پیام خوزستان

آخرين مطالب

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز خبر داد:

افزایش 2.5 برابری توزیع مواد غذایی بین هیأت های مذهبی در اهواز فرهنگي

افزایش 2.5 برابری توزیع مواد غذایی بین هیأت های مذهبی در اهواز
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - رئیس اداره تبلیغات اسلامی اهواز گفت: میزان مواد غذایی مورد نیاز برای طبخ غذا در هیأت‌ها و مساجد در ایام سوگواری امام حسین(ع) امسال بیش از دو و نیم برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حجت‌الاسلام محمد پشم‌فروش در خصوص نحوه توزیع ارزاق و مواد غذایی بین هیأت‌های و مساجد اهواز اظهار کرد: امسال نیز به مانند سال‌های قبل، بحث توزیع ارزاق و مواد غذایی مورد نیاز برای طبخ غذا در هیأت‌ها و مساجد در ایام سوگواری امام حسین ( ع) اجرایی شد و این برنامه از امروز رسماً آغاز شده است.
وی افزود: در 8 تا 10 منطقه اهواز افرادی به‌عنوان نماینده شورای هیأت‌های مذهبی اهواز قرار داده شده، در سامانه اطلاع‌رسانی و به مسئولان هیأت‌ها معرفی شده‌اند که بر این اساس مسؤولان هیأت‌ها و مساجد می‌توانند با مراجعه به این افراد حواله تهیه ارزاق را دریافت کنند.
پشم‌فروش گفت: امسال بیش از دو و نیم برابر مقدار ارزاق افزایش پیدا کرده است که اداره کل صنعت، معدن و تجارت در این امر همکاری کرده است.
وی ادامه داد: هیأت‌ها، مساجد و حسینیه‌ها می‌توانند پس از تهیه حواله، به مکان‌های تعیین شده در سطح شهر رفته و گوشت قرمز، مرغ، برنج و شکر را به نرخ مصوب دولتی تهیه کنند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز عنوان کرد: هر کدام از افراد مراجعه کننده حتی‌الامکان به فراخور میزان پخت و نیازش حواله دریافت می‌کند؛ این برنامه احتمالاً تا یک روز قبل از تاسوعا ادامه دارد و چنانچه مقداری از ارزاق هم باقی بماند، تا اربعین هم امکان توزیع وجود دارد.
پشم‌فروش در پایان بیان کرد: امسال علاوه بر هیأت‌های دارای کد، به مسؤولان مساجد، هیأت‌ها و حسینیه‌هایی که هنوز مجوز هیأت را به‌صورت ثبت شده دریافت نکرده‌اند نیز ارزاق تعلق می‌گیرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield