پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان:

آماده حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در خوزستان هستیم سياسي

آماده حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در خوزستان هستیم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان گفت: آماده همکاری با تولیدکنندگان، بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاری در استان هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، حبیب الله آصفی عصر امروز سه شنبه در جلسه تجلیل از برگزیدگان نمایشگاه هفته دولت و کارآفرینی با تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین ( ع) اظهار کرد: اگرچه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری متولی برگزاری نمایشگاه و هفته دولت بود اما در خوزستان بخشی از زیرساخت توسعه اقتصادی به هماهنگی دستگاه‌های امنیتی و اجرایی برمی گردد.
وی با اشاره به موقعیت مرزی خوزستان و تأثیر آن بر سختگیری دستگاه‌های اجرایی در زمینه صدور مجوز برای سرمایه گذاری بخش خصوصی افزود: شرایط خاص خوزستان و هم مرزی با کشورهای متعدد بار سنگینی را به دوش سرمایه گذاران می‌گذارد.
معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان تصریح کرد: بنابراین ضرورت هماهنگی‌های اولیه برای اخذ موافقت‌های اصولی بخشی با حوزه امنیتی و این معاونت است.
آصفی ادامه داد: آمادگی کامل برای حمایت از اقدامات معاونان اقتصادی داریم و هرکجا نیاز به هماهنگی با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی باشد، آماده همکاری هستیم چون می‌دانیم که تولیدکنندگان مظلوم و با چه مشکلاتی روبرو هستند.
وی بیان کرد: با وجود همه ظرفیت‌هایی که در خوزستان هست، بخشی از مشکلات خوزستان مربوط به کمبود زیرساخت‌ها و جنگ است.
معاون امنیتی انتظامی استاندار خوزستان عنوان کرد: این آمادگی 100 درصدی برای حمایت از سرمایه گذاران در مجموعه معاونت امنیتی انتظامی استانداری وجود دارد و مواردی که بنا به تشخیص استاندار به ما واگذار شود را حل می‌کنیم.
آصفی در پایان با بیان اینکه اولویت امسال همه حوزه‌ها بخش اشتغال است و رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید فراوان دارند، گفت: آمادگی فراهم کردن بستر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران در همه بخش‌های دولتی داریم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield