پیام خوزستان

آخرين مطالب

اعلام محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در اهواز اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی به منظور ایجاد نظم و امنیت ترافیکی مطلوب در روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی در اهواز خبر داد.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، سرهنگ منصور جمشیدی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در اهواز جهت ایجاد نظم و امنیت ترافیکی مطلوب در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار کرد: در روز تاسوعا (فردا 18 شهریورماه) در طول خیابان شریعتی، چهارراه زند به سمت طالقانی و میدان شهدا محدودیت ترافیکی برقرار است.
وی افزود: مسیر‌های جایگزین، خیابان امام خمینی(ره) و خیابان آزادگان برای تردد در روز تاسوعا در نظر گرفته شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان تصریح کرد: برای روز عاشورا نیز از ساعت 2 بامداد، خیابان شریعتی و کلیه کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به آن، چهارراه زند تا پل سیاه، سه‌راه آزادگان، خیابان شهدا ( به صورت رفت و برگشت) و خیابان 24 متری مسدود است.
وی بیان کرد: مسیر‌های جایگزین برای روز عاشورای حسینی پل هفتم، پل کابلی(رفت و برگشت) بلوار ساحلی، خیابان امام شرقی، خیابان امام غربی، بلوار آیت.الله بهبهانی، تقاطع چهارراه زند به پل کابلی و بلوار ساحلی غربی در نظر گرفته شده است.
جمشیدی گفت: از مردم می‌خواهیم به محدودیت‌های ترافیکی توجه کنند، رانندگان با احتیاط رانندگی کرده و مراقب عابران پیاده در شب باشند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield