیام خوزستان - دبیر شورای عالی امنیت ملی از خنثی شدن طرح برنامه‌ریزی دشمن برای حمله به تأسیسات عسلویه خبر داد

پلمب واحدهای صنفی متخلف/نرخ گوجه در حال کاهش

پیام خوزستان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در حاشیه بازدید از میدان میوه و تره‌بار به واحدهای صنفی متخلف که اقدام به کم‌فروشی و گران‌فروشی می‌کنند هشدار داد و گفت: پرونده واحدهای صنفی متخلف در اسرع وقت رسیدگی و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال خواهد شد و در صورت احراز تخلف، پلمب و جریمه خواهند شد.

پرداخت کمک حمایت معیشتی دولت به مشمولان تا پایان دوم آذر

پیام خوزستان - تهران- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد:​کمک حمایت معیشتی دولت پس از بررسی‌های انجام شده به حدود 60 میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر 70 درصد جمعیت کشور را در بر می گیرد تا پایان روز شنبه دوم آذر 1398 ادامه خواهد داشت.

باید با همه توان از تولید داخل حمایت کنیم

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: باید تمام توان و انرژی خود را برای حمایت از تولید داخل بگذاریم و آمادگی داریم هر حمایتی که لازم باشد از تولیدکننده داخلی داشته باشیم.

ساير مطالب

صادرات شلتوک خوزستان آزاد شد

سند توسعه شیلات خوزستان بازهم نظر مدیران اقتصادی را جلب‌ نکرد

زمینه برای توسعه شیلات در خوزستان فراهم است

لزوم اخذ تاییدیه محیط زیست برای طرح توسعه شیلات خوزستان

در خوزستان کسی با توسعه مخالف نیست/ صلاح همه مردم باید در نظر گرفته شود

ممنوعیت تردد مسافر از مرز چذابه در روند صادرات اخلال ایجاد نکرد

صادرات برق به عراق افزایش می‌یابد

روند صادرات از مرز تجاری شلمچه ادامه دارد

200میلیارد ریال برای بازسازی راه‌های روستایی شعیبیه شوشتر اختصاص یافت

تخلیه بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی در بندرامام (ره)

شبکه برق ایران و عراق از طریق شبکه برق خوزستان همسان‌سازی شد

10 هزار قطعه بچه ماهی در دریاچه سد گتوند رهاسازی شد

خدمات الکترونیک راه موثری برای مبارزه با فساد اداری است

چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان افتتاح شد

کشت ترکیبی ذرت و نیشکر در 800 هکتار از اراضی شرکت کارون

برداشت حبوبات در خوزستان شروع شد

80 درصد زیورآلات طلا در بازار خوزستان مطابق استاندارد هستند

آخرین وضعیت برق اهواز پس از باران

صید میگوی سفید در خوزستان آغاز شد

50 هزار تن خرما در شادگان تولید شد

35میلیارد ریال اعتبار برای احیای مراتع خوزستان اختصاص یافت

50 هزار تن خرما در شادگان برداشت شد

آزاد شدن صید میگوی سفید در صیدگاه‌های خوزستان

آخرین وضعیت پرداخت غرامت سیل به بخش کشاورزی خوزستان

انعقاد 54 قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان

آغاز کشت پاییزه در زمین های کشاورزی دزفول

خوزستان باید قطب اول فولاد کشور باشد

رسالت پارک علم و فناوری حمایت از ایده ها است

9 آبان، آغاز به کار نمایشگاه الکامپ خوزستان

برگزاری 11 تور صنعتی برای واحدهای تولیدی خوزستان

پرداخت خسارات سیل اخیر به کشاورزان شادگانی تسریع شود

مهلت یک ماهه به بازار ماهی فروشان خرمشهر برای ساماندهی

جلوگیری از رها سازی حدود 10 میلیون فوت مترمکعب گاز در محیط اهواز

برداشت برنج در شوشتر آغاز شد

6 ترانس 400 کیلوولت در راه شبکه برق خوزستان

خوزستان امسال شلتوک صادر می‌کند

پایان کشت بیش از 22 هزار هکتار از اراضی آسیب‌دیده نیشکر

10میلیارد ریال برای لایروبی سازه‌های آبی شوشتر اختصاص یافت

بزرگترین ترانس قدرت وارد خوزستان شد

بازگشایی مرز چذابه به روی صادرکنندگان

برداشت نیشکر در خوزستان آغاز شد

تاکید استاندار خوزستان بر گسترش تعاونی‌ها

آمادگی و ظرفیت مناسب سدهای خوزستان جهت کنترل سیلاب‌های احتمالی

خسارت‌های سیل در اهواز بسیار جدی است

زالزالک اندیکا به بار نشست

بیش از یک هزار میلیارد ریال در چهار پایانه مرزی کشور هزینه شد

نخستین باران پاییزی باعث خوشحالی کشاورزان دزفول شد

115 پروژه نیمه تمام عمرانی در خوزستان آماده واگذاری به بخش خصوصی است

خروج بیش از 2 میلیون و 400 هزار نفر از مرزهای خوزستان

لزوم دگرگونی در نسبت زیرساخت‌ها به جمعیت برای بهبود شرایط حضور زائران در مرزها

100 درصد ناوگان اتوبوسی حمل و نقل جاده‌ای در اختیار زائران اربعین قرار می‌گیرند

در نظر گرفتن 11 هزار دستگاه اتوبوس در مرزهای کشور برای بازگشت زائران

رئیس سازمان شیلات کشور: استفاده از منابع دریایی بیش از اندازه است

وزیر راه: هیچ مشکل جاده‌ای خاصی را در ایام اربعین شاهد نبوده‌ایم

رئیس سازمان شیلات: بیش از ظرفیت در حال استفاده از منابع دریایی هستیم

کنترل قیمت مواد معدنی با تعیین میزان معین سود

تردد 173 هزار نفر از مرزهای خوزستان در روز گذشته

14هزار هکتار کشت پاییزه در لالی مصوب شد

انجام کشت پاییزه در بیش از 14 هزار هکتار از اراضی لالی

تغییر شیوه دریافت مالیات، پیشنهادی برای رونق بازار طلا

6 درصد تولید حبوبات کشور در خوزستان انجام می‌شود

اعزام 300 اتوبوس دربستی برای تردد زائران ایرانی در عراق

ایران به دنبال افزایش سهم صادرات به کشور عمان

خوداظهاری مالیاتی در دزفول به 85 درصد رسید

رفع کمبود نیرو در گمرکات مرزی برای خدمات رسانی به زائران حسینی

گمرک بیشترین تکالیف را با کمترین اختیارات انجام می دهد

مشکلات سه پروژه پنج میلیارددلاری در خوزستان بررسی شد

120 هکتار از مراتع گتوند طعمه آتش

صادرات 70 میلیون تن کالای غیرنفتی از ایران

موانع صادرات به کشور عراق، تاسف‌آور است

چگونه از خودنمایی گونه‌های مهاجم در آب‌های خوزستان جلوگیری کنیم؟

پیگیری ویژه وضعیت آب و فاضلاب کوی مدرس اهواز از سوی دادستانی

انجام "کشت روی پُشته" برای حفظ مواد آلی خاک در خوزستان

بازار طلا از سکه افتاده است

وزارت امور خارجه در رفع موانع صادرات به عراق همکاری کند

تامین آب شرب پایدار در مرز شلمچه

تامین کانکس و خودرو برای پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه

ادامه نظارت بر بازار خوزستان تا پایان ماه صفر

پارکینگ مرز شلمچه پر نشده است/ پیش‌بینی پارکینگ‌های جایگزین

مردم نگران افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین نباشند

خرید 100 قلم دارو برای ارائه به زوار اربعین در مرز شلمچه

آخرین آمار تردد زائران و وسایل نقلیه در مرزهای خوزستان

برگزاری اولین جشنواره ملی فناوری‌های نوین مقابله با سیل در خوزستان

24 گیت خروجی اضطراری در مرز شلمچه فعال شد

افزایش دو برابری ظرفیت زیرساخت‌های ارتباطی برای اربعین

رفع شکستگی خط انتقال آب شرب روستای قصر دالو مسجدسلیمان

رویکرد اصلی ما رفع نیاز تعاونی های خوزستان است

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان در خوزستان

پنج هزار میلیارد ریال وام دانشجویی پیش بینی شده است

انجام 14 هزار متر حفاری جهت‌دار در مناطق نفت‌خیز کشور

بسیج امکانات برای سوخت رسانی در مسیر تردد زائران اربعین

نصب 27 سایت مخابراتی در مرزهای چذابه وشلمچه

رهاسازی بیش از 22 میلیون قطعه بچه ماهی در منابع آبی خوزستان

روزانه 70 هزار وعده غذایی در شلمچه توزیع می‌شود

نصب تجهیزات کاهنده مصرف آب در مدارس و مساجد آبادان

هرگونه عملیات برق‌رسانی مواکب با رعایت ایمنی کامل انجام شود

آغاز عملیات بهسازی بخشی از جاده جلیعه بنده در سوسنگرد

رونق خرید و فروش دینار عراقی در مرز چذابه

کاهش قیمت گوشت ویژه نذورات و مواکب اربعین حسینی

بی‌توجهی جهادکشاورزی به ایجاد زیرساخت‌ها در شهرک‌های گلخانه‌ای

جابه‌جایی رایگان زائران اربعین از خرمشهر به شلمچه با قطار

ضریب نفوذ بیمه کشاورزی در خوزستان به 67 درصد رسید

کوچ پاییزی عشایر بختیاری به سمت شوشتر آغاز شد

یارانه‌بگیران در سامانه رفاهی حساب بانکی جدید ثبت کنند

تردد روان زائران در مرزهای شلمچه و چذابه

ارائه بیش از 400 سرویس پستی در خوزستان/پست، هیچ بسته‌ای را باز نمی‌کند

بازدید مشاور وزیر نیرو از مواکب اربعین در مسیر مرز چذابه

آبرسانی به 13 روستای بخش مرکزی اهواز بهبود می‌یابد

آمادگی شرکت توسعه نیشکر برای بازسازی کارخانه تصفیه شکر اهواز

لایروبی جزیره شادی اهواز تا پایان آبان ماه

٥٢ تن برنج وارداتی غیر قابل مصرف در شادگان معدوم شد

فردا، آخرین مهلت برای سفر به عراق با خودروی شخصی

یک هزار و 918 جواز تاسیس فعال در خوزستان وجود دارد

3 مخزن 18 هزار لیتری آب برای زائران در مرز شلمچه نصب شد

پیش بینی تولید بیش از 2 هزار تن زیتون در خوزستان

بسیج تمام امکانات برای تامین آب زائران در مرزهای شلمچه و چذابه

ابلاغ 25 میلیارد ریال برای مشکل پس زدگی فاضلاب شهر اهواز

شبکه آب روستای ابوشانک نصار آبادان اصلاح می‌شود

ماجرای جلوگیری از تخلیه بار 20 فروند کشتی در بندرامام چه بود؟

پیش‌بینی‌ تولید بیش ‌از 70‌ تن ماهیان گرمابی در خوزستان

پرداخت 13 میلیارد تومان تسهیلات به پرورش‌دهندگان آبزیان در خوزستان

بذر کلزای مناطق گرمسیری کشور زیرنظر مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد تولید می شود

کاهش قیمت طلا و سکه در بازار اهواز

حضور"تیلاپیا" در آب‌ها و تالاب‌های خوزستان مساله جدیدی نیست

پایان عملیات مبارزه با آفت ملخ در مزارع خوزستان

جلوگیری از ورود 5 محموله خارجی غیراستاندارد به کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور:اجرای مصوبات ستاد تسهیل در استانها با مصوبه سران قوا الزامی می شود

آزمایشگاه خوردگی فلزات شرکت فولاد اکسین خوزستان افتتاح شد

بازپرسی که تلگرام را فیلتر کرد، بازداشت شد

گاز برخی مناطق اهواز فردا قطع می‌شود

قیمت اقلام اساسی در بازار اهواز

اتمام کار مدارس و منازل تعمیری سیل‌زده خوزستان

افزایش 40 درصدی بارگیری کالا در بندر خرمشهر

مشکل ترخیص خودروهای دپو شده در بندر خرمشهر از سوی وزارت کشور پیگیری می‌شود

54 هزار لیتر سوخت قاچاق در آبراه اروند کشف شد

تحقق 105.9 درصدی برنامه تولید در شرکت نفت و گاز مارون

پیش‌بینی تولید 400 هزار تن شکر/لزوم توجه جدی به مدیریت مصرف آب

42میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان شوشتر پرداخت شد

50 درصد آب تولید شده در اهواز به هدر می‌رود

پروژه‌های خوزستان با مسمومیت پولی مواجه است/ وعده آبفا محقق نشد

معاون اقتصادی وزیر کشور از پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز بازدید کرد

گروه ملی فولاد حدود 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد

بازدید معاون اقتصادی وزارت کشور از گروه ملی فولاد اهواز

طلا در اهواز چند؟

خوزستان، سومین استان مصرف‌کننده گاز در کشور

تخلیه و بارگیری 23 میلیون تن کالا در بندرامام در نیمه اول امسال

عبور از مرز 20 هزار هکتار کشت نیشکر در خوزستان

آیا رونق به بندر قدیمی کشور باز می‌گردد؟

برداشت 1800 تن انگور از تاکستان‌های ایذه

عبور موفق خوزستان از پیک برق تابستان 98