پیام خوزستان

آخرين مطالب

141 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد سياسي

141 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: طرح پنج روزه جمع‌آوری سلاح و مهمات غیرمجاز دراین استان اجرا و 141 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز کشف و ضبط شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده‌ با تاکید بر مبارزه بی امان با دارندگان سلاح غیرمجاز، عاملان خرید و فروش سلاح و مهمات غیر مجاز و عاملان تیراندازی ها، بیان کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با برنامه ریزی مناسب و ارایه راهکارهای اجرایی، دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان ابلاغ شد.
وی افزود: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان های انتظامی در خوزستان در پنج روز گذشته با هماهنگی قضایی در چند عملیات 136 نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.
سردار عباس زاده ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 21 قبضه سلاح جنگی و 120 قبضه سلاح شکاری و در مجموع 141 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه چهار هزار و 963 عدد انواع فشنگ کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند گفت: ماموران انتظامی مصمم هستند در مقابله با خرید و فروش سلاح، دارندگان سلاح های غیر مجاز و عاملان تیراندازی برخورد جدی داشته تا محیط را برای متخلفان ناامن و برای آحاد مردم آرامش در پی داشته باشد.
9594 / 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield