پیام خوزستان

آخرين مطالب

کانون پرورش فکری بر رشد چند بعدی کودکان و نوجوانان تأکید دارد فرهنگي

کانون پرورش فکری بر رشد چند بعدی کودکان و نوجوانان تأکید دارد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی معتقد است: کانون پرورش فکری به رشد چند بعدی کودک تأکید می‌کند و تنها به یک بعد نمی‌پردازد.
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، همایون یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در بازدید از فعالیت‌های تابستانی مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اهواز و نشست با جمعی از کارکنان اداره کل کانون خوزستان در اهواز با بیان این مطلب گفت: کار کانون فعالیت ارزشمندی است که توجه ویژه‌ای به کودکان و نوجوانان و پر کردن خلأهای آموزش و پرورش رسمی دارد. 
وی اقدامات فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و مذهبی کانون همچون، قصه‌گویی، تولید فیلم و کتاب و ... را ازجمله کارهای ارزشمند این نهاد فرهنگی برشمرد و تأکید کرد: تولیدات فرهنگی هنری و ادبی در کانون یکی از نقاط قوت و یکی از کارهای مهم و با اهمیت است که صورت می‌گیرد و این مصداق وظیفه الهی در تربیت کودکان و نوجوانان است. 
یوسفی با اشاره به این‌که هرچند کانون از لحاظ بودجه و ساختار سازمانی کوچک اما یکی از مراکز تأثیرگذار در تعلیم، تربیت و پرورش فکر و استعداد کودکان و نوجوانان به‌حساب می‌آید. 
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که در دنیا، توسعه انسانی از کودکی و نوجوانی آغاز می‌شود و هرگونه عدم توجه به این مهم باعث ایجاد خلأ فرهنگی و گسست‌های اجتماعی در جامعه می‌شود که قطعاً کانون از ارکانی است که این خلأها را به خوبی پوشش می‌دهد. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در کانون با امر تربیت و پرورش فکر کودک و نوجوان روبرو هستیم و این نکته مهمی است که باعث می‌شود در آینده جوانانی خوداتکا و خلاق پرورش یابند و اداره کشور را به دست بگیرند. 
یوسفی در راستای حمایت از فعالیت‌های کانون در پاسخ به درخواست‌های مدیرکل کانون خوزستان در بهسازی و نوسازی برخی مراکز ثابت و ناوگان کتابخانه‌های سیار و جذب نیروی انسانی یادآور شد: تمام تلاش خود را متناسب با وضع موجود اقتصادی کشور در رفع این مشکلات انجام‌ خواهد داد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield