پیام خوزستان

آخرين مطالب

نکونام: استقلال نیمه اول یک موقعیت داشت/ وقت کشی نکردیم ورزشي

نکونام: استقلال نیمه اول یک موقعیت داشت/ وقت کشی نکردیم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - سرمربی تیم فولاد می‌گوید تیمش در مصاف با استقلال نمایش خوبی داشته است.
به گزارش ایسنا، جواد نکونام در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از هوادارانی که به تهران آمدند تشکر کنم. آن‌ها در جوی که هواداران استقلال ساختند، تیمشان را تشویق کردند. از هواداران استقلال برای این که من را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. تیم ما بازی را بد شروع کرد و استقلال توانست با فشار هواداران بازی را در دست بگیرد. البته استقلال در نیمه اول تنها یک موقعیت گل داشت که به تیرک خورد. بازی به شکلی پیش رفت که ما می‌خواستیم اما متاسفانه مریدی مصدوم شد ولی با تعویضی که داشتیم، باز ی را در دست گرفتیم. متاسفانه من به غیر از مدافعانی که در بازی داشتم، یک مدافع دارم و باقی آن‌ها مصدوم هستند. از بازیکنانی که در این دو بازی از جان و دل بازی کردند، تشکر می‌کنم. تیم ما به شرایط ایده‌ال برمی‌گردد و می‌توانیم روند خوبی داشته باشیم.
او افزود: در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل خوردیم اما پس از گل، بازی را به دست گرفتیم اما نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم. خوشحالم که نگذاشتیم استقلال موقعیت گل‌زنی داشته باشد و گل هم زدیم.
سرمربی فولاد گفت: در مورد شوت‌زنی باید شرایط بازی را در نظر بگیریم. ما هافبک‌های شوتزنی داریم. درباره سرمربی استقلال هم صحبتی ندارم و امیدوارم موفق باشند.
نکونام درباره وقفه‌های فولادی‌ها در طول بازی بیان کرد: کدام فوتبالیست در دقیقه 2 وقت تلف می‌کند؟ در این دقیقه انگشت دروازه‌بان ما برگشت. ما 90 دقیقه وقت داشتیم برای چه باید در دقیقه 2 وقت تلف کنیم. برخوردها در بازی شدید بود و یک تعویض اجباری هم داشتیم. فوتبال همین است.
او درباره فشار استادیوم بر داوری گفت: من صحبتی راجع به داوری ندارم و درباره مسائل فنی صحبت می‌کنم.
سرمربی فولاد درباره دیدارهای سخت آینده این تیم و این که آیا می‌توانند روند رو به پیشرفتشان را پیدا کنند، گفت: اوج گرفتن یعنی چه؟ اوج گرفتن به نتیجه نیست و باید عملکرد تیم‌تان را ببینید. باید ببینید که روند عملکرد بازیکنان به چه شکلی است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield