پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان:

باند 5 نفره سارقان منازل آبادان دستگیر شدند سياسي

باند 5 نفره سارقان منازل آبادان دستگیر شدند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان - فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری اعضای باند پنج نفره سارقان منازل در این شهر خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت منزل در آبادان، موضوع به طور ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
وی گفت: ماموران کلانتری 15 احمدآباد با انجام تحقیقات میدانی و اطلاعاتی همچنین به دست آوردن سرنخ دریکی از منازل سرقت شده در احمدآباد توانستند کمتر از 48 ساعت محل اختفاء مجرمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در دو عملیات ضربتی این باند پنج نفره سارقان را متلاشی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان افزود: از مخفیگاه های متهمان پنج دستگاه پمپ آب، سه دستگاه سیلندر گاز، سه دستگاه کنتور و مقداری وسایل آشپزخانه و ابزارآلات کشف و ضبط شد.
سرهنگ تقی زاده تصریح کرد: این سارقان که به صورت باندی دست به سرقت می زدند در بازجویی های پلیسی به 13 فقره سرقت شامل 6 فقره سرقت منزل، پنج فقره سرقت داخل خودرو و دو فقره سرقت تلفن همراه اعتراف کردند.
وی یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده، از طریق دادسرا روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: از آنجایی که شهروندان برای شرکت در آئین های سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) اقدام به ترک منزل می کنند لذا ضمن هوشیاری کامل با مراقبت درست از اموال و خانه های خود، فرصت هر گونه اقدام را از سارقان بگیرند.
سرهنگ تقی زاده افزود: شهروندان موارد مشکوک را به طور سریع به پلیس 110 اطلاع دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield