پیام خوزستان

آخرين مطالب

باند سارقان به عنف طلاجات در اهواز متلاشی شد سياسي

باند سارقان به عنف طلاجات در اهواز متلاشی شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: باند سارقان به عنف طلاجات از بانوان که در قالب مسافر کشی اقدام به سرقت می کردند، با 36 فقره سرقت در شهرستان اهواز شناسایی و متلاشی شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده بیان کرد:در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات از بانوان با خودروهای مسافرکش در برخی مناطق اهواز، تدابیر و دستورات لازم برای شناسایی و دستگیری سارقان به پلیس آگاهی خوزستان ابلاغ و موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان با تحقیقات تخصصی و کار اطلاعاتی سرکرده این باند را به هویت "ا - خ" شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سردار عباس زاده گفت: در تحقیقات پلیس هویت 2 همدست سارق که با تشکیل باند و به شیوه مسافرکش نما با پلاک جعلی طعمه های خود را شناسایی و اقدام به سرقت به عنف طلاجات از بانوان می‌کردند را در یکی از استان های همجوار شناسایی کردند.
وی بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی پس از اخذ نیابت قضایی و اعزام به استان مورد نظر 2 سارق فراری را هنگام سرقت به همان شیوه و شگرد شناسایی و پس از تعقیب و گریز و قانون استفاده از سلاح دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: متهمان در بازجویی پلیس به 36 فقره سرقت به عنف طلاجات بانوان اعتراف کردند.
سردار عباس زاده با بیان اینکه تاکنون مبلغ سه میلیارد و 350 میلیون ریال از حساب بانکی سرکرده باند توقیف شده افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی داده و تلاش برای شناسایی مالخرها و استرداد اموال مسروقه به مالباختگان در دستور کار پلیس قرار دارد.
9594 / 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield