پیام خوزستان

آخرين مطالب

روز جمعه

مراسم شیرخوارگان حسینی در 300 نقطه خوزستان برگزار می‌شود اجتماعي

مراسم شیرخوارگان حسینی در 300 نقطه خوزستان برگزار می‌شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مسئول برگزاری مجمع جهانی علی اصغر (ع) در خوزستان گفت: همزمان با اولین جمعه ماه محرم، مراسم شیرخوارگان حسینی در 300 نقطه خوزستان برگزار می‌شود.
فردوس مجدیان در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان،‌ اظهار کرد: مراسم شیرخوارگان حسینی، همزمان با سراسر کشور روز جمعه 15 شهریوماه، برابر ششم محرم، در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برگزار خواهد شد. این مراسم رأس ساعت 8 صبح با حضور مادران و شیرخوارگان و عموم مردم آغاز می‌شود و به صورت مستقیم از سیمای استان پخش خواهد شد.
وی گفت: سخنرانی حجت‌الاسلام شحیطاط، مداحی حسن صفری، قرائت زیارت عاشورا، اهدای لباس به شیرخوارگان و قرائت نذرنامه برنامه‌های این مراسم خواهد بود. همچنین این مراسم در بیش از 300 نقطه استان خوزستان اعم از شهری و روستایی به زبان‌های عربی و فارسی برگزار می‌شود.
مجدیان تصریح کرد: مراسم شیرخوارگان حسینی در سال جاری در 6 هزار و 200 نقطه کشور و همچنین 45 کشور دنیا برگزار می‌شود و امسال برای اولین بار، این مراسم در جایگاه اصلی خود یعنی در خیمه‌گاه کربلا نیز برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: مراسم شیرخوارگان حسینی در آستان علی‌بن مهزیار اهوازی نیز ساعت 9 صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمنصور موسوی و مداحی امین پریشان همراه خواهد بود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield