پیام خوزستان

آخرين مطالب

راهیابی ٢ نمایش از خوزستان به مرحله نهایی نهمین دوره تئاتر صاحبدلان فرهنگي

راهیابی ٢ نمایش از خوزستان به مرحله نهایی نهمین دوره تئاتر صاحبدلان
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - نمایش‌های «فرجام به رنگ آتش» و «اعتراف نابخشوده» از استان خوزستان برای حضور در بخش صحنه‌ای نهمین دوره تئاتر صاحبدلان انتخاب شدند.
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، هیات انتخاب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان اسامی 32 اثر پذیرفته‌ شده در بخش صحنه‌ای و 13 اثر راه‌ یافته به بخش خیابانی این رویداد را اعلام کردند.
طبق اعلام اعضای هیات انتخاب نهمین دوره تئاتر صاحبدلان متشکل‌ از علی موذنی، یدالله وفاداری و مجید اشتیاقی، در بخش صحنه‌ای از میان 32 اثر، پذیرش 23 اثر بصورت قطعی و 9 اثر منوط به بازبینی و همچنین از میان 13 اثر بخش خیابانی نیز 7 اثر به‌ صورت قطعی و 6 اثر به‌ صورت مشروط پذیرفته ‌شدند.
نمایش‌های ««فرجام به رنگ آتش» به کارگردانی مصطفی بوعذار و نمایش «اعتراف نابخشوده» به کارگردانی معصومه عموری از آثار هنرمندان استان خوزستان هستند که به‌ صورت قطعی در بخش صحنه‌ای این رویداد پذیرفته ‌شده‌اند.
نهمین دوره تئاتر صاحبدلان به همت کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های کشور و انجمن هنرهای نمایشی در سه بخش‌ نمایش‌های صحنه‌ای، نمایش‌های خارج از صحنه و مسابقه نمایشنامه‌نویسی برگزار می‌شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield