پیام خوزستان

آخرين مطالب

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان:

باید برای کاهش حوادث رانندگی در آبادان برنامه ریزی شود سياسي

باید برای کاهش حوادث رانندگی در آبادان برنامه ریزی شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان – رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان گفت: با توجه به نزدیکی زمان بازگشایی مدارس، انتظار داریم برنامه ریزی خاص در بحث ترافیکی با هدف کاهش حوادث احتمالی انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، حبیب الله رمضانی عصر امروز یکشنبه در جلسه شورای ترافیک که با محوریت آموزش و پرورش در محل سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و همکاری‌های دستگاه‌های عضو شورای آموزش و پرورش در سال گذشته، اظهار کرد: رنگ آمیزی خطوط به خصوص در مقابل مدارس باید به درستی انجام شود ضمن اینکه رسیدگی به وضعیت جاهای خطر آفرین هم ضروری است.
وی افزود: به دلیل تجمیع مدارس در یک منطقه یا محله با ازدحام دانش آموزان به ویژه در هنگام آغاز و پایان زمان تحصیل مواجه هستیم که امید می‌رود با همکاری دستگاه‌های مرتبط مشکلات را کاهش دهیم.
رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان تصریح کرد: اگر چه در مدارس آموزش‌های لازم در مباحث مختلف اعم از ترافیکی و غیره به دانش آموزان ارائه می‌شود اما شاید عدم رعایت مقررات از سوی برخی رانندگان ما را دچار مشکل کند لذا در این باره راهور ما را همچون گذشته و حتی کمی بیشتر کمک کند.
رمضانی با تاکید بر اینکه باید برای دست اندازهای آسفالتی فکری شود، یادآور شد: به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی از شهرداری می‌خواهیم تا در این باره به وسیله رنگ آمیزی سرعت کاه‌ها و آشکار سازی آنها مشکل را رفع کند.
وی گفت: سایر موارد به طور مرتب در جلسات مختلف با دستگاه‌های مرتبط با شورای آموزش و پرورش طرح و پس از ارائه راهکارهای عملی برای رفع آنها اقدامات لازم انجام می‌شود که البته به هماهنگی‌های بین بخشی بیشتر در این باره نیاز است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield