پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی خرمشهر:

امنیت شلمچه مطلوب است سياسي

امنیت شلمچه مطلوب است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - خرمشهر- فرمانده نیروی انتظامی خرمشهر گفت: در حال حاضر امنیت مطلوبی بر شلمچه برقرار است و مشکل خاصی امنیتی در این مرز وجود ندارد.

همت علی ترکارانی در گفتگو با خبرنگار مهر ، اظهار کرد: در حال حاضر امنیت مطلوبی بر شلمچه برقرار است و مشکل خاصی امنیتی در این مرز وجود ندارد.
فرمانده انتظامی خرمشهر به عمده اقدامات این یگان انتظامی برای دستیابی به امنیت مطلوب اشاره کرد و گفت: تأمین امنیت شلمچه در دو حوزه و بر عهده مرزبانی و نیروی انتظامی است که در حوزه انتظامی برای ارتقای سطح امنیت اقدامات خوبی همچون دایر کردن یک ایستگاه پلیس در مسیر شلمچه انجام‌شده است.
وی افزود: همچنین برای تأمین امنیت اتباع عراقی از ورودی پایانه تا مقاومت کشت نامحسوس شبانه‌روزی فعال است و همین امر باعث ایجاد امنیت پایدار و مناسبی در مسیر شلمچه شده است.
ترکارانی همچنین از ساماندهی خودروهای مسافربر در شلمچه به‌عنوان دیگر اقدام در راستای ارتقای سطح امنیت شلمچه خبر داد و اظهار کرد: با همکاری تاکسی‌تلفنی شلمچه حدود 300 خودرو مسافربر ساماندهی شدند که بر عملکرد آن‌ها به‌صورت مستقیم نظارت می‌شود.
وی همچنین به نصب برنوشته‌های هشدارهای پلیس به زبان عربی در شلمچه به‌منظور آگاهی بخشی به اتباع عراقی برای جدی گرفتن مواردی همچون نکات امنیتی در تردد با وسایل نقلیه اشاره کرد.
فرمانده انتظامی خرمشهر در ادامه به موضوع هنجارشکنی در مرز شلمچه نیز پرداخت و گفت: عمده درگیری‌هایی که در شلمچه صورت می‌گیرد میان اتباع ایرانی است بااین‌حال تمام عوامل مسبب موارد درگیری در مرز شلمچه اعم از درگیری میان اتباع ایرانی و غیر ایرانی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.
وی در پایان تأکید کرد با هرگونه بی‌نظمی و هنجارشکنی در مرز شلمچه برخورد قاطع خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield