پیام خوزستان

آخرين مطالب

استاندار خوزستان: طرح های هفته دولت پنج هزار فرصت شغلی در خوزستان ایجاد کردند سياسي

استاندار خوزستان: طرح های هفته دولت پنج هزار فرصت شغلی در خوزستان ایجاد کردند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - استاندار خوزستان با اشاره به طرح های هفته دولت گفت: این طرح ها بیش از پنج هزار فرصت شغلی در استان خوزستان ایجاد کرده است.

 غلامرضا شریعتی جمعه شب در حاشیه آیین بهره برداری از مجتمع تجاری تفریحی گلباران دزفول در جمع خبرنگاران افزود: امیدواریم طرح های هفته دولت منشا خیر و  باعث توسعه و سرمایه گذاری در نقاط مختلف استان شوند.
 
وی با بیان اینکه حدود سه هزار میلیارد ریال در طرح مجتمع تجاری تفریحی گلباران دزفول سرمایه گذاری شده است، اظهار داشت: این طرح بخش خصوصی 600 فرصت شغلی ایجاد کرده است.
 
استاندار خوزستان بهره برداری از طرح های زیرساختی و اقتصادی در شهرستان های هندیجان و دزفول طی امروز جمعه را یادآور شد و افزود: یک هکتار گلخانه تولید نشاء در دزفول بهره برداری شد.
 
وی گفت: 2 سال قبل طرح مجتمع ماهیان خاویاری در 48.5 هکتار در دزفول کلنگ زنی شده بود که امروز شاهد واگذاری اسناد این مجتمع بودیم.
 
شریعتی افزود: امیدواریم با واگذاری اسناد این مجتمع، طرح تکمیل شود و بخش خصوصی پس از تکمیل شروع به تولید ماهیان خاویاری کند.
 
وی بهره برداری از ساختمان شهرداری منطقه سه دزفول را یادآور شد و اظهار داشت: طرح انتقال و اصلاح شبکه آبرسانی پایگاه چهارم شکاری دزفول با 180 میلیارد ریال اعتبار به منظور رفع مشکل آب آشامیدنی این پایگاه اجرا و بهره برداری شد.
 
بیش از 469 طرح با اشتغالزایی بیش از پنج هزار نفر به مناسبت هفته دولت در استان خوزستان بهره برداری شده است.
 
12 طرح کشاورزی، تجاری و خدماتی روز جمعه با حضور استاندار خوزستان بهره برداری شد.
کد: 53557
نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا

تصاویر مرتبطنظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield