پیام خوزستان

آخرين مطالب

با سرمایه گذاری 250 میلیارد ریالی بخش خصوصی؛

عملیات اجرایی نخستین مرکز جراحی محدود شوشتر آغاز شد سياسي

عملیات اجرایی نخستین مرکز جراحی محدود شوشتر آغاز شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - شوشتر - عملیات اجرایی نخستین مرکز جراحی محدود شوشتر با سرمایه گذاری 250 میلیارد ریالی بخش خصوصی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر عصر امروز شنبه در حاشیه کلنگ زنی عملیات اجرایی نخستین مرکز جراحی محدود این شهرستان در جمع خبرنگاران گفت: برای ساخت و تجهیز این مرکز حدود 250 میلیارد ریال اعتبار توسط بخش خصوصی پیش بینی شده است.
فرهاد ابول نژادیان افزود: این مرکز با مساحت دو هزار و 645 مترمربع و با زیربنای یک هزار و 320 مترمربع و در سه طبقه احداث می‌شود.
وی بیان کرد: این مرکز دارای سه اتاق عمل، ریکاوری، اتاق وی آی پی، درمانگاه و 10 تخت بستری است و تا حدود 70 درصد از تمام اعمال جراحی را می‌توان در این مرکز انجام داد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: اجرای این پروژه در توسعه اشتغال تأثیر زیادی دارد و در زمینه خروج بیماران از شهرستان نیز نقش مهمی ایفا می‌کند.
ابول نژادیان ادامه داد: این مرکز در 18 ماه به بهره برداری خواهد رسید و به تکمیل چرخه درمان و اشتغال در شهرستان کمک خواهد کرد.
در ادامه سهراب گیلانی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شعار حوزه بهداشت و درمان شوشتر در حال تحقق است اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی گام‌های مؤثر در اعتلای بهداشت و درمان شهرستان برداریم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield