پیام خوزستان

آخرين مطالب

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول خبر داد:

ایجاد اشتغال برای 900 نفر با افتتاح طرح های هفته دولت در دزفول سياسي

ایجاد اشتغال برای 900 نفر با افتتاح طرح های هفته دولت در دزفول
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - دزفول- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: با بهره برداری از طرح های هفته دولت برای 900 نفر در شهرستان دزفول اشتغال ایجاد شده است.

 محمد حیدری  در آئین بهره برداری از شبکه انتقال و توزیع آب شرب پایگاه چهارم شکاری دزفول که با حضور استاندار خوزستان در محل این پایگاه برگزار شد، اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت بیش از 43 طرح شاخص در دزفول به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی پنج طرح صنعتی نیز آغاز شد.
وی، میزان اشتغال مستقیم طرح های افتتاح شده در دزفول به مناسبت هفته دولت را 900 نفر برشمرد و افزود: 900 میلیارد ریال نیز برای این طرح ها اعتبار هزینه شده است.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول همچنین گفت: در سال 97 در 10 سرفصل بیش از سه هزار میلیارد و 120 میلیون ریال بودجه برای شهرستان دزفول جذب شده که در نوع خود کم سابقه بوده، ضمن اینکه این رقم منهای بودجه های ملی است.
حیدری با بیان اینکه از محل بودجه های ملی نیز 930 میلیارد ریال برای دزفول در سال گذشته اعتبار اخذ شده است، تصریح کرد: در مجموع بودجه اخذ شده برای حوزه های مختلف در شهرستان دزفول در سال 97 بالغ بر چهار هزار میلیارد ریال بوده است.
وی افزود: تلاش شده که هیچ وقفه ای در مسیر توسعه شهرستان دزفول پیش نیاید به گونه ای که امروز دزفول به یک کارگاه فعال تبدیل شده است. در حال حاضر در بخش ها و مناطق مختلف شهرستان دزفول فعالیت های متعدد عمرانی اجرا شده و یا در حال اجرا است که این امر نشان از عزم و اراده مسئولان برای توسعه و پیشرفت شهرستان است.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول همچنین با تقدیر از بخش خصوصی در راستای ایجاد طرح های متعدد در این شهرستان، گفت: تمام مدیران شهرستان دست به دست هم داده اند تا در راستای اهداف نظام و سیاست های دولت تدبیر و امید یک انقلاب در زمینه توسعه دزفول به وجود آورند.
حیدری در خصوص افتتاح طرح انتقال و توزیع آب شرب پایگاه چهارم شکاری نیز عنوان کرد: این پایگاه یکی از پایگاه های راهبردی خوزستان است که نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشته است؛ بنابراین در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به ساکنان این پایگاه، طرح آبرسانی پایگاه چهارم شکاری دزفول با اعتبار 180 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی از پیگیری های انجام شده در راستای رفع مشکلات و توسعه شبکه برق این پایگاه خبر داد و ‌گفت: آنچه در گذشته در این پایگاه انجام شده دچار فرسودگی شده؛ بنابراین هدف ما بهسازی و نوسازی زیرساخت های پایگاه چهارم شکاری دزفول است.
حیدری با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی شورای شهر و شهرداری در راستای آسفالت این پایگاه، اضافه کرد: برای رفع مشکلات و دغدغه های ساکنان پایگاه چهارم شکاری دزفول نیازمند اعتبارات و امکانات بیشتری هستیم که تقاضا داریم استانداری در این راستا حمایت های لازم را داشته باشد ضمن اینکه نیروی هوایی نیز در زمینه بهسازی و بهبود امکانات این پایگاه اعلام آمادگی کرده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield