پیام خوزستان

آخرين مطالب

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:

انتخابات 98 باید به یک همایش بزرگ ملی تبدیل شود سياسي

انتخابات 98 باید به یک همایش بزرگ ملی تبدیل شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - دزفول- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: با وحدت و انسجام باید انتخابات 98 را به یک همایش بزرگ ملی برای خنثی سازی توطئه های دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل تبدیل کنیم.

محمد حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات تلاش دارد تا همچون همیشه در مسیر قانون حرکت کند و انتخابات را در چارچوب قانون برگزار کند لذا همه مجریان و ناظران انتخابات باید قانون را ستاره راهنمای خود قرار دهند و به هیچ وجه حق انحراف از قانون را ندارند.
وی قانون را فصل الخطاب برای همگان دانست و افزود: قانون ما را به بی طرفی و امانتداری مکلف می‌کند؛ قانون به ما می‌گوید همه کاندیداها حق برابر دارند و ما حق جانبداری به دلیل خویشاوندی، دوستی، همکاری و غیره را به هیچ عنوان نداریم چراکه مردم ولی نعمت هستند و ما موظف هستیم از رأی مردم صیانت کنیم بنابراین بی طرفی مسولان ، وحدت و قانونمداری جزو اصول اساسی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 98 است.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات، گفت: کارگزاران ما در عرصه انتخابات مجریان، ناظران و بازرسان انتخابات همه باید نسبت به کاندیداها و نسبت به آنچه اتفاق می‌افتد بی‌طرفی خود را نشان دهند و جانبدارانه عمل نکنند.
حیدری تاکید کرد: نباید علایق شخصی و عاطفی، ملاحظات سیاسی و گروه بندی ها ، جناح بندی ها و ملاحظات اجتماعی بر روی مواضع مجریان برگزاری انتخابات سایه بیافکند و موجب شود تا مجریان ما از بی طرفی و عدالت خارج شوند چرا که این خط قرمز دولت و نظام است.
وی در ادامه تصریح کرد: صیانت از بی طرفی، قانون مداری، انسجام و وحدت ما زمانی حفظ خواهد شد که قانون مدار باشیم و در پناه قانون و در مسیر قانون گام برداریم. ستاره راهنمای ما در برگزاری انتخابات باید قانون باشد و لاغیر؛ بنابراین اگر چنین نباشد دچار خطا و اشتباه می‌شویم.
حیدری با تاکید بر اینکه اصل بی طرفی و وحدت در پناه قانون است، افزود: امیدوار هستیم ما نیز در ستاد انتخابات شهرستان دزفول با وحدت و همدلی تمام مجریان این رویداد بزرگ، عامل به قانون، تابع منویات مقام معظم رهبری و مجری سیاست‌های دولت و وزارت کشور باشیم.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول همچنین وحدت و انسجام ملی را از دیگر اصول انتخابات برشمرد و گفت: با وحدت و انسجام باید انتخابات را به یک همایش بزرگ ملی برای خنثی سازی توطئه‌های دشمنان به ویژه آمریکا و اسرائیل تبدیل کنیم. مشارکت همه جانبه مردم یکی از اصول اجتناب ناپذیر وزارت کشور، استانداری خوزستان و فرمانداری ویژه شهرستان دزفول برای برگزاری انتخابات 98 است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield