پیام خوزستان

آخرين مطالب

بخشدار مرکزی آبادان:

بهره‌برداری از 25 طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی آبادان آغاز شد سياسي

بهره‌برداری از 25 طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی آبادان آغاز شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان – بخشدار مرکزی آبادان گفت: به مناسبت هفته دولت، 25 طرح عمرانی در روستاهای بخش مرکزی آبادان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر ، بتول سعیدی زاده عصر امروز در آئین افتتاح این پروژه‌ها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بر تبعیت از سیره عملی، مشی مردمی و انقلابی این شهیدان در خدمات‌رسانی خالصانه به مردم تأکید کرد.
وی با اشاره به توجه و اهتمام خاص دولت به افزایش سطح خدمات و رفاه روستایی افزود: موضوع توانمندسازی حوزه روستایی به‌عنوان یکی از محورهای تحقق رونق تولید در شرایط کنونی کشور مورد تأکید است.
سعیدی زاده اظهار کرد: بهبود و افزایش سطح خدمات قابل‌ارائه به مردم و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های کم‌نظیر روستایی سبب رونق تولید و افزایش سطح رضایتمندی مردم ولایی و مرزنشینان غیور این خطه می‌شود.
بخشدار مرکزی آبادان با بیان آنکه این پروژه‌ها توسط تعاونی دهیاران اجرا و به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: برای اجرای این 25 پروژه، اعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات ارزش‌افزوده دهیاری‌ها هزینه شده است.
سعیدی زاده درباره پروژه‌های زیرسازی و آسفالت روستاهای طره بخاخ، امام حسن عسکری (ع) و تنگه یک از توابع بخش مرکزی که به طور نمادین و با حضور مردم و مسئولان افتتاح شد، گفت: در این پروژه‌ها اقداماتی همچون عملیات زیرسازی، آسفالت و سنگ‌فرش معابر روستایی انجام شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield