پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون عمرانی استاندارخوزستان:

موزه دفاع مقدس اهواز 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد سياسي

موزه دفاع مقدس اهواز 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: موزه دفاع مقدس شهر اهواز 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که مطابق زمانبندی باید بیش از این باشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، فاضل عبیات ظهر امروز یکشنبه در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اظهار کرد: تنها استانی که می تواند دفاع مقدس، رشادت ها و ایثارگری ها را به خوبی به نسل آینده انتقال دهد، خوزستان است.
وی افزود: موزه دفاع مقدس یکی از این ظرفیت ها است که بای از طریق آن طراحی مفهومی وقایع را به خوبی بازسازی کنیم.
معاون عمرانی استاندار خوزستان به پیشرفت 30 در صدی موزه دفاع مقدس شهر اهواز اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی باید پیشرفت بیش از این ها انجام می شد.
عبیات تصریح کرد: وجود دو دکل مربوط به شرکت نفت در محدوده موزه و عدم اجرای تعهدات از سوی برخی ارگان ها موجب این کندی شده است.
وی به دیگر پروژه های عمرانی حوزه شهدا و دفاع مقدس در استان اشاره کرد و بیان کرد: یادمان طلائیه با 80 درصد، مزار شهدای بومی و اتصال دو مزار شهدای هویزه 95 درصد، تکمیل حسینیه و محوطه سازی هفتگل 95 درصد و تکمیل حسینیه یادمان شهدای شهرستان لالی 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
معاون عمرانی استاندار خوزستان با عنوان اینکه برخی پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی بالا می تواند در هفته دفاع مقدس امسال به بهره برداری برسد، گفت: بخشی از موزه دفاع مقدس آبادان با تصمیم کمیته یادمان ها می تواند در هفته دفاع مقدس افتتاح شود.
عبیات عنوان کرد: همچنین احداث یادمان شهید گمنام دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان با صد در صد پیشرفت فیزیکی تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield