پیام خوزستان

آخرين مطالب

استاندار خوزستان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌های هندیجان برای ایجاد اشتغال سياسي

استاندار خوزستان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت‌های هندیجان برای ایجاد اشتغال
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -  استاندار خوزستان با اشاره به افتتاح 24 میلیارد تومان پروژه به مناسبت هفته در هندیجان گفت: امیدوار هستیم  از ظرفیت‌های این شهرستان بیش از گذشته در راستای ایجاد اشتغال استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی در مراسم افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرستان هندیجان به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: در آخرین روز از هفته دولت پروژه‌های زیادی در حوزه‌های زیرساختی و خدماتی در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
 
وی با اشاره به اجرای طرح آبرسانی به هندیجان، افزود: با اجرای این پروژه مردم این شهرستان از نعمت آب شرب بهره مند خواهند شد.
 
استاندار خوزستان پروژه‌های گازرسانی، افتتاح جاده‌های روستایی، اصلاح و ترمیم جاده‌های اصلی به سمت هندیجان، پروژه‌های مرتبط با مسائل محیط زیستی و منابع طبیعی، میراث فرهنگی و گردشگری و تامین آب روستایی را مورد اشاره قرار داد و گفت: اعتبار پروژه های مورد بهره برداری قرار گرفته در شهرستان هندیجان به مناسبت هفته دولت بیش از 24 میلیارد تومان است و عملیات اجرایی چندین پروژه با اعتبار بیش از 65 میلیارد تومان نیز آغاز شد که امیدوار هستیم تا یک سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرند‌.
 
شریعتی با اشاره به شکل گیری توسعه شهری در هندیجان، تصریح کرد: این شهرستان در حال رسیدن به شرایط بهتر است و زیرساخت های آن در حال تقویت هستند.
 
وی استقلال ادارات شهرستان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: ادارات مختلف به صورت مستقل در حال استقرار هستند و به تدریج از دغدغه‌های مردم هندیجان برای طی کردن مسافت های طولانی به منظور انجام امور اداری، کاسته خواهد شد.
 
استاندار خوزستان تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیاد شهرستان هندیجان در زمینه‌های تجاری، بندرگاهی، کشاورزی و بازرگانی، بیش از گذشته در زمینه اشتغال‌زایی استفاده کرده و از این طریق استان خوزستان را نیز تقویت کنیم.
کد: 53541
نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا

تصاویر مرتبطنظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield