پیام خوزستان

آخرين مطالب

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان:

ساماندهی 218 حسینیه و مسجد بین‌راهی برای اسکان زائران اربعین سياسي

ساماندهی 218 حسینیه و مسجد بین‌راهی برای اسکان زائران اربعین
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - خرمشهر- جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از ساماندهی و هماهنگی 218 حسینیه و مسجد بین راهی برای اسکان زائران حسینی در خوزستان طی ایام اربعین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، امیدوار آقایی شامگاه شنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی در مرز شلمچه اظهار کرد: با 218 مسجد و حسینیه برای اسکان زوار حسینی هماهنگ شده است که آدرس و مشخصات آن‌ها بعد از ماه محرم اطلاع‌رسانی خواهد شد.
وی همچنین به هماهنگی با موکب‌های خدمات رسان اشاره کرد و گفت: 400 موکب در شلمچه حد فاصل میدان مقاومت تا مرز ساماندهی شده است و 800 موکب خدمات رسان نیز در ورودی‌های استان و به‌صورت بین‌راهی مستقر خواهند شد.
جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در ادامه به بحث تغذیه مواکب نیز اشاره کرد و گفت: 4 میلیون نان از 7 تا 30 صفر در شلمچه و از 7 تا 25 صفر در چذابه توزیع خواهد شد و در مورد یخ نیز با هماهنگی‌های که با بهداشت انجام‌شده است در همین مدت‌زمانی نسبت به تهیه یخ بهداشتی برای موکب اقدام خواهد شد، گاز مصرفی مواکب در شلمچه نیز در محل تأمین می‌شود.
آقایی در خصوص نیاز مواکب به آب شرب سالم، نیاز مرزهای خوزستان به آب را 5 میلیون بطری اعلام کرد و افزود: سال گذشته 1.5 بطری آب توسط مؤسسه کوثر تأمین می‌شد که امسال آب مرز مهران به این مؤسسه واگذار شد و طی مذاکرات انجام‌شده وزارت دفاع تاکنون متعهد به تأمین یک‌میلیون بطری آب‌شده است که برای بقیه نیاز آب باید از دیگر ارگان‌ها کمک گرفت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield