پیام خوزستان

آخرين مطالب

در ابلاغ های جداگانه از سوی وزیر کشور انجام شد / انتصاب رؤسای قرارگاه های اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه سياسي

در ابلاغ های جداگانه از سوی وزیر کشور انجام شد / انتصاب رؤسای قرارگاه های اربعین حسینی در مرزهای شلمچه و چذابه
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان عبدالرضا رحمانی فضلی در ابلاغ های جداگانه علی حسین حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان را به عنوان رئیس قرارگاه اربعین حسینی در مرز چذابه و حبیب اله آصفی سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان را به عنوان رئیس قرارگاه اربعین حسینی در مرز شلمچه منصوب کرد. 
در ابلاغ انتصاب ریاست قرارگاه اربعین حسینی در مرز شلمچه آمده است:  
 جناب آقای علی حسین حسین زاده
معاون محترم سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان
سلام علیکم
به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رئیس قرارگاه ویژه اربعین حسینی مرز چذابه منصوب می گردید.
در این راستا لازم است با شکل دهی قرارگاه ویژه با حضور اعضای استانی که تحت تابعیت آن قرارگاه خواهند بود تمام امور مرتبط را در سطح استان در خصوص مرز چذابه ساماندهی، تصمیم‌گیری، اجرا و همچنین هماهنگی‌های لازم را با مسئولین کشور مقابل به عمل آورید.
تأکید میگردد کلیه برنامه‌ها و اقدامات می بایست در چارچوب سیاست ها و تصمیمات ستاد مرکزی تنظیم و اجرایی شده و نتایج حاصله نیز باید به صورت منظم و مستمر به آن ستاد منعکس شود. 
بدیهی است بر اساس این ابلاغیه تمامی دستگاه های لشکری، کشوری و استانی مستقر در جذابه و مسیرهای منتهی در سطح استان موظف به همکاری و هماهنگی با جنابعالی و در چارچوب تصمیمات ویژه ستاد اربعین حسینی می باشند. 
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور
همچنین در ابلاغ انتصاب ریاست قرارگاه اربعین حسینی در مرز شلمچه آمده است:  
جناب آقای حبیب اله آصفی 
سرپرست محترم معاونت امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان 
سلام علیکم
به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رئیس قرارگاه ویژه اربعین حسینی مرز شلمچه منصوب می گردید.
در این راستا لازم است با شکل دهی قرارگاه ویژه با حضور اعضای استانی که تحت تابعیت آن قرارگاه خواهند بود تمام امور مرتبط را در سطح استان در خصوص مرز شلمچه ساماندهی، تصمیم‌گیری، اجرا و همچنین هماهنگی‌های لازم را با مسئولین کشور مقابل به عمل آورید.
تأکید میگردد کلیه برنامه‌ها و اقدامات می بایست در چارچوب سیاست ها و تصمیمات ستاد مرکزی تنظیم و اجرایی شده و نتایج حاصله نیز باید به صورت منظم و مستمر به آن ستاد منعکس شود. 
بدیهی است بر اساس این ابلاغیه تمامی دستگاه های لشکری، کشوری و استانی مستقر در شلمچه و مسیرهای منتهی در سطح استان موظف به همکاری و هماهنگی با جنابعالی و در چارچوب تصمیمات ویژه ستاد اربعین حسینی می باشند. 
عبدالرضا رحمانی فضلی
وزیر کشور
کد: 53608
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6

تصاویر مرتبط


Text/HTML
به منظور ورود محتوا می بایست حالت نمایش پرتال را در وضعیت ویرایش قرار داده سپس از منوی ماژول و یا لینک موجود استفاده نمایید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield