پیام خوزستان

آخرين مطالب

با هدف تامین پایدار گاز شمال‌شرق در فصل سرما انجام شد

تحقق 100 درصدی عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد وزارت نفت

تحقق 100 درصدی عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه گاز شهید هاشمی‌نژاد به عنوان تنها پالایشگاه گازی شمال‌شرق کشور به‌طور 100 درصدی و با تکیه بر توان نیروهای بومی منطقه اجرا شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، ناصر نوذری، رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد از تحقق 100 درصدی فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده تعمیرات اساسی سال 98 این مجتمع گازی خبر داد و گفت: انجام عملیات تعمیرات اساسی در همه واحدهای صنعت گاز با هدف تولید، انتقال و توزیع پایدار گاز به‌ویژه در فصل سرما انجام می‌شود که بر این اساس، تعمیرات اساسی همه واحدهای عملیاتی پالایشگاه گاز خانگیران نیز مطابق همیشه، برای 6 ماه نخست سال برنامه‌ریزی شده بود.
وی افزود: امسال برنامه تعمیرات اساسی در دو واحد تصفیه گاز، دو واحد بازیافت گوگرد و واحد ذخیره‌سازی و همچنین تعمیرات میان‌دوره‌ای در سایر واحدها انجام شده است.
به گفته نوذری، از زمان آغاز تعمیرات اساسی تاکنون، 361 هزار و 800 نفرساعت کار انجام شده که سبب پیشرفت 100 درصدی در بخش تعمیرات اساسی و پیشرفت فیزیکی 90 درصدی در بخش تعمیرات میان‌دوره‌ای شده است.
رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد یادآور شد: ابتدا تا انتهای عملیات تعمیرات اساسی این پالایشگاه، توسط پیمانکاران و نیروی انسانی بومی منطقه انجام شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield