پیام خوزستان

آخرين مطالب

مسئول برگزاری آئین سفره‌داران باب‌الحوائج (ع):

آئین سفره‌داران باب‌الحوائج (ع) در اندیمشک برگزار می‌شود سياسي

آئین سفره‌داران باب‌الحوائج (ع) در اندیمشک برگزار می‌شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اندیمشک _ مسئول برگزاری آئین سفره‌داران باب‌الحوائج (ع) گفت: به نیت حاجت حاجتمندان، آئین سفره‌داران باب‌الحوائج (ع) در اندیمشک برگزار می‌شود.

شهلا سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با هدف توجه به توسعه ارزش‌های اسلامی، جذب مشارکت‌های مردمی، کمک به اقشار محروم و کم بضاعت ترویج گفتمان و منطق اهل بیت (ع) و سبک زندگی اسلامی آئین سفره داران باب‌الحوائج (ع) در شهرستان اندیمشک برگزار می‌شود.
وی با اشاره به مشارکت مردمی و خیرین برای طبخ غذای نذری در اندیمشک، افزود: تمهیدات لازم برای پذیرایی و میزبانی از عزاداران حسینی (ع) در تجمع بزرگ یوم‌العباس (ع) اندیشیده شده است.
مسئول برگزاری آئین سفره‌داران باب‌الحوائج (ع) گفت: به نیت حاجت تمام حاجت‌مندان 14 هزار پرس غذای نذری با مشارکت موسسه خیریه مریم عذرا، هیئت بیت‌الزهرا اندیمشک طبخ و در روز تاسوعای حسینی (ع) توزیع می‌شود.
وی افزود: با همکاری شهرداری و کسبه شهرستان اندیمشک بیش از 2 هزار متر مربع از فضای خیابان امام خمینی (ره) برای طبخ و توزیع غذای نذری در اندیمشک مهیا شد.
سهرابی تصریح کرد: 40 نفر آشپز و 200 بانوی ارادتمند به ساحت مقدس اباعبدالله حسین و اهل بیت (ع) در مراحل طبخ، تهیه و تدارکات غذای نذری مشارکت دارند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield