پیام خوزستان

آخرين مطالب

درخشش مربی فرهنگی کانون خوزستان در جشنواره بین‌المللی رضوی فرهنگي

درخشش مربی فرهنگی کانون خوزستان در جشنواره بین‌المللی رضوی
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - لیلا سپهری مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، رتبه دوم بخش بزرگ‌سالان چهاردهمین جشنواره‌ بین‌المللی "دل نوشته‌ای به امام رضا علیه‌السلام" در استان مازندران را کسب کرد.
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، در این جشنواره بیش از 52 هزار اثر از کشورهای مختلفی چون ایران، نیجریه، سودان، ترکیه، هندوستان، تاجیکستان، تونس، افغانستان، جمهوری آذربایجان، مغولستان و... ارسال شده بود که رتبه دوم به این مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در شهر بندرامام تعلق گرفت.
سپهری مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان که در مرکز فرهنگی هنری کانون بندرامام در حال خدمت به کودکان و نوجوانان این خطه از ایران اسلامی است در کارنامه فعالیت‌های فرهنگی و ادبی خود بیش از صد مقام استانی، منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی دارد.
این جشنواره با محوریت «جلوه‌های معنوی زیارت، ارادتمندی و شیفتگی، شفاعت، درد دل، امیدها و آرزوها جایگاه نماز در آموزه‌های اهل‌بیت علیهم‌السلام، به‌ویژه حضرت رضا علیه‌السلام و نقش آن در سلامت اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در چهار بخش «بین‌المللی، ملی، استانی و بخش ویژه» برگزار شد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield