پیام خوزستان

آخرين مطالب

خودرو حمل داروی بیمارستان گلستان اهواز به سرقت رفت سياسي

خودرو حمل داروی بیمارستان گلستان اهواز به سرقت رفت
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - مدیر داخلی بیمارستان گلستان اهواز گفت: خودرو حمل داروی این بیمارستان توسط افراد ناشناس به سرقت رفت.

شهیار میرخشتی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: سهمیه ماهانه داروهای مخدر بیمارستان گلستان اهواز روز سه شنبه طبق نامه کتبی از معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به وسیله یک دستگاه خودروی پژو 405 تحویل گرفته شد.
وی افزود: لاستیک این خودرو در مسیر بازگشت به بیمارستان در یکی از نقاط شهر اهواز از سوی فردی ناشناس در ترافیک با چاقو پنجر می شود و راننده برای حفظ امنیت در کنار یکی از ماموران نیروی انتظامی متوقف می شود.
میرخشتی ادامه داد: در پی این اقدام و پس از تماس راننده پژو با بیمارستان سرانجام یک دستگاه وانت استیجاری برای دریافت داروها از سواری پژو به محل اعزام می شود که این خودرو نیز در مسیر بازگشت در حوالی فلکه پارک قوری اهواز از سوی سه خودرو متوقف و راننده با چوب مضروب شده و وانت به سرقت می رود.
مدیر داخلی بیمارستان گلستان اهواز گفت: راننده وانت بار بلافاصله حراست و امور حقوقی بیمارستان را در جریان قرار داده و گزارش این سرقت به نیروی انتظامی و دادستانی نیز ارسال شده است.
وی با بیان اینکه وانت مذکور عصر دیروز در اطراف شهر اهواز پیدا شد گفت:از داروهای موجود در این خودرو به ارزش 320 میلیون ریال خبری نیست و داورها به سرقت رفته است.
میرخشتی ادامه داد: پرونده این سرقت در دست پیگیری است.
3004/6068


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield