پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

تولید و توزیع 17 میلیون کارت سوخت طی 6 سال اخیر

پیام خوزستان - شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: هیچ‌گاه کارت سوخت و سامانه مربوط به آن از سوی متصدیان امر حذف نشد و در تمام سال‌های گذشته به‌صورت مستمر از سامانه هوشمند سوخت استفاده‌ شده؛ به‌گونه‌ای که از سال 92 تاکنون 17 میلیون کارت سوخت تولید و توزیع شده که از این تعداد 7 میلیون کارت المثنی و 10 میلیون کارت سهم خودروها و موتورسیکلت‌های نوشماره بوده است.

آیا کارت سوخت متهم قاچاق است؟

پیام خوزستان - مرتبط دانستن پدیده قاچاق بنزین به استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی در حالی مطرح شده که این سامانه نه تنها در طول سال‌های گذشته حذف نشده، بلکه سرمایه هنگفتی صرف به روزرسانی آن شده است؛ از طرفی ساده‌ترین اصول ابتدایی علم اقتصاد نشان می‌دهد آنچه در میزان مصرف یک کالا و به تبع آن سودآوری قاچاق آن تاثیرگذار است، سیاست‌های قیمتی مرتبط با آن کالا و میزان تقاضای موجود در بازار است.

تأکید وزیر انرژی عربستان بر وحدت اوپک و متحدانش

پیام خوزستان - وزیر انرژی عربستان اعلام کرد سازمان کشورهای صادرکننده نفت و متحدانش تنها زمانی از کاهش تولید عقب‌نشینی می‌کنند و تولید خود را افزایش می‌دهند که ذخیره‌سازی نفت جهان کاهش یابد.

بی‌توجهی «زنگنه» به توسعه صنعت پتروشیمی؛ ادعا یا واقعیت؟ (1)

پیام خوزستان - در حالی که بهره‌برداری از طرح‌های پتروشیمی از ابتدای دولت یازدهم و تداوم پروژه‌های در حال اجرا، خود گواه رشد صنعت پتروشیمی و تحولات عظیم آینده این صنعت و جلوگیری از خام‌فروشی است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی توجه نکردن به توسعه صنعت پتروشیمی کشور را یکی از محورهای مطرح شده برای استیضاح وزیر نفت عنوان کرده‌اند، موضوعی که با بررسی ساده و نگاهی به طرح‌های افتتاح شده، برنامه‌ریزی‌شده و در حال اجرای این صنعت مشخص می‌شود ادعاست یا واقعیت.

صنعت نفت از ظرفیت‎های بخش خصوصی بهره‎مند شود

پیام خوزستان - رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران با اشاره به سهم کم بخش خصوصی از سبد مدیریتی اقتصاد کشور، گفت: نمایشگاه صنایع پایین‌دستی نفت می‌تواند قدرت برابری ایجاد کند تا از ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم.

بی‌توجهی «زنگنه» به توسعه صنعت پتروشیمی؛ ادعا یا واقعیت؟(2)

پیام خوزستان - در حالی که بهره‌برداری از طرح‌های پتروشیمی از ابتدای دولت یازدهم و تداوم پروژه‌های در دست اجرا، خود گواه رشد صنعت پتروشیمی و تحولات عظیم این صنعت و جلوگیری از خام‌فروشی است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی توجه نکردن به توسعه صنعت پتروشیمی کشور را یکی از محورهای مطرح شده برای استیضاح وزیر نفت عنوان کرده‌اند؛ موضوعی که با یک بررسی ساده و نگاهی به رشد تولید و درآمد فعلی و آتی این صنعت مشخص می‌شود ادعاست یا واقعیت.

کاهش کاغذی

پیام خوزستان -

اتصال بیش از 1200 روستای خراسان رضوی به شبکه سراسری گاز

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی از گازرسانی به بیش از یک‎هزار و 200 روستای این استان طی 6 سال اخیر خبر داد و گفت: با گازرسانی به آخرین شهر استان، ضریب نفوذ گازرسانی شهری خراسان رضوی به 100 درصد می‌رسد.

قیمت سبد نفتی اوپک به مرز 65 دلار رسید

پیام خوزستان - قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) روز پنجشنبه (14 آذرماه) و همزمان با برگزاری یکصد و هفتاد و هفتمین نشست اوپک به مرز 65 دلار برای هر بشکه رسید.

گزارش اختصاصی شانا از نتایج نشست‌ 177 اوپک

پیام خوزستان - شانا _ فیلم: نتایج دو روز نشست‌ عادی 177 اوپک و هفتمین نشست وزارتی مشترک اوپک و غیر اوپک در وین را در گزارش تصویری اختصاصی امیر دشتی، خبرنگار «شانا» ببینید.

بیانیه پایانی نشست 177 اوپک منتشر شد

پیام خوزستان - یکصدوهفتادوهفتمین نشست وزیران کشورهای عضو اوپک تصویب کرد که مجموع تولید روزانه این سازمان و متحدانش 500 هزار بشکه دیگر کاهش یابد.

اجماع اوپک و غیراوپک برای تشدید کاهش تولید نفت

پیام خوزستان - هفتمین نشست وزیران کشورهای تولیدکننده نفت عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) تصویب کرد مجموع تولید روزانه نفت این کشورها 500 هزار بشکه دیگر کاهش یابد.

وزیر نفت نشست 177 اوپک را خوب ارزیابی کرد

پیام خوزستان - شانا _ فیلم: بیژن زنگنه، وزیر نفت امروز (جمعه، 15 آذرماه) پس از حضور کوتاه در هفتمین نشست وزارتی اوپک و غیراوپک به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و نتایج نشست 177 اوپک را خوب ارزیابی کرد.

5 تصمیم اوپک در نشست 177

پیام خوزستان - تولید کنندگان عضو اوپک و غیراوپک بر تعمیق کاهش عرضه روزانه 503 هزار بشکه توافق کردند، کشورهای عضو و غیرعضو اوپک با منابع ثانویه بعنوان مرجع اعلام تولید نفت موافقت کردند، میعانات گازی و مایعات گازی از محاسبه تولید نفت‌خام کشورهای غیرعضو اوپک هم کنار گذاشته شد، وزیر انرژی الجزایر به عنوان رئیس دوره‌ای اوپک براساس حروف الفبا انتخاب شد و در نهایت ایران نائب رئیس هیئت عامل اوپک شد.

توضیحات وزیر نفت درباره نشست 177 اوپک

پیام خوزستان - شانا_فیلم: بیژن زنگنه، وزیر نفت امروز (جمعه، 15 آذرماه) پیش از آغاز نشست مشترک وزارتی اوپک و غیراوپک درباره نشست 177 اوپک که روز گذشته برگزار شد، توضیحاتی ارایه کرد.

زنگنه: مذاکرات خوبی در نشست 177 اوپک انجام شد

پیام خوزستان - وزیر نفت مذاکرات دیشب اوپک را مطلوب عنوان کرد و از برگزاری نشست فوق العاده کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در سه الی چهار ماه آینده خبر داد.

تعمیرات اساسی و نوسازی واحدهای گاز و گاز مایع مناطق نفت‌خیز جنوب شتاب می‌گیرد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: با هدف استمرار و افزایش تولید خوراک شرکت‌های پتروشیمی مارون و بوعلی، تعمیرات اساسی و نوسازی واحدهای گاز و گاز مایع (NGL) این شرکت شتاب می‌گیرد.

فاز نخست پروژه‌های پژوهشی ازدیاد برداشت در مرحله نهایی است

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: پروژه‌های پژوهشی ازدیاد برداشت و بهبود تولید از 6 میدان نفتی که به پنج دانشگاه و مرکز علمی کشور واگذار شد، فاز نخست این قراردادها در حال اتمام است.

ایران از حق خود کوتاه نمی‌آید

پیام خوزستان - سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین گفت: ایران از اعمال حقوق خود در زمینه تولید و صادرات نفت در شرایط پس از تحریم، به هر میزانی که لازم باشد، کوتاه نخواهد آمد.

استفاده از نفت به عنوان سلاح تأسف آور است

پیام خوزستان - رئیس دوره‌ای اجلاس سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در سخنرانی افتتاحیه نشست 177 این سازمان اعلام کرد استفاده از نفت به عنوان سلاحی برای حمله به اقتصاد کشورهای مستقل و آسیب رساندن به رفاه و توسعه مردم آنها، تأسف آور است.

حضور جوانان، مسیر توسعه صنعت نفت را هموار می‌کند

پیام خوزستان - معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت بر ضرورت بهره‌مندی از جوانان به ‌عنوان سرمایه‌ای ارزشمند در مسیر توسعه صنعت نفت تاکید کرد و گفت: حضور جوانان می‌تواند منشأ پیدایش راه‌حل‌های جدیدی برای رفع چالش‌های این صنعت باشد.

نشست 177 اوپک آغاز به‌کار کرد

پیام خوزستان - یکصدوهفتادوهفتمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده (اوپک) دقایقی پیش در مقر این سازمان در وین آغاز به‌کار کرد.

قوی‌ترین مرد نفتی ایران زیر آتش

پیام خوزستان - بیژن زنگنه، وزیر نفت باسابقه، بسیار توانمند و بسیار مورد احترام (داخلی و خارجی) ایران، اکنون با استیضاح روبه‌روست.

از حق ملت ایران نمی‌گذرم

پیام خوزستان - وزیر نفت با بیان اینکه اگر تحریم‌ها برداشته شود، من هیچ محدودیتی را برای تولید ایران نخواهم پذیرفت و در بالاترین حد ظرفیت ایران تولید خواهم کرد، گفت:‌ این موضوعی است که حق ملت و مردم ماست و بر آن اصرار دارم و از آن نمی‌گذرم.

اوپک گزینه‌های تمدید یا تشدید کاهش تولید نفت را پیش رو دارد

پیام خوزستان - یکی از گزینه‌های پیش روی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در نشست امروز (پنجشنبه 14 آذر ماه) این است که تولید نفت خود را افزایش دهد، اما جزئیات این توافق مشخص نیست.

سیاست چماق و هویج عربستان در برابر دیگر اعضای اوپک

پیام خوزستان - عربستان در نشست امروز (پنجشنبه، 14 آذرماه) اوپک، برای وادار کردن دیگر اعضای این سازمان به همراهی با تلاش‌ها برای افزایش قیمت نفت، از سیاست وعده و وعید استفاده می‌کند.

سردرگمی پیش از آغاز نشست اوپک

پیام خوزستان - سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در حال بررسی تشدید کاهش تولید نفت است، اما نشست این هفته آن حتی پیش از آغاز هم دچار سردرگمی شده است.

وزیر نفت با دبیرکل و رئیس دوره‌ای اوپک دیدار و گفت‌وگو می‌کند

پیام خوزستان - وزیر نفت ساعاتی دیگر در دبیرخانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) با محمد سانوسی بارکیندو، ‌دبیرکل این سازمان و مانوئل کودو، وزیر نفت ونزوئلا و رئیس دوره‌ای اجلاس اوپک دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

نشست آینده اوپک برای بازار نفت حیاتی است

پیام خوزستان - قیمت شاخص نفت برنت پس از اوج‌گیری به بیش از 64 دلار به دلیل خوش‌بینی به توافق تجاری آمریکا و چین، اکنون به دلیل افزایش ذخیره‌سازی آمریکا به کمتر از 64 دلار رسیده است.

پالایشگاه‌های گازی پارس جنوبی به‌هم متصل می‌شوند

پیام خوزستان - پروژه احداث خطوط لوله گاز ترش میان پالایشگاه‌های پارس جنوبی به‌منظور افزایش انعطاف‌پذیری عملیاتی و تولید پایدار گاز در محدوده مناطق پارس یک و دو اجرا می‌شود و فازهای پالایشگاهی پارس جنوبی به یکدیگر متصل می‌شوند.

احتمال تعمیق کاهش تولید نفت اوپک و متحدانش

پیام خوزستان - عراق اعلام کرد که ممکن است سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش کاهش تولید نفت خود را تشدید کنند و آن را به یک میلیون و 600 هزار بشکه در روز برسانند.

ساير مطالب

گاز نقش اساسی در انتقال انرژی به سمت توسعه پایدار دارد

ناهماهنگی میان صادرکنندگان، بزرگترین تهدید برای گاز در 5 سال آینده است

تحریم اعضای جی‌یی‌سی‌اف امنیت انرژی جهان را به خطر می‌اندازد

پیشرفت 30 درصدی واحد 2 متانول پتروشیمی خارک

توسعه بزرگترین مخزن ذخیره‌سازی گاز خاورمیانه کلید خورد

احتمال تمدید توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک بالاست

مصرف نفت جهان کم رمق باقی می‌ماند

ایمن‌سازی 6 نقطه از خط لوله یکم سراسری انتقال گاز

کویت در خرید سهام آرامکو سرمایه‌گذاری می‌کند

گازهای مشعل جزیره خارک تا هفته آینده جمع‌آوری می‌شود

نقش مهم پروژه‌های ان‌جی‌ال در تامین خوراک واحدهای پتروشیمی

پاسخگوی شبهات درباره آمار و ارقام سهمیه‌بندی بنزین هستیم

برگزاری دوره آموزشی مصرف ایمن گاز برای مربیان آموزش و پرورش خراسان شمالی

ضرورت بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه گازرسانی

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در وزارت نفت برگزار شد

پیشرفت 50 درصدی شرکت گاز خراسان رضوی در اجرای پروژه زاهدان

دریافت 9 گواهینامه‌ استاندارد سیستم‌های مدیریت در مجتمع گاز پارس جنوبی

برگزاری رزمایش مدیریت شرایط اضطراری در پالایشگاه گاز ایلام

قیمت نفت حدود 60 دلار باقی می‌ماند

نفت خزر و دانشگاه علم و فناوری مازندران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

حفاری 111 هزار متر چاه‌ نفت و گاز در 8 ماه امسال

پالایشگاه گاز پارسیان، متوازن‌کننده تولید گاز طبیعی کشور

کاهش مصرف بنزین کشور معادل یک پالایشگاه 750 هزار بشکه‌ای

عرضه فرآورده‌های نفت و گاز در بورس انرژی ایران

افت قیمت نفت به دلیل افزایش ذخیره‌سازی در آمریکا

آمریکا به جنگِ حق توسعه ملت‌ها رفته؛ سران جی‌یی‌سی‌اف به هوش باشند

نشست کمیته فنی اوپک 12 آذرماه برگزار می‌شود

اوپک به وضع شکننده اقتصاد جهان توجه کند

درخواست قزاقستان از روسیه برای مشارکت در صادرات گاز به چین

تداوم نیاز عربستان به اوپک پس از واگذاری سهام آرامکو

افزایش 17 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب

آمریکا به جنگ حق توسعه ملت‌ها رفته است؛ سران جی‌یی‌سی‌اف به هوش باشند

عربستان پس از واگذاری سهام آرامکو همچنان به اوپک نیاز دارد

پروژه جمع‌آوری پساب کارخانه ان‎جی‎ال 600 راه‌اندازی شد

افزایش 15 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در استان گلستان

صادرات محصولات از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی آسان شد

بزرگ‌ترین تهدیدهای پیش‌روی توازن بازار نفت

صرفه‌جویی ارزی 9 میلیارد دلاری با صادرات سوخت مایع

بخش دریایی فاز 14 پارس جنوبی دی‌ماه تکمیل می‌شود

مدیر مرکز توسعه مدیریت در صنعت نفت منصوب شد

میانگین مصرف بنزین کل کشور به روزانه 79 میلیون لیتر رسید

اهتمام شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به اجرای پروژه‌های آبرسانی

تثبیت قیمت نفت در بحبوحه تلاش برای توافق تجاری آمریکا و چین

تعمیرات اساسی پالایشگاه نفت تهران پایان یافت

فراخوان وزارت نفت برای تصدی «مدیرکل بازرسی و پاسخگویی به شکایات»

نفتای سبک پالایشگاه تهران در بورس انرژی عرضه می‌شود

صفر تا صد نحوه تخصیص وکیوم باتوم از سوی وزارت نفت به ذی‌نفعان

قیمت سبد نفتی اوپک از 64 دلار گذشت

ضرورت بازرسی فنی از تاسیسات ذخیره‎سازی گاز سراجه قم

افزایش 76 درصدی واردات نفت چین از عربستان

تولید ال‌ان‌جی قطر افزایش می‌یابد

کاهش فعالیت پالایشگاه‌های نفت آمریکا به دلیل ضعف تقاضا

زمینه‌های همکاری پژوهشگاه نفت و شهرک علمی اصفهان بررسی شد

انتصاب‌های جدید در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

روند مطلوب تولید و فروش در هلدینگ خلیج فارس

نقش تأثیرگذار سازندگان داخلی در روند تولید و توسعه پتروشیمی مروارید

تدوین نرم‌افزار عملیات اسیدکاری چاه در نفت‎خیز جنوب

ادامه تقلای آرامکو برای یافتن مشتری خارجی

نحوه درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت

عرضه نفتای سبک پالایش نفت بندرعباس در بورس انرژی

پیام تسلیت وزیر نفت به مناسبت درگذشت همشیره رئیس جمهوری

نفت هفته را با افزایش قیمت آغاز کرد

نشانه‌های محدودیت عرضه در بازار نفت نمایان شد

حفر 138 حلقه چاه‌ اکتشافی در مناطق خشکی و دریایی

مالزی سهام شرکت نفت عربستان را نمی‌خرد

گازرسانی به 565 روستا در کرمانشاه تا پایان سال 98

رشد 25 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در استان کردستان

کود اوره مورد نیاز کشاورزان با قیمت مصوب دولت عرضه می‌شود

کاهش دکل‌های حفاری نفت در آمریکا ادامه یافت

طراحی و ساخت یک تجهیز کاربردی در ملی حفاری

راه‌اندازی نرم‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی شرکت گاز استان تهران

ظرفیت برداشت روزانه گاز از پارس جنوبی به 680 میلیون مترمکعب می‌رسد

صرفه اقتصادی میلیاردی با مصرف سی‌ان‌جی

برای بحث درباره تمدید توافق جهانی کاهش تولید نفت زود است

تولید گاز در خانگیران افزایش یافت

عرضه متنوع فرآورده‌های پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

شکستن سد تحریم از سوی تیم نوسازی و تعمیرات منطقه لاوان

کشور از عوارض واردات بنزین نجات یافت

کمیته خبرگان حوزه مناقصات و قراردادها در نفت تشکیل شد

امکان توزیع روزانه 40 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در کشور

تازه‌ترین جزئیات طرح سهمیه‌بندی بنزین تشریح شد

هشتمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

تحویل نفت اقلیم کردستان به دولت مرکزی عراق از 2020 آغاز می‌شود

آغاز به‌کار کمیته بازرسی دستورعمل‌های کاربردی در تاسیسات مناطق نفت‌خیز جنوب

برنامه‎ریزی برای حفاری چاه‎های جدید در آزادگان شمالی

روسیه با کاهش بیشتر عرضه نفت خود موافقت نمی‌کند

نحوه پیگیری کارت هوشمند سوخت

طرح اصلاح نظام پیمانکاری نفت به ثمر می‎نشیند

پژوهشگاه نفت در فهرست 10 آزمایشگاه برتر کشور قرار گرفت

تداوم انتقال ایمن و بهره‌ور گاز با پیاده‌سازی سیستم مدیریت یکپارچه خوردگی

جهش‌های پتروشیمی چگونه خواهد بود؟

سران جی‌یی‌سی‌اف در «گینه استوایی» گردهم می‌آیند

هدف‌گذاری پتروشیمی جم برای متنوع‌سازی سبد تولید

تردیدها درباره همراهی روسیه با تعمیق کاهش عرضه نفت

طرح‌های مطالعاتی استقرار مدیریت خوردگی و بازرسی فنی به‌زودی آغاز می‌شود

تکمیل عملیات نصب اسپول‌های دریایی فاز 13 پارس جنوبی

قیمت سبد نفتی اوپک به مرز 64 دلار رسید

گزیده‌های «نفتی» هفته

سهمیه بنزین آذرماه امشب واریز می شود

سهمیه بنزین خودروها تا 6 ماه امکان ذخیره در کارت سوخت دارد

برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی المپیاد بهره‌برداران خطوط انتقال گاز

گام‌های پایانی در مسیر گازرسانی به استان قم

بازسازی توربین RUSTON در منطقه یک عملیات انتقال گاز

سوخت کشاورزان طبق سهمیه در اختیارشان قرار می‌گیرد

طراحی و اجرای بیش از 2800 کیلومتر شبکه گاز در استان هرمزگان

مشخص نشدن زمان افزایش قیمت بنزین تدبیر امنیتی بود

تجهیز مدارس روستاهای دهستان خانگیران از سوی پالایشگاه هاشمی‌نژاد

متقاضیان گازسوز کردن خودروها به سامانه NGVI.IR مراجعه کنند

مصرف بالای بنزین ایران را به واردکننده این فرآورده تبدیل می‌کرد

قیمت تعیین‌شده برای بنزین حداقل قیمت تولید سوخت در کشور است

حاصل طرح اصلاح قیمت بنزین، پرداخت مبالغی به قشر متوسط و کم‌درآمد است

مصرف سی‌ان‌جی در کشور روزانه 2 میلیون مترمکعب افزایش یافت

2 سکوی باقی مانده فاز 13 تا پایان سال نصب می‌شوند

عرضه نفت خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی

فرصت صادرات به جای هزینه قاچاق بنزین

دولت در بحث اصلاح قیمت بنزین و ارائه تسهیلات مصمم است

مصرف گاز کل کشور به مرز 700 میلیون مترمکعب رسید

نشست‌های هم‌اندیشی کارکنان جوان مناطق نفت‌خیز جنوب آغاز شد

سهمیه‌بندی بنزین مرهمی بر تن محیط زیست است

زمان برگزاری یازدهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان تغییر کرد

دست رد خارجی‌ها به سهام آرامکو

افزایش قیمت بنزین کاهش قاچاق سوخت را به همراه دارد

افزایش حوادث ناشی از مصرف نادرست گاز

ایجاد مسیرهای جدید هوایی برای کاهش مصرف سوخت هواپیماها

شرایط دوگانه‌سوز کردن خودروها باید تسهیل شود

عرضه متنوع فرآورده‌های پالایشی و پتروشیمی در بورس انرژی

ضرورت اصلاح قیمت بنزین تصمیم یک‌شبه نبود

قیمت گازوئیل به‌دلیل هزینه حمل‌ونقل روستاییان افزایش نیافت

مدیر صادرات و واردات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منصوب شد

کمتر از یک سوم مصرف بنزین کشور با قیمت آزاد خواهد بود

افزایش قیمت بنزین، تورم ایجاد نمی‌کند

راهکارهای جدید برای فروش نفت‌خام در بورس

70 درصد کاتالیست‌های مصرفی پتروشیمی اروند ایرانی هستند

اصلاح قیمت بنزین سفره سودجویان را کوچک می‌کند

سخنگوی دولت: تا پایان دولت دوازدهم روستایی بدون گاز نمی‌ماند

اختصاص سهمیه سوخت به خودروهای فرسوده در حال بررسی است

شیوه‌نامه نحوه عرضه نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی ابلاغ شد

چند سکوی پارس جنوبی از ابتدای امسال تاکنون نصب شده است؟

مبارزه با قاچاق سوخت مهمترین هدف طرح مدیریت مصرف است

اصلاح قیمت بنزین گامی مثبت برای جلوگیری از قاچاق سوخت

توزیع ٤٠٠ بسته نوشت‌افزار در مناطق مجاور نفت و گاز گچساران

سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری اوپک در کوبا

افزایش تولید رقبا اوپک و متحدانش را به چالش می‌کشد

تعمیرات مراکز تاسیساتی شرکت نفت مناطق مرکزی پایان یافت

همکاری کامل همه قوا در اجرای مصوبه مدیریت مصرف سوخت

شرکت‌های نفت و گاز آمریکا باز هم سرمایه‌گذاری نفتی را کاهش می‌دهند

سوخت سرویس‌های مدارس کشور تامین شده است

کاهش شمار دکل‌های حفاری نفت در آمریکا

حمایت پوتین از ادامه همکاری با اوپک

4 رقم آخر کد ملی به‌عنوان پیش فرض رمز کارت سوخت فعال است