پیام خوزستان

آخرين مطالب

مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری خوزستان:

عملکرد تمام حوزه ها در خوزستان به حمایت از اشتغال ختم می شود سياسي

عملکرد تمام حوزه ها در خوزستان به حمایت از اشتغال ختم می شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری خوزستان گفت: عملکرد اصلی دولت و اولویت نخست کشور با توجه به تحریم ها و مشکلات اقتصادی حوزه اشتغال است.

به گزارش خبرنگار مهر ، رضا قیصی پور ظهر امروز سه شنبه در جلسه تجلیل از برگزیدگان نمایشگاه هفته دولت و کارآفرینی با تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین ( ع) اظهار کرد: بحث اشتغال و سرمایه‌گذاری بحث اصلی کشور است و با توجه به تحریم بیشترین مواردی که در دولت و سه قوه مطرح می‌شود، بحث اشتغال است.
وی با اشاره به اهمیت اشتغال افزود: با توجه به اهمیت موضوع ودستور کار همه دستگاه‌های دولتی و شعار سال بخش عمده عملکرد دولت در حوزه اشتغال است.
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تصریح کرد: بنا شد تا به دلایل مختلف از جمله توجه به اشتغالزایی و صرفه جویی در هزینه‌ها نمایشگاه هفته دولت با نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی همزمان برگزار شوند.
قیصی پور در ادامه گفت: 15 جلسه با بخش خصوصی و دستگاه‌های اجرایی برگزار و کل مساحت غرفه‌ها دو هزار و 400 مترمربع بود.
وی یادآور شد: در این نمایشگاه 13 فرمانداری، 21 دستگاه اجرایی و 50 شرکت بخش خصوصی مشارکت داشتند که 50 درصد غرفه‌ها به بخش دولتی و 50 درصد به بخش خصوصی داده شد.
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان بیان کرد: در حوزه گردشکری با توجه به اهمیت موضوع 60 درصد بخش خصوصی حضور یافته و 10 کارگاه آموزشی برگزار شد.
قیصی پور با تقدیر از حضور و حمایت خبرنگاران در پوشش خبری وسیع نمایشگاه هفته دولت و انعکاس مطلوب آن در رسانه‌ها عنوان کرد: اصحاب رسانه ملی برای اطلاع رسانی و انعکاس دستاوردهای دولت در نمایشگاه هفته دولت خوزستان همکاری و حضور آنها بسیار مؤثر بود.
وی اضافه کرد: حضور مدیران دستگاه‌های دولتی، خصوصی و فرمانداران و ارائه گزارش عملکرد آنها خوب و انعکاس خبری خیلی خوبی نیز نسبت به دوره‌های قبل داشت.
مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: از همه مهم‌تر صرفه جویی 30 درصدی نسبت به سال قبل بود و متقاضیان هزینه‌ها را طوری کاهش دادند تا بخش خصوصی به راحتی امکان حضور در نمایشگاه هفته دولت را برای ارائه دستاوردها و خدمات خود پیدا کند.
قیصی پور افزود: خود نمایشگاه بین المللی اهواز هم کمک کرد و این نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته قدمی رو به جلو بود.
وی در پایان بیان کرد: برای حضور دستگاه‌های دولتی و خصوصی و بخش خصوصی در زمینه حضور در نمایشگاه هفته دولت نظام ارزیابی گذاشتیم و مقایسه‌ای انجام و گزارش آن به استاندار داده می‌شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield